Skocz do zawartości

Zdjęcie

cała prawda o naszym członkostwie w UE


1498 odpowiedzi na ten temat

#781 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 26 luty 2016 - 10:11

cała prawda o naszym członkostwie w UE Węgrzy zadecydują w referendum czy zgadzają się na przymusowe rozlokowanie u nich zaproszonych przez Niemców islamistów
Orban_es_Merkel_2.jpg

Rządzący twardą ręką Węgrami Victor Orban postawił na swoim i do skutku dojdzie referendum, w którym naród węgierski dostanie okazję wypowiedzenia się co sądzi o niemieckim pomyślę obdzielania nadmiarowych "uchodźców" wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskich. Węgrzy tak jak Czesi i Słowacy, sprzeciwiają się takiemu dyktatowi. Teraz Orban ma jeszcze nadzieje zdobycia legitymizacji społecznej dla takiej polityki.

 

 

Victor Orban rozpisał referendum wczoraj i argumentował je tak, że obligatoryjne kwoty imigrantów narzucane przez UE mogą wpłynąć na etniczny, kulturalny i religijny charakter Węgier oraz całej Europy. Pytanie na jakie będą odpowiadać Węgrzy brzmi następująco:

"Czy chcesz pozwolić Unii Europejskiej na relokację niewęgierskich obywateli do Węgier bez pytania o pozwolenie od węgierskiego parlamentu?"

Chyba nie trzeba być specjalnie przewidującym, aby uznać, że ludzie, którzy widzieli dantejskie sceny z udziałem pseudo-uchodźców na budapesztańskim dworcu Keleti, raczej opowiedzą się przeciwko unijnym pomysłom ponownego eksportu tego problemu.

 

Przedstawiciele Komisji Europejskiej nie ukrywają zaskoczenia i twierdzą, że nie jest zrozumiałe jak takie referendum mogłoby wpłynąć na procesy decyzyjne, bo wydawało się,że kraje członkowskie są związane przede wszystkim zapisami traktatów akcesyjnych. KE poprosiła w tym zakresie o wyjaśnienia władz w Budapeszcie.http://zmianynaziemi...ich-zaproszonyc

 


Węgrzy chcą referendum ws. imigrantów. KE uważa, że nie mają prawa decydować!
 
eurabia-flag-696x380.jpgUE / KE / Unia Europejska

Rząd Węgier postanowił rozpisać referendum w sprawie narzuconych kwot imigrantów. Komisja Europejska uważa, że Węgrzy nie mają prawa do decyzji o przyjęciu imigrantów w drodze referendum.

Występując na konferencji prasowej w węgierskim parlamencie, Victor Orban oświadczył, że kwoty takie oznaczałyby wyrysowanie na nowo etnicznej, kulturalnej i religijnej mapy Węgier oraz Europy.

 

– Rząd odpowiada obecnie na publiczne nastroje, sądzimy, że wprowadzanie obowiązkowych kwot dla migrantów bez wsparcia ludzi byłoby równoznaczne z nadużywaniem władzy – powiedział szef węgierskiego rządu.

Innego zdania jest Komisja Europejska. Rzecznik prasowa KE Natasha Bertaud zakwestionowała w czwartek prawo Węgier do zdecydowania w drodze referendum w sprawie obowiązkowych kwot tzw. “uchodźczych”, narzuconych w zeszłym roku przez liderów UE, w tym przede wszystkim przez Niemcy.

– Nie rozumiemy, jak ma się to do procesu decyzyjnego, na który zgodziły się wszystkie kraje UE w drodze traktatów – oświadczyła. Zapowiedziała, że Węgry mają prawo jedynie do debaty na ten temat, zatem wynik referendum nie może być wiążący. Dodała, że czeka na wyjaśnienia węgierskiego rządu co do rzeczywistego charakteru zapowiedzianego głosowania.

źródło: PAP/Prawy.pl

 


Kukiz'15 chce przeprowadzenia referendum w sprawie imigrantów .
20160120181931uid1.jpeg

Ruch Kukiz'15 ogłosił rozpoczęcie zbiórki podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie nieprzyjmowania imigrantów. Polska to nasz dom i to my powinniśmy decydować, kto obok nas będzie w nim mieszkał - oświadczył lider Ruchu Paweł Kukiz.

Paweł Kukiz nawiązał do wydarzeń w Kolonii, gdzie w noc sylwestrową doszło do napastowania seksualnego i napadów rabunkowych na kobiety. Z dotychczasowych ustaleń niemieckiej policji wynika, że sprawcami byli głównie imigranci z Afryki Północnej.

Kukiz ocenił, że "nie jesteśmy przygotowani na przyjmowanie obcych nam kulturowo ludzi". Podkreślił, że "gospodarzami w Polsce są obywatele, naród jest gospodarzem".

- Żadna partia polityczna, żadna Unia Europejska, żaden Parlament Europejski, nikt nie ma prawa decydować, kogo my chcemy u siebie gościć. Nie może być tak, że dozorca będzie wskazywał drzwi mojego mieszkania i powie komuś: "możesz tu mieszkać". Jakim prawem? - przekonywał na czwartkowej konferencji prasowej Paweł Kukiz.

Ogłosił, że rozpoczyna się zbiórka podpisów pod wnioskiem o referendum.

- Rozpoczynamy zbieranie podpisów, 500 tysięcy podpisów, pod referendum w sprawie nieprzyjmowania imigrantów do Polski. I w tej chwili chciałbym zwrócić się do obywateli, do narodu polskiego, zaapelować o aktywny udział w naszej akcji. Polska to nasz dom i to my powinniśmy decydować, kto obok nas będzie w nim mieszkał - mówił Kukiz.

 
Ilu uchodźców przyjmie Polska?

Zgodnie z dotychczasowymi zobowiązaniami polskiego rządu, pierwsze grupy głównie syryjskich uchodźców mają trafić do naszego kraju w tym roku. Docelowo Polska ma przyjąć około 7 tysięcy osób w ciągu dwóch lat. Beata Szydło oceniała, że były to "niedobre decyzje", jednak zapewniła, że rząd podejmie zobowiązania poprzedników, ale "w takim zakresie, który jest w tej chwili możliwy dla polskiego państwa".

Obecnie MSWiA chce, by większość spośród 7 tysięcy uchodźców trafiło do naszego kraju w 2017 roku. Z projektu rozporządzenia wynika, że w 2016 roku w ramach unijnych programów do Polski może trafić nie więcej niż 400 osób z Grecji oraz Włoch.

 

 

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
cała prawda o naszym członkostwie w UE Dzisiaj, 23:51
 •  

#782 Share Ywa

Ywa

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów
 • Płeć:Kobieta
 • Lokalizacja:nad morzem
 • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 28 luty 2016 - 22:27

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Szefowa fundacji Estera oraz była kandydatka do Sejmu z list partii KORWiN Miriam Shaded poinformowała, że zamierza spróbować… zdelegalizować islam jako system totalitarny oraz Koran, który jej zdaniem nawołuje do nienawiści.

http://m.wprost.pl/k...u-w-Polsce.html

:)


Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

 


#783 Share jacus

jacus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1607 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:ok.krakowa

Napisany 28 luty 2016 - 22:45

cała prawda o naszym członkostwie w UE

na tym nie powinna poprzestac-od razu moze probowac zdelegalizowac kosciol katolicki jako organizacje totalitarna i oraz pismo swiete starego testamentu ktore takze nawoluje do nienawisci- bez problemow mozesz sobie znalezc tysiace faktow i cytatow ktore sa tego dowodem. 


buk, humor ,seks ,rokendrol.


Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
cała prawda o naszym członkostwie w UE Dzisiaj, 23:51
 •  

#784 Share Ywa

Ywa

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów
 • Płeć:Kobieta
 • Lokalizacja:nad morzem
 • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 28 luty 2016 - 23:11

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Popieram  :ph34r: 

Wyobrażam sobie jednak, że o.Rydzyk  spaliłby ją na stosie szybciej.

 


Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

 


#785 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 01 marzec 2016 - 08:47

cała prawda o naszym członkostwie w UE
Angela Merkel: Nie zmienię polityki wobec imigrantów, jest logiczna i przemyślana
 
6505363717_85801952d8_b-696x460.jpgfot. Flickr.com CC 2.0

Angela Merkel w rozmowie z dziennikarką ARD powiedziała, że jej polityka wobec imigrantów jest „dobrze przemyślana i logiczna”. Działania na własną rękę krajów UE są jej zdaniem błędem.

– Moja polityka jest „dobrze przemyślana i logiczna” – zaznaczyła szefowa niemieckiego rządu Angela Merkel. Jak dodała, nawet jej krytycy „nie kwestionują tej logiki, lecz nie wierzą jedynie w jej skuteczność”.

 

– Chciałabym, żeby jak najwięcej osób w to uwierzyło, gdyż wtedy można będzie przenosić góry – mówiła. Merkel uważa, że nic nie jest w stanie skłonić jej do zmiany kursu. Oświadczyła, że nie ma żadnego planu B. Jedynie słuszna droga to jej polityka.

Według Angeli Merkel podstawą jest porozumienie z Turcją w celu zmniejszenia liczby uchodźców. Przez szefową rządu przemawia hipokryzja, ponieważ później w swoich wypowiedziach krytykuje ustalenia górnego pułapu liczby imigrantów, których mogą przyjąć Niemcy. Zatem Merkel chce, aby Niemcy przyjmowały możliwie jak najwięcej imigrantów.

Merkel odcina się od osób, które nie są przychylne uchodźcom. Mianem „odrażających” określiła ataki na ośrodki dla azylantów.

Słowa szefowej rządu Niemiec zgadzają się z analizą znanego i cenionego w Niemczech psychoanalityka i psychiatry Hansa-Joachima Maaza. Według jego psychologicznej analizy Merkel postradała zmysły i straciła poczucie rzeczywistości, wierzy w sztucznie nadmuchany przez siebie własny wizerunek, a jej zachowanie i polityka są „całkowicie irracjonalne”. Z oceny psychoanalityka wynika, że Merkel nie zmieni obranego przez siebie kursu i będzie brnąć dalej. Nie odda też stanowiska, bo zanegowanie własnego dotychczasowego życia jest nie do pomyślenia u osób narcystycznych.

cc.jpg

PAP/ndie.pl

 

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#786 Share Ywa

Ywa

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów
 • Płeć:Kobieta
 • Lokalizacja:nad morzem
 • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 05 marzec 2016 - 21:14

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Na dzień dzisiejszy opinia ta (propaganda może) wpisuje się do teorii spiskowych, oby jednak nie ujrzała światła dziennego:

https://socjalnacjon...rzymia-skale-2/

Anonymous (niezależna i międzynarodowa grupa luźno powiązanych ze sobą aktywistów i hackerów działająca przede wszystkim w internecie):

Wiemy, jaki jest powód tej manipulacji i jak jej przeciwdziałać:

..........2) Trwający obecnie proces destabilizacji Bliskiego Wschodu i Afryki napędzany jest agresywną polityką USA, Izraela i państw sojuszniczych.

3) Tzw. Państwo Islamskie, czyli ISIS lub ISIL, jest formacją terrorystyczną dowodzoną między innymi przez wysokiej rangi agentów wywiadu oraz członków organizacji paramilitarnej Blackwaters, utworzoną na mocy porozumienia pomiędzy Izraelem, USA i Arabią Saudyjską, której celem jest obalenie reżimu prezydenta Syrii Bashara al-Assada, stworzenie pretekstu dla interwencji sił NATO w Syrii oraz napędzanie migracji natywnej ludności muzułmańskiej w porządanych kierunkach – obecnie w kierunku Unii Eurejskiej.

4) Zasadniczym celem tzw. kryzysu uchodźców jest wprowadzenie w państwach europejskich szeroko pojętego chaosu opartego na poczuciu zagrożenia. Następnym krokiem będzie wprowadzenie rządowych rozwiązań zaostrzających środki bezpieczeństwa, kontrolę i monitoring. Ważnym następstwem praktyki migracyjnej jest pozbawienie ludności europejskiej „spójności narodowej i kulturowej” poprzez wykształcenie podatnego na manipulację i kontrolę społeczeństwa multikulturowego egzystującego bez poczucia jedności i woli walki.

5) Istnieje realne zagrożenie, iż wraz z falą uchodźców do Europy mogą przeniknąć bojownicy Państwa Islamskiego, celem realizacji zamierzonego planu destabilizacji krajów europejskich. Należy jednak podkreślić, iż wysokiej rangi bojownicy i przywódcy najprawdopodobniej przerzucani są tajnymi kanałami za porozumieniem wywiadów.


Edytowany przez Ywa, 05 marzec 2016 - 21:33.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

 


#787 Share scoffer

scoffer

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 244 postów

Napisany 07 marzec 2016 - 09:45

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Cc3mm4WWEAAklQ1.jpg#788 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 10 marzec 2016 - 14:38

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Financial Times ostrzega: muzułmańscy imigranci wkrótce przejdą przez Polskę ! http://niezalezna.pl...rzez-polske</p>
 


Edytowany przez dddddddddddddddddd, 10 marzec 2016 - 15:03.

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#789 Share mikad

mikad

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1077 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 10 marzec 2016 - 19:39

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Najlepszym rozwiązaniem byłoby ustawienie automatów strzelniczych na zielonej granicy. NRD miała takie na granicy z RFN, bardzo skuteczne.

Z innej beczki  #790 Share Ywa

Ywa

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów
 • Płeć:Kobieta
 • Lokalizacja:nad morzem
 • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 10 marzec 2016 - 21:54

cała prawda o naszym członkostwie w UE

:rolleyes: Wniosek nasuwa się taki, że Europejczycy jako kultura tolerancji powinni być tolerancyjni dla muzułmańskiej nietolerancji.

 

Kanclerz Niemiec Angela Merkel oznajmiła, że jeśli Ankara zgodzi się na przyjęcie uchodźców, to UE już w czerwcu może wprowadzić

ułatwienia wizowe dla Turcji.....

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk podkreślił, że UE i Turcja porozumiały się w sprawie zmniejszenia napływu imigrantów. Oświadczył także, że „bałkańska trasa" tranzytu uchodźców do UE „od teraz jest zamknięta". „Dni nielegalnej imigracji do Europy skończyły się" — dodał on.

 

 

 


Edytowany przez Ywa, 10 marzec 2016 - 23:00.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

 


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
cała prawda o naszym członkostwie w UE Dzisiaj, 23:51
 •  

#791 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 14 marzec 2016 - 10:24

cała prawda o naszym członkostwie w UE
Europejski Trybunał Sprawiedliwości uchylił kwoty uchodźców
 
 
building-79221_640.jpg
Europejski Trybunał Sprawiedliwości oświadczył, że ustanowienie kwot uchodźców jest sprzeczne z prawem obowiązującym na terenie Unii Europejskiej.

“Zgodnie z prawem Unii Europejskiej każdemu, kto ma prawo ubiegać się o status uchodźcy, koniecznym jest przyznać go. Ten przepis nie jest zgodny z ustanawianiem jakiejkolwiek konkretnej liczby lub górnej granicy przyjmowania uchodźców.” – stwierdził przewodniczący Europejskiego Trybunału w Luksemburgu Koen Lenaerts w wywiadzie dla gazety Neue Osnabrücker Zeitung.

Przypomniał także, że UE zawsze powinna działać w ścisłej zgodności z Konwencją Genewską o statusie uchodźców, dlatego wszystkie państwa członkowskie UE muszą koniecznie przestrzegać wspólnych minimalnych standardów w ciągu tego czasu, kiedy trwa weryfikacja ich dokumentów w celu uzyskania statusu uchodźcy.

Wcześniej kanclerz Austrii Werner Faymann przekazał, że władze podjęły decyzję o ograniczeniu działaniu układu Schengen i wprowadzeniu wzmożonej kontroli wszystkich wjeżdżających do kraju.

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#792 Share jacus

jacus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1607 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:ok.krakowa

Napisany 14 marzec 2016 - 22:07

cała prawda o naszym członkostwie w UE

to jak ten wyrok byl wydany- w czasie wywiadu w gazecie- tego nawet to rzeplinski by nie wymyslil :D  :D  :D .


buk, humor ,seks ,rokendrol.


#793 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 17 marzec 2016 - 08:54

cała prawda o naszym członkostwie w UE
Orban: Europa nie jest wolna.
 
Viktor-Orban-696x435.jpg
Premier Węgier Viktor Orban w wygłoszonym przemówieniu podczas uroczystości obchodów Święta Narodowego Węgier – stwierdził, że Europa nie jest wolna.

– Europa nie jest wolna, wolność zaczyna się od mówienia prawdy. Dziś w Europie jest to zakazane. Kaganiec jest kagańcem, nawet jeżeli jest z jedwabiu. Nie wolno powiedzieć, że dziś do Europy nie przybywają uchodźcy, lecz zagraża jej wędrówka ludów. Nie wolno powiedzieć, że dziesięciomilionowe tłumy czekają w gotowości, żeby ruszyć w naszym kierunku. Nie wolno powiedzieć, że migracja przynosi do naszych krajów przestępstwo i terror. – mówił Orban.

– Nie wolno powiedzieć, że tłumy z innej cywilizacji są zagrożeniem dla naszego stylu życia, kultury, zwyczajów, tradycji chrześcijańskich. Nie wolno powiedzieć, że w Brukseli pracują dziś nad tym, by jak najszybciej sprowadzić i zasiedlić u nas obcych. Nie wolno powiedzieć, że celem zasiedlenia jest przemiana wzorów religijnych i kulturalnych Europy oraz przebudowa etnicznych podstaw, w celu usunięcia państw narodowych, które są ostatnimi barierami internacjonalizmu. Nie wolno powiedzieć, że Bruksela zabiera kawałki naszej narodowej suwerenności, że w Brukseli pracują nad planem Stanów Zjednoczonych Europy – kontynuował Viktor Orban.

– Europa to chrześcijaństwo, wspólne życie wolnych i niezależnych narodów, równouprawnienie kobiet i mężczyzn, uczciwy wyścig, solidarność, honor, pokora, sprawiedliwość i miłosierdzie. Wojownicy praw człowieka czują potrzebę, aby nas pouczać i oskarżać. Ponoć jesteśmy wykluczający i wrodzy. Prawda jest taka, że nasza historia, to historia przyjmowania i łączenia kultur. – zakończył premier Węgier.

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#794 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 18 marzec 2016 - 10:00

cała prawda o naszym członkostwie w UE
Do kogo należą gazety lokalne i największe czasopisma w Polsce?
 
 

Rynek prasowy został zmonopolizowany przez kilka koncernów z zachodnim kapitałem. W analizie opublikowanej w styczniu portal money.pl sprawdził, w czyich rękach są ogólnopolskie dzienniki, prasa lokalna i tygodniki. Cała prawda o „polskich mediach”.

a295.jpg

Głównym graczem wśród wydawców prasy lokalnej jest koncern Polska Press. Wydaje 18 dzienników lokalnych w piętnastu województwach. Osiem z nich wychodzi pod wspólną marką „Polska”. Ponadto koncern wydaje ponad setkę tygodników lokalnych. Łączna sprzedaż tych wszystkich tytułów to blisko milion egzemplarzy. Polska Press należy do niemieckiej grupy medialnej Verlagsgruppe Passau.

aa20.jpg

Najlepiej sprzedające się tygodniki lokalne – w przeciwieństwie do dzienników – nie są wydawane przez duże koncerny, ale przez niewielkie firmy. Tylko w dwóch przypadkach sprzedaż przekracza 15 tysięcy egzemplarzy.

aaa16.jpg

Wśród wydawców miesięczników karty rozdają Bauer (38 magazynów i 30 pism z krzyżówkami) oraz Burda Media. To drugie wydawnictwo ma w portfolio ponad 40 magazynów. Oba są częścią dużych, międzynarodowych grup medialnych. W Polsce działają od ponad dwudziestu lat. Dwa najlepiej sprzedające się dwutygodniki wydaje Edipresse, część międzynarodowej grupy wydawniczej z kapitałem szwajcarskim. W Polsce w swoim portfolio ma ponad dwadzieścia tytułów. Wśród wydawców tygodników i dwutygodników z programem telewizyjnym  dominuje Bauer.

aaaa16.jpg

Ile jest Polski w Polsce? Priorytetem rządu powinno być ograniczenie kapitału zagranicznego w Polskich mediach.

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#795 Share Ywa

Ywa

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów
 • Płeć:Kobieta
 • Lokalizacja:nad morzem
 • Zainteresowania:życie wśród łąk, pól, wzgórz morenowych, między lasem i rzeką

Napisany 18 marzec 2016 - 21:47

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Wcześniej dziwiłam się, że PO ma takie powodzenie w pomorskim.

Teraz m.in wiem dlaczego ^^....

wyniki_wojewodztwa.jpeg


Edytowany przez Ywa, 18 marzec 2016 - 21:49.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.

 


#796 Share scoffer

scoffer

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 244 postów

Napisany 18 marzec 2016 - 22:38

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Ta mapa zaprzecza bredniom @hubertussa co do wyborów uzupełniających na senatora .Wcale PiS-owi poparcie nie spada , skoro w wyborach PiS miał tam 46,2 % .

 

 
PKW: Anders 47%, Bagiński z 41% na Podlasiu. Frekwencja – 17%.


#797 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 20 marzec 2016 - 09:46

cała prawda o naszym członkostwie w UE

1&srcw=1018&srch=2000&dstw=1018&dsth=200


Inwazja na Europę nasila się - na nasz kontynent może przybyć w tym roku aż 10 milionów islamistów

 
 
 

Islamska inwazja na Europę nadal trwa i w najbliższych miesiącach może wręcz dojść do jej znacznej intensyfikacji. Turcy pod wodzą religijnie nastawionego sunnickiego prezydenta Erdogana po prostu traktują uchodźców jako element prowadzonej polityki, zmuszając Unię Europejską do spełniania kolejnych żądań Ankary. Jak zatem mogą wyglądać kolejne miesiące i jaka powinna być reakcja UE?

 

 

 

W lewackich europejskich mediach niestety wciąż słychać ckliwe opowiastki o "kobietach i dzieciach" rzekomo uciekających z obszaru wojny. Nawet gdy owe "dzieci" zaczęły obmacywać i gwałcić europejskie kobiety, lewactwo odwracało głowę, a co bardziej skrajni przedstawiciele tego neomarksistowskiego nurtu oskarżają ofiary, że prowokowały i "nie utrzymały bezpiecznego dystansu".

 

Do tego dochodzi ekstremalny wzrost ryzyka zamachów terrorystycznych w Europie, które spowodowało, że w posiadających dużą diasporę islamską miastach takich jak Paryż czy Bruksela, strzelaniny stały się codziennością, a co jakiś czas dochodzi do mniejszej lub większej masakry. Nic nie wskazuje na to, aby ten stan rzeczy miał się poprawić w najbliższym czasie, ale za to bardzo wiele wskazuje na to, że sytuacja ulegnie pogorszeniu.

 

Cały czas powraca też temat tak zwanych kwot imigranckich, czyli mechanizmu procentowej relokacji przybyłych islamistów wśród krajów członkowskich Unii Europejskiej. W planach Polska miałaby przyjmować kilka procent przybyłej populacji "ludu pustyni". Skoro nawet przewodniczący Rady Europejskiej - Donald Tusk - przyznawał, że do Europy jedzie nawet 10 milionów islamistów, oznacza to, że mówimy o setkach tysięcy przybyszów, którzy z zasady nie integrują się i tworzą zamknięte społeczności szybko radykalizujących się potencjalnych wojowników o Islam na naszym kontynencie.

 

Trzeba przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy islamiści przeprowadzili próbę inwazji na Europę. Kiedyś był po prostu inny kierunek natarcia. Hiszpanie wyparli najeźdźców okupujących Półwysep Iberyjski dopiero w XV wieku. Przez następne setki lat kolejne próby islamskiego podboju Starego Kontynentu były odpierane dzięki męstwu i sile oręża Rzeczpospolitej.

 

Czy teraz znajdzie się ktoś, kto odeprze ten atak? Niestety nie widać na to obecnie szans. Decydenci z UE konsekwentnie twierdzą, że napływ takich nienawidzących Europejczyków mas ludzkich to "wzbogacenie kulturowe". Można nawet uznać, że to zaplanowana akcja wymiany obywateli koordynowana przez Niemcy.

 

Większość Polaków sądzi, że problem z islamską inwazją, zwaną kryzysem migracyjnym, ich nie dotyczy, ale to tylko złudzenie, bo te zmiany na jakimś poziomie dotkną każdego z nas. Już obecnie w miejscowościach znajdujących się w pobliżu polskiej zachodniej granicy, obserwuje się coraz więcej tak zwanych "uchodźców" i będzie ich coraz więcej, bo arabskie masy Niemcy spychają na wschód, niczym sąsiad ustawiający uciążliwie szczekającego psa, przy płocie sąsiada.

 

Wydaje się, że jest już czas na to, aby przestać mydlić oczy Polakom, że trzeba za wszelką cenę utrzymać nasz kraj w strefie Schengen, bo w obecnej sytuacji jej opuszczenie jest po prostu koniecznością. Narzucona przez Niemcy, europejska polityka imigracyjna, zakładająca przyjmowanie wszystkich jak leci jest po prostu nie do obrony i ktoś musi zatrzymać to szaleństwo, albo po prostu nadszedł czas wystąpienia z tej patologicznej i niebezpiecznej organizacji jaką stała się obecnie Unia Europejska.http://zmianynaziemi...onow-islamistow

  

https://www.youtube....PKqM-TV2i8#t=92

 

 

 


 

 

 

 

 


Edytowany przez dddddddddddddddddd, 20 marzec 2016 - 09:59.

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#798 Share scoffer

scoffer

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 244 postów

Napisany 22 marzec 2016 - 20:51

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Zistniała jakaś dziwna przypadlość . W krajach gdzie nie ma inigrantów ,  nie ma zamachów .

Chyba że to nie zamachy , a forma podziękowania za gościnność.

Jednak czym by tego nie nazwać , widać jak na dłoni , że lewacka Europa oszalała w swoim zapędzie do autodestrukcji .#799 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 25 marzec 2016 - 11:26

cała prawda o naszym członkostwie w UE

2118177_print_1.png?resize=max_sizes&key


„Uchodźcy” wzbogacili Niemcy – 200 000 przestępstw w 2015 roku
 
 

Polityka „otwartości” prowadzona przez kanclerz Angelę Merkel i demoliberalny establishment przynosi wspaniałe owoce. Policyjny raport do którego dotarli redaktorzy Der Spiegel wskazuje, iż tzw. uchodźcy w 2015 roku popełnili ponad 200 000 przestępstw i wykroczeń. Jeśli uwzględnimy liczbę nomadów, którzy dotarli do Niemiec w ubiegłym roku – ponad 1 mln osób – wychodzi na to, iż średnio co piąty złamał w tym czasie prawo. 18% popełnionych przestępstw stanowiły napady i rabunki, reszta to np. fałszowanie dokumentów, groźby, drobna kradzież. Odnotowano 240 przypadków usiłowania morderstwa. Raport wspomina także o liczbie blisko 1700 przestępstw seksualnych z udziałem imigrantów, jednak nie uwzględnia słynnych wydarzeń z Kolonii i innych miast w noc sylwestrową. Należy także pamiętać, iż bardzo często ofiary z poczucia wstydu nie zgłaszają tego typu przestępstw.

W samej tylko Nadrenii Północnej-Westfalii policja była wzywana do 314 centrów dla „uchodźców” blisko 93 000 razy. Nie są znane dane dla całego kraju, a tego typu ośrodków w Niemczech jest 4500. Najwięcej przestępstw popełniali przybysze z Nigerii, Erytrei i Bałkanów (w znakomitej większości Cyganie).

Zwykli Niemcy płacą straszliwą cenę za politykę „demokratów” i kontrolującego kraj syjonistycznego lobby.

 

kalifatniemiecki.jpg

 


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
cała prawda o naszym członkostwie w UE Dzisiaj, 23:51
 •  

#800 Share jacus

jacus

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1607 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:ok.krakowa

Napisany 25 marzec 2016 - 22:36

cała prawda o naszym członkostwie w UE

http://www.fakt.pl/s...uly,620828.html


buk, humor ,seks ,rokendrol.


Podobne tematy cala prawda naszym czlonkostwie

Tylko na agroFakt.pl: Priorytety rolne w Grupie Wyszehradzkiej zobacz »