Skocz do zawartości

Zdjęcie

JAK ROZPOCZAC HODOWLE BLOJLEROW

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share leszek399

leszek399

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 19:51

JAK ROZPOCZAC HODOWLE BLOJLEROW WITAM CHCIALBYM ROZPOCZAC NIEDUZA HODOWLE BLOJLEROW OK 50 , 70 SZTUK.CZY KTO WIE JAK TO SIE OPLACA DODAM ZE CHCALBYM SPRZEDAWAC JE OSKUBANE I WYPRAWIONE.TYLKO GDZIE TO POTEM SPRZEDAC?JAKA PASZE KUPOWAC ? A MOZE KTOS WIE JAK MOZNA TAKA PASZE SAMEMU ZROBIC?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JAK ROZPOCZAC HODOWLE BLOJLEROW Dzisiaj, 17:38
  •  

#2 Share grala13

grala13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Rolnictwo

Napisany 23 styczeń 2014 - 07:23

JAK ROZPOCZAC HODOWLE BLOJLEROW najpierw znajdż sposób na sprzedaż,dopiero rozpocznij hodowle,ja mam prawie co roku około 15 20 stuk,dla siebie ,jak nie dasz kupnej paszy to będą zdychały i bardzo słabo rosły,a sam,napewno takiej nie zrobisz,ja kupuje piskleta jednodniowe z wylęgarni,trzymam pod żarówką,jak sa małe daje tylko kupną pasze,jak podrosną mieszam z swoimi paszami (kukurydza,pszenica ,pszenzyto,ziemniaki,zalezy co akurat mam.

#3 Share leszek399

leszek399

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 23 styczeń 2014 - 10:20

najpierw znajdż sposób na sprzedaż,dopiero rozpocznij hodowle,ja mam prawie co roku około 15 20 stuk,dla siebie ,jak nie dasz kupnej paszy to będą zdychały i bardzo słabo rosły,a sam,napewno takiej nie zrobisz,ja kupuje piskleta jednodniowe z wylęgarni,trzymam pod żarówką,jak sa małe daje tylko kupną pasze,jak podrosną mieszam z swoimi paszami (kukurydza,pszenica ,pszenzyto,ziemniaki,zalezy co akurat mam.

OD ILU TYGODNI TAKA SWOJA PASZE MOZNA MIESZAC I PODAWAC BLOJLEROM?W JAKIM MIESIACU KUPUJE SIE TAKIE BLOJLERY?CZY POROOWAL PAN KIEDYS WOGOLE SPRZEDAWAC TAKIE BLOJLERY ZE SWOJEJ CHODOWLI CZY TYLKO CALY CZAS DLA SIEBIE CHOWA?A HA JESZCZE JEDNO PYTANIE JAKA TO MUSI BYC ZAROWKA ILU WATOWA I ILE CZASU TRZEBA OGRZEWAC PISKLETA DO ILU TYG?

Edytowany przez leszek399, 23 styczeń 2014 - 10:24.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share r13rs

r13rs

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja mechanika

Napisany 23 styczeń 2014 - 10:59

JAK ROZPOCZAC HODOWLE BLOJLEROW tucz brojlera kurzego trwa do 42 dni! więc nie wiem czy można tu mówić o czasie w tygodniach...po tym okresie kurak ma już ponad 2.5kg i już przychodzi jego kres...
## w sklepie##
klient - świeży ten kurczak?
sprzedawca - tak , z ostatniej dostawy
klient - pewnie dłużej tu leży niż po świecie chodził

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share chwiolas

chwiolas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 23 styczeń 2014 - 11:43

JAK ROZPOCZAC HODOWLE BLOJLEROW No właśnie tucz brojlera a nie "blojlera" :D

#6 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1703 postów

Napisany 23 styczeń 2014 - 16:20

JAK ROZPOCZAC HODOWLE BLOJLEROW @leszek 399 takie oskubane to Ty chyba chcesz sprzedawać nie legalnie, bo legalnie to musisz mieć zbadane mieso przez lekarza weterynarii napewno na salmonelle, do tego miejsce uboju też musi spełniać pewne wymagania nie znam szczegółow ale napewno tak jest chyba ze chesz jak te babcie sprzedawać te kurczaki na chodniku z pod kurtki ale to jest obrzydliwe
ZETOR TEAM

#7 Share grala13

grala13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Rolnictwo

Napisany 23 styczeń 2014 - 22:05

JAK ROZPOCZAC HODOWLE BLOJLEROW nie sprzedaje,hoduje tylko małą ilość dla siebie i rodziny,ja kupuje na poczatku kwietnia,prawidłowo nazywa sie to lampa grzewcza,lub kwoka są one o różnej mocy,ja mam 150w lub 200,niepamiętam,ale była wystarczająca dla 20 brojlerów i 10 indyków-brojlerów ,które miałem w zeszłym roku,nie wiem ,przez jaki czas prawidłowo ogrzewać pisklęta ,ja trzymałem pięć tygodni - 3 tyg pod lampą 200w a potem zwykła żarówka 100w przez dwa tygodnie,należy tak ustawić lampe,aby temp. pod nią przy podłożu wynosiła 35oC,a po 3 tyg można zmniejszyć do 25oC

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share leszek399

leszek399

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 styczeń 2014 - 18:46

nie sprzedaje,hoduje tylko małą ilość dla siebie i rodziny,ja kupuje na poczatku kwietnia,prawidłowo nazywa sie to lampa grzewcza,lub kwoka są one o różnej mocy,ja mam 150w lub 200,niepamiętam,ale była wystarczająca dla 20 brojlerów i 10 indyków-brojlerów ,które miałem w zeszłym roku,nie wiem ,przez jaki czas prawidłowo ogrzewać pisklęta ,ja trzymałem pięć tygodni - 3 tyg pod lampą 200w a potem zwykła żarówka 100w przez dwa tygodnie,należy tak ustawić lampe,aby temp. pod nią przy podłożu wynosiła 35oC,a po 3 tyg można zmniejszyć do 25oC

OK. DZIEKI WIELKIE ZA WIADOMOSCI.POZDRAWIAM...