Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kupno MF 3125

57 odpowiedzi na ten temat

#41 Share mariuszaerox

mariuszaerox

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 13 luty 2014 - 21:53

Kupno MF 3125 A ile kosztują tarczki dynashiftu do mf 3655 ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kupno MF 3125 Dzisiaj, 00:01
  •  

#42 Share mariuszaerox

mariuszaerox

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 14 luty 2014 - 20:27

Kupno MF 3125 Kolega kupił jednak Mf 3125 za 30000 z przywozem. One były robione z turbiną ? Bo kolega będzie się ze mną kłócił że to nie turbina, powiedzcie czy to nie jest turbina na 3 fotce ? :D
http://pokazywarka.pl/pih8pk/
I jeszcze mam pytanie do trzech pozostałych fotek:
1. Co to za czujnik na pierwsze fotce, wiemy tylko tyle że są urwane kable :D
2.Co to jest na drugiej fotce ?
3. Co to jest na czwartej fotce, bo oczywiście nie ma nawet żadnych kabli do tego :P
Odpisujcie jak wiecie :D

#43 Share witek88

witek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 14 luty 2014 - 20:41

Kupno MF 3125 Myślę że Twój kolega kupił niezłą padlinę, może spodziewać się włożenia w niego 2 tyle co dał.

1. Stycznik przełączania żółw zając, skoro nie ma kabli to wnioskuję że on nie działa albo komp jest wyrzucony.
2. Elektrozawory
3. Czujnik podciśnienia (pompa skrzyni biegów)

Skoro Twój kolega nie wie co to jest turbina i jak ona wygląda to jak Wy kupowaliście ten ciągnik :wacko:

Nie naskakuję na Ciebie i Twojego kolegę, ale skoro macie tak małe pojęcie o ciągnikach "nowożytnych" to trzeba było zabrać ze sobą kogoś kto się zna nieco więcej....

#44 Share mariuszaerox

mariuszaerox

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 14 luty 2014 - 21:06

Kupno MF 3125 Ja tylko miałem się to zapytać co mi mówił, ja nie miałem czasu jechać no i tak to właśnie wyszło. Teraz aktualnie nie może wrzucić żadnego biegu, a wcześniej normalnie wszystko jeździło. Próbował przylutować te kable ale nic.

To te 3125 w końcu każde były z turbiną czy jak ?

#45 Share witek88

witek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 14 luty 2014 - 21:10

Kupno MF 3125 Myślę że padnięta jest skrzynia i tyle(lub jej element oczywiście), radził bym poszukać kogoś kto się na tym zna.
Za 30 tysi nie da się kupić sprawnego Mf`a tej serii, jak coś to mam kilka części skrzyni 3125 ;)

#46 Share mariuszaerox

mariuszaerox

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 14 luty 2014 - 21:36

Kupno MF 3125 No ale gościu podobno spuścił z ceny bo nie działają hamulce i takie d*perele.

#47 Share witek88

witek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 14 luty 2014 - 21:42

Kupno MF 3125 Myślę że koleś wiedział co w nim siedzi i chciał się go pozbyć, czekamy na pytanie w dziale technicznym, miłego użytkowania.

#48 Share mariuszaerox

mariuszaerox

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 14 luty 2014 - 22:20

Kupno MF 3125 A z tymi hamulcami jest tak ze wgl nie hamuje, a plyn hamulcowy leje sie na podloge co to moze byc ?

#49 Share pawlo36

pawlo36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 15 luty 2014 - 09:27

Kupno MF 3125 Tam nie ma żadnego płynu hamulcowego bo wszystko chodzi na oleju. Z tego co widzę tylko po tych zdjęciach to już mogę stwierdzić że ten ciągnik nie jest wart nawet 20tyś. Nie jeździ bo pewnie jest zero ciśnienia, stąd te pourywane kable aby nic nie świeciło, skrzynie już pewnie w większej części do wyje***nia. Zgadzam się w 100% ze wszystkimi tutaj to piszą negatywnie na temat tego ciągnika oraz tych poszukiwań waszych. żeby nie wiedzieć nawet co to jest turbina? Śmiech na sali normalnie. Lepiej trzeba było kupił naszego Ursusa bez żadnych kabli turbin i tego typu podejrzanych rzeczy dla was. To co zostanie teraz w ten ciągnik włożone w najbliższym czasie to byłaby konkretna maszyna z nowszej serie w którą się wsiada i jedzie bez zastanawiania się nad czymkolwiek.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#50 Share sznajdik

sznajdik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • Zainteresowania:mechanika konstruowanie rolnictwo

Napisany 15 luty 2014 - 09:53

Kupno MF 3125 Jak kolega chciał mieć ciągnik na wiosnę to ma tyle że najprawdopodobniej będzie on cieszył oko i ulży dla kieszeni przez wiosnę to pewnie w częściach będzie stał

#51 Share pawlo36

pawlo36

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 15 luty 2014 - 11:02

Kupno MF 3125 No dokładnie tak jak mówisz, chciał to ma a teraz będzie płacz i płać a poprzedni właściciel pewnie cieszy się jak z wygranej w totolotka bo to praktycznie takie samo prawdopodobieństwo wygrania jak trafienia takiego klienta na ciągnik.

#52 Share mariuszaerox

mariuszaerox

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 15 luty 2014 - 18:13

Kupno MF 3125 Koleś nie jest jakimś cwelem, dzisiaj przyjechał próbować coś zrobić no ale nic się nie udało, samego go to zastanawia co się mogło tak nagle zj**a^. Normalnie można sobie biegi wrzucać a nic nie ruszy :/

#53 Share Lukash3060

Lukash3060

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja MF BMW

Napisany 15 luty 2014 - 18:38

Kupno MF 3125 A co ma gadać ? O sory wcisnąłem wam go, to to i tamto zrobiłem sam, reszta sama sie zepsuła ... ? :) Skarbonka to jedno a drugie to właśnie przez takie osoby potem na forum ktoś mi wciska kit, że te ciągniki tak mają ;) Piękny przykład będzie dla innych :) Jak to mawia mój mechanik " za głupotę trzeba płacić " :) Zrobić wszystko tak żeby było jak brak to kupa kasy pewnie potrzebna będzie, nie ma co oceniać bo się nie widziało ale przypuszczać można :) Czujniki do wymiany to jeszcze nic bo przy koszcie naprawy skrzyni to jest nic :) Ciekawe co w skrzyni do roboty. Pompa hudrauliki wgl działa ? Kołami skręca ? WOM działa ? Ciekawe, tyle może być przyczyn w takim ciagniku że trudno cokolwiek powiedzieć bez oglądania :)
Sprzedam prasę belującą ! http://olx.pl/oferta...57-ID5L1ip.html

Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;)

Dodany obrazek

#54 Share mariuszaerox

mariuszaerox

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 15 luty 2014 - 18:47

Kupno MF 3125 Właśnie zapomniałem napisać że wspomaganie działa i WOM też kręci tylko nie idzie go znowu zatrzymać.

#55 Share Lukash3060

Lukash3060

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 15 luty 2014 - 20:33

Kupno MF 3125 Nieźle :D Albo coś nie działa wgl albo działa cały czas bez możliwości zatrzymania :)

Dodany obrazek

#56 Share mariuszaerox

mariuszaerox

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 15 luty 2014 - 20:38

Kupno MF 3125 Liczylem na konkretna pomoc, a nie tylko wyśmiewanie sie.

#57 Share Lukash3060

Lukash3060

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 16 luty 2014 - 02:42

Kupno MF 3125 Nikt tu cudotwórcą nie jest i przez forum Ci go nie naprawi ;) Pomocy to bym radził szukać u dobrego mechanika i trzymać się dobrze za kieszeń :) Napisz z tym np. do mariusz(ZDUN) :) On mechanikiem jest i ma dobrą opinię, jak sie nie myle to chyba na miejsce przyjedzie i zrobi :) A z tym śmianiem to nie dziw się kolego bo nie codziennie takie rzeczy tu się widuje, jesli Cię uraziłem to przepraszam ;)

Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#58 Share radek83

radek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 20 luty 2014 - 21:12

Kupno MF 3125 uważajcie jak skrzynia biegów zacznie działać ,,bez możliwości zatrzymania,, todopiero będą jaja :D