Skocz do zawartości

Zdjęcie

deutz fahr agrostar 6.31 opinie

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rucin

rucin

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 19:08

deutz fahr agrostar 6.31 opinie Mam zamiar kupić ten traktor 1991r cena 50tyś nowe opony jak się one sprawują na co zwracać uwagę przy kupnie i wszystko co wiecie na ich temat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
deutz fahr agrostar 6.31 opinie Dzisiaj, 05:01
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 styczeń 2014 - 00:01

deutz fahr agrostar 6.31 opinie Posiadam ten sprzet od jakichs 3 lat :) zrobilem przez ten czas ok 1000mtg tak wiec troszke jest :) jesli chodzi o spalanie : agregat bierny 3m+siewnik Amazone na rownych polach o dlugosci ok 800m pali mi ok 6l/h, w orce 4 skiby unii ibis xxl podajze 48cm odkl pali 10l/h, w kombajnie do ziemn Grimme 150-60- 12l/h, przy 5 skibach uni 14l/h i tez sobie niezle radzi tylko go przewaza.
Jesli chodzi o konstrukcje to moglby miec rame jak w wiekszosci 6 cylind ciagnikow ale nie slyszalem zeby komus sie 'zlamal', ogolnie bardzo zwrotny-nie wiem czy nie jest zasluga to ze silownik od skretu jest przed przednia osia a nie za jak w wiekszosci ciagnikow. Jezeli chodzi o awaryjnosc.. nic przez ten czas przy nim nie robilem ale slyszalem ze skrzynie biegow maja 'nietrwale' i strasznie drogie w naprawie...u mnie jest najprostsza skrzynia bez hi/lo i jakichs tam dodatkow.. Jak masz link do ogloszenia to podeslij a ocenimy :)
Pozdrawiam :)

#3 Share rucin

rucin

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 23 styczeń 2014 - 19:02

deutz fahr agrostar 6.31 opinie http://tablica.pl/of...html#43bee40eca
mam w jeszcze w kupnie fendta 611 lsa 1989r i zastanawiam sie co wybrać

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 styczeń 2014 - 14:10

deutz fahr agrostar 6.31 opinie fendt to fendt i to kazdy wie ale wszystko tez kwestia jak utrzymany i ile ma mtg..w deutzu nie widze tutaj zadnej zmianki na temat ilosci godz ale wydaje mi sie ze ma juz obszywany fotel choc zdjecia dokladnie go nie pokazuja. Tak ogolnie ladnie wyglada, ale jak bedziesz go ogladal to zwroc uwage ile ma mtg a czy tak naprawde na tyle wyglada, tzn fotel pedaly czy sa przytarte itd...Z tego co wiem to seria 600 w fendtach cieszy sie ciagle bardzo dobrymi opiniami i tam 10tys mtg to ponoc polowa zycia dopiero tego ciagnika :)
Zwroc uwage jak mu biegi 'wchodza' czy cos slychac jak wkladasz M H L i R...sprawdz tez czy sprzeglo sie nie slizga lub nie wydaje dziwnych dzwiekow jak go na ham przytrzymasz.

Edytowany przez bartoszmajczak, 24 styczeń 2014 - 14:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Mlody5311

Mlody5311

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 26 styczeń 2014 - 20:11

deutz fahr agrostar 6.31 opinie Najważniejsza rzecz według mnie to sprzęgło, i na to bym zwrócił uwagę przy tym ciągniku. Mając teraz agrostara 6.11 nie skusił bym się na fendta w tym roczniku. Trzeba zaznaczyć że ten deutz to dalej seria dx czyli jak tu jeden przedmówca mówił o fendtdzie 10tys to dla niego połowa żywota. Nie wiem czy już oglądałeś jakiś ciągnik tego typu ale na pochwałę trzeba zaliczyć głośność w kabinie no i niezbyt skomplikowaną elektronikę, lecz należy pamiętać, że ma już ona 20 lat i jak w każdym traktorze możemy napotkać mankamenty typu niedziałające prędkości wom, które w tym ciągniku dokładnie śledzimy za pomocą cyfrowego licznika. Ogólnie z czegoś bardziej skomplikowanego w tym traktorze to jest tylko ehr, gaz i gaszenie jest mechaniczne. Nie wiem czy zauważyłeś ale w tym ciągniku brakuje 3 wajch od hydrauliki... Jak swojego szukaliśmy to najbardziej zapamiętałem nerwy na handlarzy bo niemal każdy ciągnik widać było, że czegoś mu brakowało, a to zaczepu dolnego czy górnego, a to obciążników niema tak jak w twoim przypadku, czy chociażby głupiej "śruby" która według mnie powinna mieć każda swój traktor. Takie są cwaniaki j**ane, że szkoda gadać, lepiej osobiście wszystko sprawdzić.

#6 Share Niki20

Niki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 26 sierpień 2015 - 20:30

Odkopię troszkę temat... :) Ktoś może coś jeszcze więcej o tym ciągniku napisać? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share RolnikWM

RolnikWM

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 wrzesień 2015 - 19:03

http://olx.pl/oferta...html#0514b41158 a co myślicie o tym ciągniku ? też są niezawodne ? albo te co mają już jostik na drążku od biegów 

Edytowany przez RolnikWM, 26 wrzesień 2015 - 19:06.

Dodaj odpowiedź