Skocz do zawartości

Zdjęcie

C330 by vitoma

439 odpowiedzi na ten temat

#401 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 22 kwiecień 2014 - 06:37

C330 by vitoma

Jak myślicie ile by za takie malowanie ,,porwał" lakiernik?

1000zł za samą robotę moim zdaniem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
C330 by vitoma Dzisiaj, 16:59
  •  

#402 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 22 kwiecień 2014 - 06:39

C330 by vitoma super wyszedł Ci ten remont, szacunek za perfekcjonizm
ale jak już ciągnik stylowy to trzeba było mu jeszcze jakąś stylową skrzynkę na narzędzia założyć zamiast tego plastiku ;) taką w stylu retro

#403 Share kubaguzik

kubaguzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Zainteresowania:Ulepszanie

Napisany 22 kwiecień 2014 - 07:11

C330 by vitoma za 1000 zł od roboty, to nawet bym tego nie zaczynał.

Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

#404 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja (CC,SC) i wszystkie odmiany sportowych aut
    Lakiernictwo

Napisany 25 kwiecień 2014 - 20:38

C330 by vitoma

1000zł za samą robotę moim zdaniem

Tak, owszem 1000 zł ale za element B)

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Sprzedam

NOWE CZĘŚCI DO URSUSÓW 360/355/4011/330 Z PRL , PISAĆ NA PW

#405 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1115 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 26 kwiecień 2014 - 07:28

C330 by vitoma pytanie z innej beczki jak ci się sprawuje ta szlifierka graphite? warto kupić?

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#406 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 27 kwiecień 2014 - 17:06

C330 by vitoma panowie, bez przesady , 1000zł za element to nawet lakiernicy samochodowi nie biorą-nawet ci z najwyższej półki, za samo malowanie, przygotowanych i wyczyszczonych już elementów 1000zł jest w sam raz, dwa błotniki tył, dwa przód i maska, i do tego gotowy korpus i felgi
oczywiście przywiezione wszystko w proszku, bez rozkręcania

Edytowany przez bratrolnika, 27 kwiecień 2014 - 17:12.

#407 Share TEVEZ

TEVEZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 27 kwiecień 2014 - 17:26

C330 by vitoma Na same farby trzeba 400zł to wątpię czy ktoś będzie się paprać za 600zł cały tydzień.
Realna cena to 1500zł.

#408 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 27 kwiecień 2014 - 17:51

C330 by vitoma

pytanie z innej beczki jak ci się sprawuje ta szlifierka graphite? warto kupić?

Ja mam kilka elektronarzędzi firmy graphite, nie narzekam, swoje robią i sie nie psują :)

Vitoma, już to pisałem kilka razy, ale powinieneś prowadzić program w TV - "odpicuj traktor" :)
W rolnictwie siła!!! :)

#409 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 27 kwiecień 2014 - 19:14

C330 by vitoma

Na same farby trzeba 400zł to wątpię czy ktoś będzie się paprać za 600zł cały tydzień.
Realna cena to 1500zł.

napisałem że kwota 1000zł dotyczy samej pracy, nie wiem jak w waszych okolicach, ale u mnie lakiernik bierze określoną stawkę za element +materiały, czyli lakier, papier ścierny, nitro itp.
jeśli masz wszystko przygotowane, to malowanie ciągnika c-360 bez blach i kół to max. 4godziny, dwie godziny na maskę i błotniki, oraz jedna godzina na koła
oczywiście mówię o samym malowaniu, bo w moim przypadku gdy malowałem c-360, to przez 5 wieczorów po 2-3 godziny szorowałem samą maskę żeby uzyskać wystarczającą gładkość, bo poprzedni właściciel pomalował ją pędzlem i farbą olejną
a tak przy okazji Vitoma dzięki za halogeny, doszły, wszystko ok, pozdrawiam

#410 Share vitoma

vitoma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 27 kwiecień 2014 - 23:05

C330 by vitoma Szlifierka Graphite jeszcze działa bardzo dobrze :) no ale od czasu skonczenia c-330 nic nia nie robilem.

Nie ma co rzucac szacunkowanym czasami pracy ze 4 godziny czy 1 godzina - swoja droga nie wiem jak ty chcesz ladnie pomalowac kola w 1 godzine :wacko: . Jeden zrobi w 30 minut a drugi w 30 godzin . Zalezy jaki efekt ma być uzyskany.

Moim zdaniem za takie malowanie oblachowania, na takim poziomie jak ja to zrobiłem lakiernik samochodowy wziąłby właśnie około 1000zł za sama robocizne - mysle tu o samej masce + 2 błotnikach tylnych. a jeszcze malowanie korpusu + masztu + kilkanaście innych elementów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#411 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 kwiecień 2014 - 22:07

C330 by vitoma jaki jest numer tego żółtego lakieru na maske i błotniki. Nie chcesz czasem sprzedąć pneumatyki mam tu na mysli butle:)

#412 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 maj 2014 - 21:35

C330 by vitoma k

Edytowany przez Profil usunięty, 05 maj 2014 - 08:33.

#413 Share zielinsky

zielinsky

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 maj 2014 - 18:59

C330 by vitoma Vitoma gdzie udało się kupić odboje klapy od wlewu paliwa ?

#414 Share vitoma

vitoma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 07 maj 2014 - 06:44

C330 by vitoma W farmexpercie sa te odboje, tutaj pewnie tez: http://hurtowniarolnicza.pl/ - tutaj jest dużo drobiazgów do ursusów.

#415 Share UrsusFan1222

UrsusFan1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze,brunetki,muzyka klubowa

Napisany 07 maj 2014 - 11:40

C330 by vitoma @Vitoma pod jaką nazwą występują opaski zaciskowe z niebieskim ''zakuciem'' ? lub gdzie można je kupić ? Jaką farbą pomalowałeś kolektor wydechowy ?
W życiu nie można mieć wszystkiego :)

#416 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 07 maj 2014 - 20:47

C330 by vitoma @Ursus fan ja sie wtrace bo tez takie opaski kupuje, sa to opaski firmy ABA Sweden, sa bardzo dobre. Najgorsze co moze byc to Kali...

Edytowany przez Junkers, 07 maj 2014 - 20:48.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#417 Share zielinsky

zielinsky

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 maj 2014 - 19:38

C330 by vitoma

W farmexpercie sa te odboje, tutaj pewnie tez: http://hurtowniarolnicza.pl/ - tutaj jest dużo drobiazgów do ursusów.

Dziękuję za dobry linki.

Gratuluje uczciwej renowacji, swoją drogą natchnąłeś mnie do naprawy i zmodernizowania własnego Ursusa C-330M;

Dla potomnych, gdybyś teraz mając już dwukrotne praktyczne doświadczenie w montażu wspomagań miał je montować to co byś dodał a z czego zrezygnował... ?

Orbitrol i pompa montowana zamiast sprężarki to podstawa, ale co z tym długim siłownikiem ?

Oglądając Twoją renowacje C-360 widziałem, że przerobiłeś i zastosowałeś krótki dwustronnego działania pod korpusem, czemu dla niegenerowania wysokich kosztów od razu nie zrobiłeś jak w swojej C-360 ?

#418 Share vitoma

vitoma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 16 maj 2014 - 19:33

C330 by vitoma Oba wspomagania działa bez najmniejszych problemów - to w c360 ma juz 290mtg, a to w c330 dopiero coprawda 19mtg ale problemów nie odnotowałem.

Silownik jest taki sam zarówno w c360 jak i c330 :) tylko inaczej zamontowany. W c360 jest tez orginalny silownik z zestawu agricoli, tyle ze skrocony, jak pewnie czytałes byla koniecznosc przeniesienia go pod os (kolizja z wyporka TUR'a z boku). Tu w c330 wrecz przeciwnie - pod osia kolidowałby z konstrukcja masztu, upchnałby go tam, ale wymagałoby to wielu kombinacji i przeróbek co nie miało sensu. Bo z boku też jest Ok i wszystko pracuje poprawnie.

#419 Share dobi77

dobi77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 16 maj 2014 - 20:58

C330 by vitoma Gdzie taką kierownice można dostać? Głównie chodzi mi o ten znaczek ursusa na deklu. Może sam dekiel sie gdzies dokupi? Bo patrze ale wszedzie są takie z niedźwiedziem , nie za ładne. Nie "klepie" ci na za głośno na tym przelotowym tłumiku?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#420 Share pawel89

pawel89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 17 maj 2014 - 09:04

C330 by vitoma

Oba wspomagania działa bez najmniejszych problemów - to w c360 ma juz 290mtg, a to w c330 dopiero coprawda 19mtg ale problemów nie odnotowałem.

Silownik jest taki sam zarówno w c360 jak i c330 :) tylko inaczej zamontowany. W c360 jest tez orginalny silownik z zestawu agricoli, tyle ze skrocony, jak pewnie czytałes byla koniecznosc przeniesienia go pod os (kolizja z wyporka TUR'a z boku). Tu w c330 wrecz przeciwnie - pod osia kolidowałby z konstrukcja masztu, upchnałby go tam, ale wymagałoby to wielu kombinacji i przeróbek co nie miało sensu. Bo z boku też jest Ok i wszystko pracuje poprawnie.

mam kolego do ciebie kilka pytań w tej sprawie i proszę o wiadomość na priv lub kontakt na 503 941407 pozdrawiam
gmhnbmbnm