Zaloguj się, aby obserwować  
sebastiano7

KOD BŁĘDUT103 AGROFARM410 POMOCY

Polecane posty

sebastiano7    0

Bardzo prosze jesli ktos sie orientuje w temacie o pomoc.Wyskakuje mi na komp. Blad T103 i nie mam pojecia co to moze byc.Jesli ktos cokolwiek wie niech da znac z gory dzieki.MOze byc na telefon 667525032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0711piotrek    24

Według mojej instrukcji to " uszkodzony czujnik pomiaru obrotów silnika " Alarm o niskiej wadze (low) tylko ze to jest do 420, 430 profiline. Mam nadzieje ze pomogłem a jeśli nie to zadzwon do serwisu i zapytaj co oznacza ten kod .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebastiano7    0

NO wlasnie powiem ci ze moze cos w tym byc bo np. ciagnik potrafi sie wylaczyc na postoju tak sam z siebie i wtedy jest brzeczyk ,zapala sie kontrolka w postaci trojkata z wykrzyknikiem.PO czym wylaczam kluczyk odczekuje kilkanascie sekund,po czym przekrecam i odpalam ale odpala sie z trudem ciagnik. Jest cos tam wiecej napisane jeszcze? Sorry ze mecze ale nie ma to jak pogadac z uzytkownikami bo ci z serwisu to tylko czekaja zeby oskubac.A mam juz go po gwarancji wiec moze dojde do problemu jakos sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a mial być taki dobry jeden czujnik pada i stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1985    7

kolego sprawdź połączenia przy alternatorze i dalsze kostki w stronę centralki skrzyni, któraś nie łączy

 

kolego sprawdź połączenia przy alternatorze i dalsze kostki w stronę centralki skrzyni, któraś nie łączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj