stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Artek84    104

Okolice Nowego Sącza jak będziesz tam pisz podjadę ale z jedzeniem owoców możesz mieć problem a ja prawie się trochę rozprostuje bo na siłowni to wiele gimnastyki niema a jak lubisz takie zabawy to lepiej bo może zajmie mi to więcej niż zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nienawidzę takich patriotów jak ty. Ze wszystkimi chcą się bić i walczyć. Napisz nam, co robisz takiego dla ojczyzny oprócz tępienia "zdrajców", chodzenia na siłownię.i nieczytaniu wyborczej. 


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Kolego @Artek84 nie wiem skad jesteś ale przyjmij do wiadomości że jest absolutnie oczywiste że Rosja nasz piekny kraj zajmie w tydzień i OT i nasza armia nawet nie zdąży kaleson na d*pę załozyć.  :blink: Pytanie zasadnicze brzmi - Jakie są realne przesłanki świadczące o agresywnych zamiarach Rosji?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

. A kindergeld jest ale dla osób pracujących więc co on ma do bezrobotnych?

 

 

A gdzie jest powiedziane ze oboje rodziców musi pracować ? 

@Ulman , skąd przypuszczenia że w tydzień Rosja zajmie Polskę  ? W Afganistanie byli 9 lat i nie dali rady .

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Kolego @Artek84 nie wiem skad jesteś ale przyjmij do wiadomości że jest absolutnie oczywiste że Rosja nasz piekny kraj zajmie w tydzień i OT i nasza armia nawet nie zdąży kaleson na d*pę załozyć.  :blink: Pytanie zasadnicze brzmi - Jakie są realne przesłanki świadczące o agresywnych zamiarach Rosji?

Nikogo nie muszą zajmować, wystarczy ze w listopadzie na miesiąc zakręca kurki, Europa zmarznie i skruszeje, nawet norweski gaz nie pomoże. Będziemy potulni i układni, bez użycia grama prochu. 

 


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Nie zajmie bo im to na grzyba potrzebne ale maja potencjał by to zrobić w tydzień. My nie mamy armii, sprzętu, żołnierzy. Niektóre jednostki są chronione przez agencje ochrony samolotów mamy pewnie z 20 na cały kraj, stare czołgi żadnych sensownych systemów antyrakietowych. Afganistanu nikt nie dał rady opanować bo wojowanie jest dla nich częścią ich życia i kultury. My jestesmy zbyt zachodni, wygodni i wymagajacy. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Do tego Afganistan idealnie nadaje do partyzantki, górzysty teren i ogromną liczbą jaskiń i tuneli. Nasi "patrioci" z karabinkiem gdzie uciekną lub schowają się?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Dziś jechałem A2 i na węźle Wiskitki zrobił się korek bo wojskowa laweta z ze starym ruskim MAZem na niej sie zepsuła przed zjazdem. Jak im się sprzęt psuje na asfalcie to o czym mowa..........


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

A Filandię to jak szybko zdobywali i czy do końca zdobyli , a Warszawę w 1920 roku , 2 lata po zdobyciu przez słaba Polskę niepodległości ?

Reszta sławnych zwycięstw to albo koalicje 1 i 2 wojna swiatowa , albo podstępna napaść jak w 1939 r na Polskę wspólnie z Niemcami , albo wlasne republiki , gdzie wcale nie szło im lekko.

Co do 2 wojny swiatowej , to warto wiedzieć ze w tylko jednym konwoju niemieckie okręty podwodne zatopiły więcej czolgów niz tych które zostały zniszczone w największej bitwie pancernej w dziejach historii , pod Kurskiem .

Straty np konwoju pq-17

" stracono 3350 przewożonych pojazdów mechanicznych, 200 bombowców, 430 czołgów "

Bez pomocy zachodu i USA , Niemcy bez problemu byli by sąsiadami Japonii.

 

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104
Napisano (edytowany)

Nienawidzę takich patriotów jak ty. Ze wszystkimi chcą się bić i walczyć. Napisz nam, co robisz takiego dla ojczyzny oprócz tępienia "zdrajców", chodzenia na siłownię.i nieczytaniu wyborczej. 

 

 

Książkę  piszesz ??? kpić to ty potrafisz ale czyny się liczą a nie ze napiszesz coś w internecie i o podjarany cały dzień co ja to nie napisałem .A co do OT to u nas gór ani lasów tez nie brakuje tak więc w czym problem ????

Kolego @Artek84 nie wiem skad jesteś ale przyjmij do wiadomości że jest absolutnie oczywiste że Rosja nasz piekny kraj zajmie w tydzień i OT i nasza armia nawet nie zdąży kaleson na d*pę załozyć.  :blink: Pytanie zasadnicze brzmi - Jakie są realne przesłanki świadczące o agresywnych zamiarach Rosji?

 

A kto powiedział ze są .I Rosja w waszych umysłach to superrrrrrrr mocarstwo ale na szczęście w waszych głowach tylko a jeśli mieliby tacy ludzie jak wy strzec granic to zaczynam się bać czy sobie stron nie pomylicie.

Polska armia nie raz pokazywała na co ją stać a wy tylko z niej kpicie LEWAKI ale może kiedyś będziecie potrzebować pomocy od tej armii a ona was wtedy oleje .

Edytowano przez Artek84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

Szwedzi potrafią docenić bohaterstwo Polaków , a polskie kundle tylko psioczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104
Napisano (edytowany)

Dziś jechałem A2 i na węźle Wiskitki zrobił się korek bo wojskowa laweta z ze starym ruskim MAZem na niej sie zepsuła przed zjazdem. Jak im się sprzęt psuje na asfalcie to o czym mowa..........

 

W Rosji jeżdza same nówki zaczynając od BWP a kończąc na jakże nowoczesnych samolotach a o czołgach to już wogólę nie wspomnę .

Edytowano przez Artek84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Pochwalcie się "patrioci" co takiego robicie dla naszego kraju, ale konkrety. Jestem ciekawy czy wasz patriotyzm nie kończy się tylko na przechwałkach.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156

W Rosji jeżdza same nówki zaczynając od BWP a kończąc na jakże nowoczesnych samolotach a o czołgach to już wogólę nie wspomnę .

Nowoczesność ich samolotów najlepiej zweryfikowali Turcy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

Pochwalcie się "patrioci" co takiego robicie dla naszego kraju, ale konkrety. Jestem ciekawy czy wasz patriotyzm nie kończy się tylko na przechwałkach.

 

A powiedz co ty robisz  poza tym ze kpisz z POLSKI i wszystkim co z nią związane i już nawet nie wspomnę o naszej Armii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ja jestem Lewakiem i czytelnikiem Wyborczej więc proszę od patriotów mnie nie wyzywać. Ale zadałem chyba dość konkretne pytanie. Ty i reszta patriotów, co robicie konkretnie dla dobra tego kraju. Zamiast interesować się mną, już powinienem mieć tu listę rzeczy które bezinteresownie dla dobra kraju i jego obywateli robicie.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

Jak to co robimy? Tępimy lewactwo. 

I uwierz , to najlepsze  co można zrobić dla tego kraju

Edytowano przez scoffer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97
Napisano (edytowany)

Brawo, też uważam, że PiS trzeba zwalczać. Ale coś konkretniejszego? Może jakieś wspólne akcje ku chwale Ojczyzny?

Edytowano przez Krassus

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104
Napisano (edytowany)

Ja jestem Lewakiem i czytelnikiem Wyborczej więc proszę od patriotów mnie nie wyzywać. Ale zadałem chyba dość konkretne pytanie. Ty i reszta patriotów, co robicie konkretnie dla dobra tego kraju. Zamiast interesować się mną, już powinienem mieć tu listę rzeczy które bezinteresownie dla dobra kraju i jego obywateli robicie.

 

Panowie to jakiś osobnik który potrzebuje pomocy specjalisty no chociaż czasem wstrząs muzgu działa cuda.

Edytowano przez Artek84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Okolice Nowego Sącza jak będziesz tam pisz podjadę ale z jedzeniem owoców możesz mieć problem a ja prawie się trochę rozprostuje bo na siłowni to wiele gimnastyki niema a jak lubisz takie zabawy to lepiej bo może zajmie mi to więcej niż zazwyczaj.

a ja ''prawie ''się przestraszyłem i poleciałem siku  :D  :D  :D

no jak będę to napisze tylko ciekawe czy zasięg będę miał  ;)

 

żeby tak pajacować , to sam bym na to nie wpadł  ;)

ty na pewno masz w portkach to co trzeba ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

a ja ''prawie ''się przestraszyłem i poleciałem siku  :D  :D  :D

no jak będę to napisze tylko ciekawe czy zasięg będę miał  ;)

 

żeby tak pajacować , to sam bym na to nie wpadł  ;)

ty na pewno masz w portkach to co trzeba ? 

 

Szkoda jałowej dyskusji po prostu przyjedz i po bólu .Te słabe teksy to pewno twoje szczyty intelektualne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5521

Nie wiem czemu PISowcy taki maja uraz do Rosji. Jarek z Antkiem znależli obiekt którym ciemnote straszą a za 2 lata powiedzą że uchronili przed inwazja :P

Putin robi dokładnie to co chciałby mały prezes ale do tego trzeba miec jaja.

1. Nie wpuszcza muzłumanów a jeśli by chcieli przybyć to będą na takich samych prawach jak inni. Żadnych zasiłków, praw mniejszości, tolerancji.

2. Pejsatych rozgonił żeby mu nie robili pod górę.

3. Prowadzi niezależną politykę i nie ulega naciskom USA, czy UE.

4. Sprawił że licza się z teraźniejszą Rosja bardziej niż za Jelcyna czy Gorbaczowa.

5. Policja i służby są bardzo silne a telewizja mówi wyłącznie prawdę.

6. Armia jest na tyle silna że w Syrii szybciutko załatwili sprawę.

 

Prawicowość i bycie narodowcem wg. PIS idzie w parze ale to w tym przypadku guzik prawda. Neokomunistyczni socjaliści w pompatycznym patriotycznym sosie podlani dużą dawką katolicyzmu. 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artek84    104

Nie wiem czemu PISowcy taki maja uraz do Rosji. Jarek z Antkiem znależli obiekt którym ciemnote straszą a za 2 lata powiedzą że uchronili przed inwazja :P

Putin robi dokładnie to co chciałby mały prezes ale do tego trzeba miec jaja.

1. Nie wpuszcza muzłumanów a jeśli by chcieli przybyć to będą na takich samych prawach jak inni. Żadnych zasiłków, praw mniejszości, tolerancji.

2. Pejsatych rozgonił żeby mu nie robili pod górę.

3. Prowadzi niezależną politykę i nie ulega naciskom USA, czy UE.

4. Sprawił że licza się z teraźniejszą Rosja bardziej niż za Jelcyna czy Gorbaczowa.

5. Policja i służby są bardzo silne a telewizja mówi wyłącznie prawdę.

6. Armia jest na tyle silna że w Syrii szybciutko załatwili sprawę.

 

Prawicowość i bycie narodowcem wg. PIS idzie w parze ale to w tym przypadku guzik prawda. Neokomunistyczni socjaliści w pompatycznym patriotycznym sosie podlani dużą dawką katolicyzmu. 

 

Geniuszu ty jeden ile nad tym musiałeś myśleć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj