stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

Kaszlak79    742

będziesz mamą czy tatą  ;)

I na tym zakonczymy...

 

Jak uważasz że w Polsce to tylko samo chamstwo to paszoł won do Holandii.Dobrze wiesz że będziesz tam nikim.Nikim!!!

Spokojnie. Jak już dojdziecie do władzy z ereksiem to wtedy skażecie mnie na banicję. Narazie jesteście nikim jeśli chodzi o realizację waszych politycznych planów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2421

@ kaszlak79 skoro twierdzisz że jest tak super teraz w Polsce, na polskiej wsi po 2004r po wejsciu do UE, to po co wyjeżdzasz do tej Holandii 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Nie odwracaj kota ogonem. Uważasz że ludzie w Polsce są szczególnie chamscy to po kiego wuja tu mieszkasz? 


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

I na tym zakonczymy...

 

 

dlaczego? przecież my tu takie zacofane, powiedz jak to jest być rąbanym w zad - cokolwiek miałoby to znaczyć, obiecujemy że będziemy tolerancyjni  B)

 

A wspomniesz o 2012 i o cenach płodów ?? Jak wytlumaczysz taakie ceny ??

wytłumaczę tak - wyjątek potwierdza regułę

 

Nie ma jak to merytoryczny argument

np. taki?

 

Od dzis MF 235 z początku lat '70-tych wyznacznikiem zamożności polskiego chłopa...

oj kaszlak ogarnij się chłopaku bo się pogrążasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

 

 

Nie odwracaj kota ogonem. Uważasz że ludzie w Polsce są szczególnie chamscy to po kiego wuja tu mieszkasz? 

Nie odwracam, napisałem że chamstwo na poziomie mojego głównego oponenta w tym temacie jest w Polsce najczęściej spotykanym. Podobnie jak homoseksualizm nie jest wyjątkiem w Niderlandach (choć u nas też nie). U Nas jak już ktoś jest chamem, to do tego prostakiem. Najgorsze że jest ogólne przyzwolenie na to.

@ kaszlak79 skoro twierdzisz że jest tak super teraz w Polsce, na polskiej wsi po 2004r po wejsciu do UE, to po co wyjeżdzasz do tej Holandii 

Prosta przyczyna, jestem pazerny. Razem wciąż zarabiamy tutaj dobre pieniądze, dzięki temu rozwijam się jak mogę i dom remontuję. Wolę z siebie wyrywać flaki w NL niż brać kredyty na dziesięciolecia. Już nieraz o tym pisałem, w Opolskim ludzie od lat tak robili, że prowadzili gospodarki w Polsce a dorabiali na Zachodzie. Poza tym, zanim przejąłem pole po rodzicach, to już pracowałem za granicą. Moje gospodarstwo jest wciąż za małe, żebym mógł godnie z niego żyć, dlatego wciąż dokupuję w miarę możliwości z pieniędzy zarobionych w Niderlandach...

 

 

dlaczego? przecież my tu takie zacofane, powiedz jak to jest być rąbanym w zad - cokolwiek miałoby to znaczyć, obiecujemy że będziemy tolerancyjni   B)

Podobnie jak już napisałem, nie mój poziom. Nara  B) .

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

a jaki jest ten twój poziom?

-idiota

- debil

-polskie bydło

-oszołomy modlące się do dwóch desek

-buraczek-cebulaczek

to jest ten wysoki poziom którym się tak szczycisz?

Edytowano przez binek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Kaszlak79

ty sobie pozwalasz wyzywać innych a płaczesz jak ja  napisałem dosadnie prawdę ? 

kogo obchodzi twoje gospodarstwo i twoje problemy i po co obnosisz się z tym na forum ? 

masz spore tyły a udajesz wielkiego europejczyka, człowieku z czym do ludzi ?

liżesz rowa holendrowi  i tyle , musisz ..my nie musimy - potrafisz to pojąć i zrozumieć dlaczego tak jest ? NIE  

to nas dzieli , tego nie pojmiesz ..zresztą u ciebie to dziedziczne skoro 3 ha dostałeś  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

to dopiero 1 rok kryzysu a wam juz pizdzi w dekiel, ciekawe co bedzie po 7 chudych latach. braknie miejsc w szpitalach i powrozow ??? wrzuccie na luz jeszcze 2 miesiace i bedziemy w raju juz polski napoleon wam to zalatwi.., pszenno-buraczana elita zacznie rzadzic i zadna zachodnia menda nie bedzie nam podskakiwac...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kas    155

A może tylno pakownych z Holandii . Tak nazywam łagodnie tych co kochają inaczej !! Ta część ciała służy tylko w jednym celu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3007

moj proboszcz jest lepszy- w poprzedniej parafii mial syna z katechetka, niestety ma pecha, bo moj kolega ma tam dziadkow i rozpowiedzial to od razu po okolicy :P , a poprzedni proboszcz jeszcze jako wikary mial corke z moja sasiadka. ktora niedawno startowala w wyborach oczywiscie z list pis-u. ot taki kraj, choc amerykanskie badania dowodza ze wsrod ksiezy katolickich prawie 50 % to geje i niedawno zabroniono wrecz przyjmowania ich do seminarow, zeby bylo weselej dokladnie napisano ze czynnych wiec bierni moga zostac ksiezmi  :D  :D  :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Skoro ludzie wyjeżdżają za granicę to znaczy, że tam jest lepiej koniec i kropka. Nie ma co nad tym dyskutować. Jak by u nas było tak dobrze to każdy siedział by w domu przy rodzinie a nie tłukł się po świecie.

Niestety Polska nie ma szczęścia do rządów. Z jakiej opcji by nie były. Przykład nie udolnego załatwienia sprawy emigrantów. To czy powinniśmy ich przyjmować czy nie zostawiam na boku, każdy ma swoje zdanie.

- Ale na początku Kopacz i rząd mówili będziemy negocjować nie zgadzamy się na przymusowe kwoty. Cały zachód za to nas krytykował na czele z Niemcami. Pomimo, że np Dania czy Finlandia tez nie chciała uchodźców. Na Polskę spadła fala krytyki.

- Doszło do tych negocjacji i zaczęło się kłamanie w żywe oczy. Oni mają nas za idiotów. Mówi, że jest sukces w negocjacjach. Ja się pytam gdzie? Trzaskowski mówi, że jest dobrowolność ale trzeba przyjąć 5 tysięcy emigrantów. Gdzie ta dobrowolność jak trzeba wykonać narzucony limit? On ma ludzi za głupków? Mówi, że miało być 12 tysięcy jest 5. Ale zapomniał dodać (pewnie celowo), że podzielono dopiero pulę 66 tys z tych 120 tys. Resztę podzielą później. Pewnie po wyborach w Polsce i znowu dostaniemy 5 tys. Wcześniej zgodziliśmy się na 1,5 tys i razem wyjdzie około 12 tysięcy jak przed negocjacjami. Więc gdzie ten sukces?

Nie chciał bym aby PiS dorwał się do władzy..Ale jak mam glosować na oszustów. Którymi zarządza Merkel po przez Tuska. Którzy nie umieją załatwić prostych spraw i przedstawić rezultatów społeczeństwu.

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Ale rząd jest wybierany z narodu i przez naród, czyli w dużej części jest odzwierciedleniem nas. Pomijając tych, co się wstrzymali, a takich nie brakuje w Polsce. Ja bym też wolałbym aby PiS u władzy nie był, ale to już prawie pewne. Mam tylko nadzieję że tym razem utworzą stabilny rząd. Można się "obrażać" że nie wygrała opcja polityczna, jakiej zwolennikiem jesteśmy, ale najgorsze dla kraju są niestabilne rządy.

moj proboszcz jest lepszy- w poprzedniej parafii mial syna z katechetka, niestety ma pecha, bo moj kolega ma tam dziadkow i rozpowiedzial to od razu po okolicy :P , a poprzedni proboszcz jeszcze jako wikary mial corke z moja sasiadka. ktora niedawno startowala w wyborach oczywiscie z list pis-u. ot taki kraj, choc amerykanskie badania dowodza ze wsrod ksiezy katolickich prawie 50 % to geje i niedawno zabroniono wrecz przyjmowania ich do seminarow, zeby bylo weselej dokladnie napisano ze czynnych wiec bierni moga zostac ksiezmi  :D  :D  :D

Mój proboszcz mieszkał 30 lat pod jednym dachem z 20 lat młodszą "kucharką", na ostatek wyrzucił ich biskup nie za życie "na kocią łapę" tylko za pijaństwo. Ot autorytet moralny, ale zawsze jechał na chłopów z RSP że wypić lubią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

A czy ktoś w końcu zauważy że obecny cyrk emigrantami, kwotami  jest również rezultatem Traktatu Lizbońskiego? Czy ktoś zapyta o nazwiska ludzi którzy doradzali Lechowi Kaczyńkiemu podczas jego podpisywania? A czy finał naszych stoczni nie był z nim związany?

I pytanie zasadnicze. Jakie jeszcze jeszcze niespodzianki pozostawił nam prezydent tysiąclecia w tym dokumencie i kiedy znowu nie bądzie nam do śmiechu?
W dużej mierze rząd obecnie porusza się w ramach już istniejących zaś inni mogą powiedzieć "widziały gały co brały albo co podpisywały".
No chyba że nie wiedziały co podpisywały, albo miały to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

No ale Polska NIC nie podpisywała, do niczego się nie zobowiązała. A tym bardziej ś.p. Prezydent Lech Kaczyński. To wszystko wina Tuska... yy to znaczy Kopaczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2045

Radosław Sikorski, szef MSZ, powiedział w Kijowie, że prezydent Lech Kaczyński powinien jak najszybciej podpisać Traktat Lizboński. Zaznaczył, że Unia Europejska jest największą gospodarką świata i jej interesy gospodarcze jak i polityczne muszą być skutecznie realizowane. - Traktat Lizboński jest sposobem na wypełnienie tej potrzeby - mówił.

 

Premier Donald Tusk ocenił, że ratyfikacja Traktatu Lizbońskiego oznacza, że Polska przestaje być nowicjuszem we wspólnocie europejskiej. - Krok po kroku budujemy pozycję należną tak dużemu i tak dumnemu narodowi jak naród polski - powiedział premier.
 - Uważam, że dobrze byłoby, gdyby Polska pokazała, że akceptujemy istotę Traktatu Lizbońskiego i dobrze byłoby, żeby traktat został jak najszybciej przez prezydenta podpisany - stwierdził Tusk

 

O znaczeniu Traktatu Lizbońskiego mówił też przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek. - Daje nam nową siłę, nowy sposób działania w Unii Europejskiej. Parlament Europejski będzie miał znacznie więcej do powiedzenia - powiedział Buzek, podkreślając, że to świadectwo "demokratycznej potęgi UE". - Jestem przekonany, że w niedługim czasie 27 państw UE ratyfikuje traktat i że wejdzie on w życie w tym roku. To jest ważny Traktat - ważny dla Polski, ważny dla Europy - powiedział przewodniczący PE.

 

Premier Donald Tusk i minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski podpisali w imieniu Polski Traktat Lizboński.

 
Edytowano przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

O te nazwiska mi chodziło. Czyli nie ma co dzielić się na partie, a należy wypić to piwo i minimalizować straty w ramach dostępnego pola manewru,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Zgadzam się w 100%, ale czy nasze społeczeństwo jest na to już gotowe ??

Radosław Sikorski, szef MSZ, powiedział w Kijowie, że prezydent Lech Kaczyński powinien jak najszybciej podpisać Traktat Lizboński. Zaznaczył, że Unia Europejska jest największą gospodarką świata i jej interesy gospodarcze jak i polityczne muszą być skutecznie realizowane. - Traktat Lizboński jest sposobem na wypełnienie tej potrzeby - mówił.

 

Premier Donald Tusk ocenił, że ratyfikacja Traktatu Lizbońskiego oznacza, że Polska przestaje być nowicjuszem we wspólnocie europejskiej. - Krok po kroku budujemy pozycję należną tak dużemu i tak dumnemu narodowi jak naród polski - powiedział premier.
 - Uważam, że dobrze byłoby, gdyby Polska pokazała, że akceptujemy istotę Traktatu Lizbońskiego i dobrze byłoby, żeby traktat został jak najszybciej przez prezydenta podpisany - stwierdził Tusk

 

O znaczeniu Traktatu Lizbońskiego mówił też przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek. - Daje nam nową siłę, nowy sposób działania w Unii Europejskiej. Parlament Europejski będzie miał znacznie więcej do powiedzenia - powiedział Buzek, podkreślając, że to świadectwo "demokratycznej potęgi UE". - Jestem przekonany, że w niedługim czasie 27 państw UE ratyfikuje traktat i że wejdzie on w życie w tym roku. To jest ważny Traktat - ważny dla Polski, ważny dla Europy - powiedział przewodniczący PE.

 

Premier Donald Tusk i minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski podpisali w imieniu Polski Traktat Lizboński.

Było głosowanie, traktat przeszedł w sejmie i senacie, tak gwoli ścisłości... Potem był podpis premiera i ministra spraw zagranicznych. Skoro Pan Prezydent Kaczyński był aż tak silną postacią w polskiej polityce, to mógł nie podpisywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

MI nie chodziło o to co kto podpisał. Chodziło mi o to, że rząd okłamuje ludzi mówiąc, że coś wynegocjował skoro praktycznie nic nie wynegocjował. Przyjmijmy 12 tys tych emigrantów nie mam nic przeciwko. Ale po co było kantem stawać, że się nie zgadzamy, ze będziemy negocjować. Cała prasa zachodnia po nas jeździła, nawet w stanach źle pisali. A na koniec wyszło jak zawsze. Angela zadzwoniła do Donalda, Donald do Ewy ot całe negocjacje. A ludziom jak zawsze kit się wciska. To tak jak Tusk ze stocznią gdańską przed wyborami oszukał, że Katarczycy ją kupili. Podczas gdy już przed wyborami wszyscy wiedzieli w rządzie, że nic z tego. Teraz robi się ten sam numer. Po wyborach dowiemy się, że trzeba jeszcze przyjąć część z pozostałych 60 tys. Ale póki co wciska się kit, że z tych 5 tys liczba będzie maleć. Bo niby Szwajcaria czy Dania się zgodzi. Jak by oni chcieli przyjąć uchodźców to już by się zgodzili. tak samo Norwegia. A już najśmieszniejsza jest ta dobrowolność. Niby dobrowolne ale 5 tys trzeba przyjąć. Normalnie mają ludzi za głupków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Zróbmy jak Islandczycy i nie będzie problemu kto i co podpisał.Parę miesięcy temu Islandia zerwała negocjacje w sprawie członkostwa w UE.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    742

Ha, masz rację. Podobnie zresztą zrobiła Norwegia, w 1972 i w 1994 próbowała do UE przystąpić, lecz obywatele tego kraju w referendum odrzucili akcesję. Tylko jest jedno ale. Porównaj PKB Islandii czy Norwegii do naszego, przepaść. Prawda taka że wstąpiliśmy do UE jako biedny krewny, wciąż mniej wpłacamy niż bierzemy. Pytanie jest zasadnicze, czy stać nas w obecnej sytuacji na bycie krajem całkowicie samodzielnym ?? Popatrzmy na kraje w podobne do nas, w innych byłych "Demoludach" również przeważyły głosy za wstąpieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj