stojanow

cała prawda o naszym członkostwie w UE

Polecane posty

marko-kolo    709

coś nie za wcześniej Cię spłodzili ? mam 45 lat ,więc co znowu bredzisz ? 

nic nie beczę , tylko piszę o faktach a nie zwidach 

wiesz a ja tam kupiłem mieszkanie córce  - jeśli już mamy się chwalić  :D

w Twoim wieku to już miałem ogarnięte pewne sprawy i odrobione lekcje  , ale widać Ty jako ,,wielki europejczyk  ,, musisz jeszcze dorosnąć  ;)

nigdzie nie neguje postępu i rozwoju jakie stworzyło nam członkostwo w UE - ale tu daleko mi do zachwytu  jaki Ty prezentujesz 

ale co tam wolno Ci 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

No to nie pisz że taki biedny jestes i przez UE ani 1 ha nie kupiles, bo wolales kasę przejesc niż zainwestować. Wolno Ci, twoje pieniądze, to na co je wydales to szlachetne. Aczkolwiek wolę moje dzieci "nauczyć pływać, niż rzucać im koła ratunkowe". To przykre że w tym wieku czujesz się na tyle stary, że protestować Ci się nie chciało z chłopakami. Ludzi o wiek nie pytam, zresztą wiek to nie metryka tylko umysł.  Według mnie to do dziś nie masz ogarniętej sprawy kultury osobistej i szacunku do oponenta i już raczej nie będziesz miał.

Ale doszlismy do setna materii, mi daleko do twojego euro sceptycyzmu, pomimo to wolno Ci mieć swoje zdanie.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Opinia jest jak d*pa, każdy ma swoją. Podasz mi konkretne dane o które pytałem, czy będziesz dalej udowadniał że twoje wywody nimi są ?? Twoje słowa są tyle dla mnie warte, ile moje dla Ciebie. Masz jakieś rzetelne dowody na to co piszesz?? Np. wyliczenia, że UE nas faktycznie okrada jak twierdzisz.

 

 

ciągnik ursus2812

w 2001r.kosztował równowartość 775dt pszenicy

w 2002r.->946dt. pszenicy

w 2003r.->968dt. pszenicy

w 2004r.->1174dt. pszenicy

w 2005r.->1714dt. pszenicy

czy twoim zdaniem wzrost o 45,9% miedzy 2004 a 2005rokiem to czysty przypadek?

 

''Relacje cenowe środków do produkcji w rolnictwie i produktów rolnych w Polsce w aspekcie integracji z Unią Europejską''

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski Olsztyn

dr hab. Piotr Bórawski

P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Na mądrzejszą odpowiedz zabrakło argumentów?

to może saletra amonowa

2001r 1dt. saletry -> 1,1dt. pszenicy

2002r 1dt. saletry-> 1,3dt. pszenicy

2003r 1dt. saletry ->1,3dt. pszenicy

2004r 1dt. saletry ->1,5dt. pszenicy

2005r 1dt. saletry -> 2,1dt.pszenicy, a te 40% jak wytłumaczysz? przestarzały nawóz rodem z PRL-u?

Edytowano przez binek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Kaszlak. Ile piarowcy płacą za te opinie którymi tutaj smrodzisz?


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

@kaszlak a ile kasy pociagles z tej uni od 2004r oprócz dopłat bezpośrednich ze ja tak zachwalasz?


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Nie pociagnąłem nic, ale zrozum że są ludzie którzy nie patrzą wyłącznie na siebie i swoje pełne "koryto". Wiem że ciężko zrozumieć coś takiego jak dobro ogólne...

 

 

trafiony - zatopiony :)

Nie ma jak to merytoryczny argument.

 

Kaszlak. Ile piarowcy płacą za te opinie którymi tutaj smrodzisz?

A ile Ty dostajesz za głoszenie swoich ksenofobicznych wypocin?? Nie chodzi mi bynajmniej o bany z administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Cały czas tylko "dobro ogólne" ,"doganiać zachód","zaciskać pasa " to idiotyzmy powtarzane przez takich internetowych trolli.Od tego zaciskania pasa to niektórych sprzączka w plecy uwiera.Szkoda czasu na trolla.Z resztą im gorzej tym lepiej.Popatrzcie na Europę zachodnią jak wyszli na lewackich eksperymentach jak na naszych oczach są wypierani z własnych państw.Toni słuchali takich Kaszlaków i jak na tym wyszli każdy widzi.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Kaszlak79

o jakim pełnym ,,korycie,, piszesz ?  jak masz puste  :D chcesz się nażłopać z czyjegoś - wiesz co holender na to ; a won polska świnio 

człowieku Ty myślisz że ktoś Ci zazdrości tego że zarobkujesz  na wygnaniu ?  

przecież tak naprawdę nic tam nie zarobiłeś , to co wypisujesz to tylko wypociny zdruzgotanego sługusa- kosmopolity (jak ktoś tu wcześniej słusznie podsumował i tyle )

kogo i gdzie chcesz przegonić w tym tempie człowieku ..przecież to jest jakiś cyrk   :D  

13 lat zesłania i co? nic  ;) dom w remoncie , parę ha z połamaną c-360 , śmigacz za 5 tys 

a te Twoje dzieci to gdzie teraz pływają ?   kiszą się jeszcze w jądrach ?  :lol:

 

 nie szczekanie się liczy a fakty ..a te są takie że EU błądzi  i te,,nieomylne,, Niemcy znowu coś szczekają o  narzucaniu porządku siłą  :blink:

wszystko się sypie ..nie zaszczekasz tego  :lol:

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Internet nie jednego kozaka zrodził ,niektórzy się tylko troszkę przeliczyli jak ten poniżej. 


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

@kaszlak jedziesz pracować za białego murzyna, dorabiasz jakiegoś holendra i polskich rolników chcesz pouczać, jak jest dobrze i cudownie jest w UE i w Polsce to po co jezdzisz pokaz ja sie gospodarzy tu w Polsce, chyba ci ten Twój bałer-holender pranie mózgu zrobił  


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Cały czas tylko "dobro ogólne" ,"doganiać zachód","zaciskać pasa " to idiotyzmy powtarzane przez takich internetowych trolli.Od tego zaciskania pasa to niektórych sprzączka w plecy uwiera.Szkoda czasu na trolla.Z resztą im gorzej tym lepiej.Popatrzcie na Europę zachodnią jak wyszli na lewackich eksperymentach jak na naszych oczach są wypierani z własnych państw.Toni słuchali takich Kaszlaków i jak na tym wyszli każdy widzi.

No twoich idiotyzmow o planowanym zamachu stanu z niejakim ereksiem przy pomocy aktywu chłopskiego nie przebije nikt. Jak narazie to Europie Zachodniej do piet nie dorastamy.

 

Kaszlak79

o jakim pełnym ,,korycie,, piszesz ?  jak masz puste  :D chcesz się nażłopać z czyjegoś - wiesz co holender na to ; a won polska świnio 

człowieku Ty myślisz że ktoś Ci zazdrości tego że zarobkujesz  na wygnaniu ?  

przecież tak naprawdę nic tam nie zarobiłeś , to co wypisujesz to tylko wypociny zdruzgotanego sługusa- kosmopolity (jak ktoś tu wcześniej słusznie podsumował i tyle )

kogo i gdzie chcesz przegonić w tym tempie człowieku ..przecież to jest jakiś cyrk   :D  

13 lat zesłania i co? nic  ;) dom w remoncie , parę ha z połamaną c-360 , śmigacz za 5 tys 

a te Twoje dzieci to gdzie teraz pływają ?   kiszą się jeszcze w jądrach ?  :lol:

 

 nie szczekanie się liczy a fakty ..a te są takie że EU błądzi  i te,,nieomylne,, Niemcy znowu coś szczekają o  narzucaniu porządku siłą  :blink:

wszystko się sypie ..nie zaszczekasz tego  :lol:

Na pewno nie zazdroszcze tym, z którymi się indetyfikujesz. Co mam to moje, ręki do nikogo nie wyciągam. Reszty nie komentuje, do twojego poziomu się nie znize, co już nie raz pisalem.

 

 

@wojtal24, ja nikogo nie pouczam. Wyrazam tylko swoje zdanie na dany temat, że nie potrafisz znieść że jest inne twoja sprawa. Wszyscy tacy sami nie będą. Zapytaj 350 tys. rodaków po co tam wyjechali. Nie pracuje u rolnika.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nie no jasne ;)

 

 to ma być ten poziom hipokryto ? 

 

 

Nie, wyobraź sobie buraczku-cebulaczku że  ...

 

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Żebym Tobie nie przytoczył twoich epitetów pod moim adresem ... Można się nie zgadzać, ale dla Ciebie bycie chamem jest jedynym sposobem na dyskusję. 

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wiesz tylko że ja  nikogo nie udaje i nie wypieram się tego co pisałem 

bardzo to śmieszne  ... jak cham udaje kulturalnego nie ? 

nie wspomnę już o tych dzieciach ... staraj się najpierw coś spłodzić jeśli potrafisz  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

No mnie nikt nie podejrzewa o multi konto. Bardzo śmieszne, udajesz kulturalnego cały czas. O moje dzieci się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 skoro topisz ich w kiblu i nazywasz to nauką pływania to czym tu się martwić  :lol:

 staraj się przeskoczyć ten etap BYKU ;)  no chyba że ta narzeczona to  nie ona tylko ....i tu wymiękam i nie pomogę  :blink:

 

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Martw się o swoją kondycję staruszku... W każdym razie, nie sprowokujesz mnie, i tym się od Ciebie różnię :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 wyluzuj  ... przecież to normalne  w Holandii ;)

  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Jak uważasz że w Polsce to tylko samo chamstwo to paszoł won do Holandii.Dobrze wiesz że będziesz tam nikim.Nikim!!!


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez gostek
      Ponieważ nie znalazłem subfora poświeconego ekologii (?!!) postanowiłem tutaj umieścić krótką animację; wartą obejrzenia i przemyślenia.
       
      https://www.facebook...&type=2
    • Przez agrorobert
      Witam!
       
      Od wielu osób słyszałem opinie że skrzynia bezstopniowa obciąża ciągnik przez co jest słabszy i nie ma tej mocy która powinien mieć, prawda czy mit?
      A czy skrzynia bezstopniowa jest trwalsza od Powershift?
       
      Poniżej na zdjęciu skrzynia Deutz Fahr Seri 5

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj