Skocz do zawartości

Zdjęcie

cała prawda o naszym członkostwie w UE

1498 odpowiedzi na ten temat

#1361 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
    zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
    Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
    Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium

.

Napisany 14 luty 2017 - 16:07

jacus marko-kolo  - Ile według was wynosi minimalna liczba "wizyt" w kościele - nieosiągnięcie której powoduje że chrześcijanin przestaje być chrześcijaninem ?

PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
cała prawda o naszym członkostwie w UE Dzisiaj, 22:20
  •  

#1362 Share witejus

witejus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisany 14 luty 2017 - 19:40

probuje tobie dorownac-ale na ecika nie ma mocnych, dobrze ze ty jestes, bo inaczej zrobienie z marklowic drugiego wachocka by sie nie udalo. a swoja droga soltys wam internetu na noc nie zamyka, bo soltys wachocka asfalt zwija bo w nocy i tak nikt nie jezdzil.

zetorek -znalazlem lekarstwo na twoje opetanie, specjalne lekarstwo z parafii a jakze pod wezwaniem swietego jacka, tylko miasto troche nie teges, choc czekaj, jakby prezydent biedron zrobil ci egzorcyzmy swoim "kropowidlem" przy uzyciu "wody swieconej" wlasnej produkcji to moze by cie uzdrowil :D  :D  :D .

http://www.wiocha.pl...o-sredniowiecze

jacuś mieszkasz o rzut beretem od Babińskiego udaj się tam proszę może choć nogi uleczą i przestań pier**lić farmazony

#1363 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1587 postów

Napisany 14 luty 2017 - 21:00

wy jestescie naprawde glupkami-ja mam was religii uczyc- o tym nie slyszeliscie

http://www.katecheza...zan-koscielnych

witejus- nie znam tam drogi-ty jako staly pacjent doradz mi jak tam dojechac, chyba w kaftanie[nie jestem pewien,nigdy go nie widzialem] oczu nie zaslaniaja.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1364 Share witejus

witejus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 493 postów

Napisany 14 luty 2017 - 21:17

drogi nie znasz ale wiesz o co chodzi  ,ciekawe :D poza tym nie mam zamiaru z tobą dyskutować . Twój poziom kultury nie dorównuje

nawet żulowi z pod sklepu

#1365 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1587 postów

Napisany 14 luty 2017 - 22:08

zule to widac twoje srodowisko naturalne,jesli znasz doskonale ich poziom to pewnie od rana studiujesz ich madrosci....... tam jest takze oddzial odwykowy wiec uwazaj

ja tam z zulami pod sklepem nie dyskutuje-wystarcza mi tutejsze glupki.

z  ta droga to bym uwazal bo to trasa na oswiecim :D .

Edytowany przez jacus, 14 luty 2017 - 22:09.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#1366 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisany 14 luty 2017 - 22:10

Czy samo niechodzenie do kościoła dyskwalifikuje kogoś jako chrześcijanina ? No ciekawe .

czy  dla chrześcijanina przystoi tak bluźnić jak wy na forum  , pluć na innych oskarżać tylko dlatego że ktoś ma inne poglądy i pisze prawdę ? czy to was nie dyskwalifikuje ?  czy tego uczyli was na religii ? 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#1367 Share kotwczapce

kotwczapce

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów

Napisany 14 luty 2017 - 22:18

jaki kraj taka wiara :blink:

.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

#1368 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3917 postów

Napisany 15 luty 2017 - 07:38

A gdzież to bluźnierstwo ? Nie każdy czujący się chrześcijaninem nie popełnia błędów , co nie wyklucza go jednak z bycia nim . Wiem że dla niektórych najlepiej by było , żeby nadstawić drugi policzek , ale niektórzy wolą oko za oko :ph34r:

ZETOR TEAM

#1369 Share Morfek

Morfek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 15 luty 2017 - 08:24

cała prawda o naszym członkostwie w UE @Marek-kolo a czy Tobie wypada płuc na innych, pisac nieprawdę, obrażać tylko dlatego ze ktos ma inne poglądy? lewica uczy jak byc tolerancyjnym to dlaczego nie potrafisz?
jak chrześcijanie nie sa tolerancyjni to od razu bo wiara a Ci co nie wierzą to nie musza sie do niczego stosować?

#1370 Share hubertb

hubertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 15 luty 2017 - 08:58

http://niezalezna.pl...-walce-z-polska

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1371 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 19 luty 2017 - 22:11

czy  dla chrześcijanina przystoi tak bluźnić jak wy na forum  , pluć na innych oskarżać tylko dlatego że ktoś ma inne poglądy i pisze prawdę ? czy to was nie dyskwalifikuje ?  czy tego uczyli was na religii ? 

no ale to wy od parit się nauczyliście co tydzień do kościoła a w dni robocze pluć na kościół 

@Marek-kolo a czy Tobie wypada płuc na innych, pisac nieprawdę, obrażać tylko dlatego ze ktos ma inne poglądy? lewica uczy jak byc tolerancyjnym to dlaczego nie potrafisz?
jak chrześcijanie nie sa tolerancyjni to od razu bo wiara a Ci co nie wierzą to nie musza sie do niczego stosować?

ale oni uważają się za prawice 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#1372 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 20 luty 2017 - 10:30

@Marek-kolo a czy Tobie wypada płuc na innych, pisac nieprawdę, obrażać tylko dlatego ze ktos ma inne poglądy? lewica uczy jak byc tolerancyjnym to dlaczego nie potrafisz?

Pójdzie do kościoła przyjmie komunię i będzie ok. Wyborcy pisu często nie mają argumentów wiec chętnie posługują się wyzwiskami i obelgami. Bo przecież oni mogą. A jak inni to czasami robią to jest już wtedy język nienawiści.

#1373 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisany 20 luty 2017 - 11:52

mi wypada bo ja w kościele jestem raz w roku albo wcale 

to ksiądz przyłazi po kasę  do mnie a nie ja do niego ...mało tego  jak ja idę do księdza to muszę też zanieść i to sporą sumę  ;)

po prostu gorszy sort .... więc mi wolno bo to nie będzie hipokryzja tylko moje zdanie jako osoby mającej dystans - czytaj  nie otumanionej jakikolwiek religią   

#1374 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3917 postów

Napisany 20 luty 2017 - 12:30

To właściwie po co "musisz" iść do tego "znienawidzonego" przez ciebie księdza ? Zostawiasz sobie jakieś koło ratunkowe , czy jak ?

ZETOR TEAM

#1375 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisany 20 luty 2017 - 14:31

widzisz ty kierujesz się tylko nienawiścią , no i co pierwsze  robisz? ....   wciskasz mi nienawiść choć nic takiego nie napisałem 

jestem po prostu obok , patrzę z dystansem na hipokrytów - tak trudno to pojąć ?

#1376 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3917 postów

Napisany 20 luty 2017 - 15:33

Tak zrozumiałem twoje słowa krytyki wobec kościoła . Jak coś jest złe , to się do tego nie leci po sakramenty . Właściwie to co ci przeszkadza u księży ?

ZETOR TEAM

#1377 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 20 luty 2017 - 19:46

Jaruzelski też przed śmiercią prosił o księdza ot taka lemingowa natura niekturych forumowiczów

#1378 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 20 luty 2017 - 20:02

Ty byłeś tym księdzem czy może ministrantem? A może poprosili cię na światka? Jaruzelski lemingiem był? Co to za przykład?

Ja ci powiem lepiej być lemingiem niż pisuarem. Bo leming to taki miły kosmaty zwierzaczek. A pisuar chyba wiesz do czego służy i czym go ludzie polewają?

Edytowany przez hubertuss, 20 luty 2017 - 20:11.

#1379 Share hubertb

hubertb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów

Napisany 20 luty 2017 - 20:20

Przykład obrazuje powiedzenie "jak trwoga to do Boga" potem następuje niewidoczny przecinek(czyli kolega popełnił błąd interpunkcyjny), ot taka to natura hipokrytów którzy niby nie wierzą ale po sakramenty chodzą i jeszcze za to płacą. Teraz jest chyba jaśniej. Są zwierzątka, ale w powiedzeniu o lemingach chodzi o dość duże ptaki żyjące w dużych skupiskach, zachowujących się trochę tak, jak by miały świadomość zbiorową. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1380 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 20 luty 2017 - 20:27

Tylko jest jedno ale. Ksiądz nie jest Bogiem. To, że ktoś nie uczęszcza do kościoła nie znaczy, że nie wierzy w Boga. Gdzie marko kolo napisał, że nie wierzy?