stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miszka16    86

A tu taka ciekawostka u naszych sąsiadów Czechów myślę że u nas pora zrobić to samo .   http://pl.sputniknews.com/swiat/20150924/1079096.html


Ha, masz rację. Podobnie zresztą zrobiła Norwegia, w 1972 i w 1994 próbowała do UE przystąpić, lecz obywatele tego kraju w referendum odrzucili akcesję. Tylko jest jedno ale. Porównaj PKB Islandii czy Norwegii do naszego, przepaść. Prawda taka że wstąpiliśmy do UE jako biedny krewny, wciąż mniej wpłacamy niż bierzemy. Pytanie jest zasadnicze, czy stać nas w obecnej sytuacji na bycie krajem całkowicie samodzielnym ?? Popatrzmy na kraje w podobne do nas, w innych byłych "Demoludach" również przeważyły głosy za wstąpieniem. 

My nie byliśmy biednym krewnym tylko mieliśmy liche wyniki finansowe.Majątek narodowy był ogromny tylko pozbyliśmy się go w wyniku pewnych spekulacji przypomnę tylko np.przekręt ze świadectwami udziałowymi czy  dziwne upadłości dobrze prosperujących zakładów np Hortex czy Iglopol Dębica.Ten ostatni rozpiepszono  po przez orzeczenie sądu że spółka powstała z naruszeniem prawa los tysięcy ludzi którzy tam pracowali nie wzruszał nikogo.Jeśli chodzi o Hortex to przeżyłem to osobiście i mogę na ten temat coś powiedzieć.Dodam jeszcze że obydwa przedsięwzięcia miały olbrzymi wpływ na nasze rolnictwo.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

To widzę że już taka moda na wychodzenie w UE, dziś słyszałem w radio o podziałach w Hiszpanii. Biedny czy z lichymi wynikami, kto na to patrzy ?? PKB to jest jakiś sensowny wyznacznik siły ekonomicznej kraju. Z tym majątkiem narodowym to różnie bywało, ale część zakładów mogła sobie poradzić na wolnym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Ciekawa analiza naszej 11 -letniej przynależności do UE.Jak powiedział jeden elektryk co to mu pozwolili obalić w Polsce komunę "Są plusy dodatnie i są plusy ujemne.

http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/3526-odkrywamy-prawde-niewygodny-bilans-11-lat-czlonkostwa-polski-w-ue-polacy-zbiednieli-przez-unie-europejska

Edytowano przez miszka16

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Zgoda, pod warunkiem że w tym samym czasie każdy miłosierny Polak-Katolik przyjmie pod swój dach bezdomnego na zimę

 

Coś mi się przypomina że Holandię ktoś tutaj za chwalił.No to proszę.

https://www.youtube.com/watch?v=iKDsvpUpo7o

Zachwalał, nie zachwalał. Jest jak jest: http://www.cda.pl/video/3981688

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Był taki czas kiedy na podobnym placu, widziałem podobny obrazek. Z tym że leżeli ludzie i niewiele ciał było w całości. Pewnie cierpieli jak te zwierzęta. Śmierc to śmierć a ból to ból. Nikt z nas nie myślał wtedy o robieniu zdjęć. Nie wiem czy przypadkiem tymi wklejkami i durnymi dopiskami nie przeginacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

kaszlak czy ciebie już pogięło na całej linii, porównujesz wypadek z  zaplanowanym z zimną krwią morderstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Wypadek drogowy to nic innego niż forma morma mordu na bliźnim z użyciem pojazdu. W młodszym pokoleniu często przyjmuje ona formę samobójczą. W tym kraju znajduje ona szerokie poparcie społeczne i zrozumienie, a czasami sam morderca staje się obiektem współczucia należnego poszkodowanemu.
Częste sposoby tłumaczenia się to- a bo ja nie wiedziałem, ale ja nie chciałem, bo droga była za wąska, bo ciężarówka była za duża, bo kombajn jechał zbyt wolno i był taki duży, wcale nie jechałem zbyt szybko, byłem pijany ale przecież dużo ludzi tak jeździ.
A jeśli to nie morderstwo to co? A może śmierć w płonącym wraku jest inna?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Może należałoby rozgraniczyć wypadek drogowy z skutkiem śmiertelnym od morderstwa czyli czynu zaplanowanego i wykonanego umyślnie i z premedytacją. Nie wydaje mi się żeby pijak wsiadając za kółko (oczywiście że potępiam takie zachowanie)planował w szczegółach rozjechanie ciężarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Znieczulica, choroba................... charakteryzująca się dużą zaraźliwością głównie wśród osób dorosłych. Źródłem zakażenia człowieka jest inny człowiek. Narażony jest na nią każdy dorosły, który poprzez przyjmowanie bodźców zewnętrznych zabija w sobie przeciwciała zwane empatią. Empatia jest skutecznie zwalczana przez wszechobecny konsumpcjonizm, pogoń za pieniądzem, media wyniszczające ludzką wyobraźnię oraz brak autorytetów w polskim społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

binek pijak za kierownica jest jak terrorysta nigdy nie wiesz gdzie i w kogo uderzy może nie specjalnie ale świadomie ,ponieważ wsiadając za kółko to jego decyzja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Dlaczego chcesz patrzeć z pozycji kata a nie ofiary? Jakie dla tej przejechanej ma znaczenie czy było to zaplanowane? 
Nie ma dobrej śmierci,  nie ma śmierci bohaterskiej, jest jedna dla wszystkich choć nie jednakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Nie chcę patrzeć ani z pozycji kata, ani ofiary, piszę jak jest. Inna jest kara za morderstwo z szczególnym okrucieństwem (a o takiej chyba można mówić w przypadku zadźgania nożem ciężarnej kobiety) inna za zabójstwo w afekcie, a jeszcze inna za wypadek drogowy z skutkiem śmiertelnym. Niestety wszystkie te sytuacje maja ten sam finał - czyli niepotrzebna śmierć innej osoby. Niemniej jednak nie można wstawiać na równi zaplanowanego zasztyletowania z debilską decyzją wsiadania za kółkiem po %%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Niby masz racje ale dla ofiary to nie ma różnicy ,albo ktoś mnie dźgnie nożem albo wyskoczy na czołówkę, co za różnica skoro mnie nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007
Gość   
Gość

Spłyciliście to.....Ich umysłowość wypływa z podstaw religijnych. Choć wierzę, że są wśród nich samodzielnie myślący, którzy nie zatęsknią za islamem, kiedy znudzi im się życie na socjalu w liberalnym świecie.

Świadomości ludzi sprzed tv jest dotąd dopóki nie dotyczyć będzie to ich samych.
Czysta NAIWNOŚĆ, czy obojętność wypływająca z pozornego bezpieczeństwa.

P.S. Jadąc rowerem zawsze mam tę głupią świadomość, że nie dojadę, bo po znajomych widzę, jak bez oporów wsiadają za kierownicę po wódce, albo za nim wyjadą to najpierw na płocie wylądują. To jest żałosna mentalność "Polaka".

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/267200-to-nie-sa-uchodzcy-ale-zwykli-tchorze-i-dezerterzy-prezydent-nowego-sacza-tlumaczy-dlaczego-nie-chce-przyjac-uchodzcow

Jak donosi dziennik „Rzeczpospolita”, gminy będą musiały samodzielne opłacać utrzymanie uchodźców w Polsce. „Unijne środki otrzymuje polski rząd na procedury przyjęcia, wyselekcjonowania tych osób oraz transport i koszty utrzymania w czasie oczekiwania na decyzję o statusie uchodźcy” - mówi Małgorzata Wożniak, rzeczniczka MSW.

Nie chcę drugiej Danii..

"Duński kontrwywiad cywilny PET ocenia, że obecnie tylko w Syrii w szeregach dżihadystów działa ponad 100 duńskich obywateli. Jak zaznaczają media w Danii istnieją środowiska domagające się wprowadzenia szariatu, czyli prawa islamskiego w rejonach przez nie zamieszkiwanych."

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/475912,dania-chce-zablokowac-ochotnikow-do-panstwa-islamskiego.html

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

kaszlak czy ciebie już pogięło na całej linii, porównujesz wypadek z  zaplanowanym z zimną krwią morderstwem

Kolego, chciałbyś aby tak było, bo dyskusja byłaby prostsza. Wstawiłem to dla swojego rodzaju prowokacji. Chodziło mi tylko o to, że ludzie o twoich poglądach protestują przeciwko uchodźcom-muzułmanom bo nam będą "głowy na ulicy obcinać" ergo nie powinniśmy ich do kraju wpuszczać. Więc prze analogię, skoro o wiele więcej osób ginie od alkoholu (tak, to alkohol jest przyczyną) więc wprowadźmy prohibicję ... Sens tego jest taki, że ani alkoholu ani islamu nie zdelegalizujesz, bo osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego (co się działo w USA za czasów prohibicji...). A swoją drogą, muzułmanów już mamy w Polsce, i  to o dużo więcej, niż mamy przyjąć: https://en.wikipedia.org/wiki/Islam_in_Poland. Powiesz że Ci polscy muzułmanie zasymilowani, to dlaczego mamy zakładać że Ci przyjezdni się nie zasymilują ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj