Helowiec

Case puma 160

Polecane posty

Helowiec    0

Witam!

Co powiecie o tym ciągniku, jak się sprawuje?

Mam zamiar kupić go ze skrzynią 19x6 eko.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus15    0

ta skzrynia co napisałeś to mechanik ? i tak wogóle to nie uwarzasz że przy takim ciągniku nie lepiej mieć parę biegów załanczanych pod obciążeniem .A wracając do ciągnika nie widziałem go na oczy ale siedziałem w podobnym modelu do case ,steyr 6130 o mocy 130 km ( gabaryt ten sam ) to diler mówił że ze skrzynią mechaniczną cenią go 220 tys netto a ciągnik naprawde dobry po względem wykonania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helowiec    0

W tym jest Powershift, pytam konkretnie o ten model. Co ze spalaniem przy orce, i czy ogólnie dobrze się sprawuje bez częstych wizyt serwisantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helowiec    0

Ponawiam moje pytanie czy ktoś miał tym modelem już do czynienia i może mi przybliżyć jego zalety i ewentualne wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi32    1

Witam ja posiadam pume 160 z 2012 roku jak bys chciał coś wiedziec to pytaj postaram sie odpowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helowiec    0
Napisano (edytowany)

Czy dostrzegłeś jakieś wady w tym modelu, i czy ogólnie praca tym traktorem nie jest przerywana częstymi wizytami serwisantów?

Edytowano przez Helowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi32    1

mam 900mtg i jak narazie nic sie nie działo a czemu miała by byc przerywana wizytami serwisantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helowiec    0

Jaką posiadasz skrzynię biegów i jak ona się sprawuje na ciężkiej ziemi i na górach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi32    1

19-6 eko i bardzo dobrze sie nia pracuje jak na gorkach i ciezkiej ziemi.A Ty kiedy zamierasz kupic? jak masz konkretne pytania to pytaj chętnie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyks    2

a jakie masz spalanie w orce przy tej pumie i jaka masz os jak miekka to napisz jak sie sprawuje i ile kasuja za przeglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi32    1
Napisano (edytowany)

mam do niej voogel-nota 5-48 i spalanie nigdy nie było powyzej 18litrow na godzine a na hektar nie pamietam. oś mam miekka i bardzo wygodnie sie jezdzi :) a za przeglady nie pamietam musiał bym poszukac w papierkach a Ty masz zamiar kupowac?

 

holowiec a pytałeś sie juz o cene i w jakim wyposarzeniu?jak tak to powiedz ile Ci powiedzieli

Edytowano przez tomi32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badyl94    1

Kupiłem pume145 cvx w grudniu za 300 tys netto w full wersji tzn miękka kabina i oś, elektrozawory na wyjściach hydraulicznych (HMC), tuz, monitor AFS 700 pro, opony 650 tył 540 przód. A za pume cvx 160 chcieli chyba 340 tys netto czy coś takiego już nie pamiętam :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi32    1

To moja puma 160 wyszla mnie dokładnie 406 tys brutto w full wersji miękka os i kabina elektrozawory na wyjśćiach, monitor afs 300, obciążniki na tylne koła,opony tył 650 przód 540,śruba tylna hydrauliczna,tuz orginalny, przedni wom,obciążnik do tuza 900kg.radio z zestawem głośno mówiącym i jeszcze dali mi gratis 1000 litry adblu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z skrzynia biegow case puma 130 19/6, przebieg 210mtg z 2014r. gdy zmieniam kierunek jazdy to skrzynia gwaltownie zwalnia i gwaltownie rusza, serwis 3 razy kalibrowal skrzynie na rozgrzanym oleju i przez 20 mtg bylo dobrze potem problem powraca czy ktos mial podobny problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo9939    3

A co może być ze jak wyłączę prąd heblem to zapomina o kalibracji jakby resetowało sterownik skrzyni i godzinę na słupku. Wyskakuje błąd 2024 nieskalibrowane sprzęgła i blad od kalibracji podnosnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj