Zaloguj się, aby obserwować  
mikel69

jaka spawarka?

Polecane posty

mikel69    0

czy ktoś posiada spawarkę transformatorową 300 A kraftdele germany?

Prosze o jakieś opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

@mariuszd93 ona kosztuje 300zł :) Kumpel ma podobną, już 2 lata okazjonalnie nią spawa i nie narzeka. Jak spawasz od święta to po co przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxpuma765    0

Spróbuj pospawać u kogoś ze znajomych inwertorówką (600PLN wzwyż) a tej nie będziesz chciał do ręki wziąźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2196

NA miedzi :blink: nie wiem na jakiej zasadzie jest ona zbudowana,ale transformatorowa ok 300a powinna ważyć ze 120 kg miedzi jest z 8 kg,sprzedałem na złom miedż z 2 spalonych spawarek,w tym jedna była samoróbka 2x tyle miedzi i kupiłem inwertorową ,ona waży z 50 kg.Ja bym odpuścił .to jest cena wraz z przesyłką i wyposażeniem,chcą się pozbyć :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt
    • Przez HondaMtx
      Witam!
       
      Szukałem podobnego tematu i nie znalazłem.
       
      Panowie kupiłem nową spawarkę transformatorową 230/400V.
      Ze spawarki wychodzą trzy kable (niebieski, brązowy i żółty(uziemienie)) i tu moje pytanie jak ją podłączyć do sieci 230V, a jak do siły 380V?
      W załączniku podaje zdjęcie mojej wtyki do siły. Bardzo bym prosił o napisanie który kabel do którego oznaczenia pod wtykę do siły trzeba podpiąć.
       
      Panowie bardzo proszę o pomoc jak to podłączyć, żeby nie było problemów i Proszę, żeby wypowiadali się ludzie co mają pewność, że tak ma być podłączone, a nie tacy co wydaje im się, że będzie dobrze.
       
       
      Pozdrawiam HondaMtx

    • Przez denis667
      Witam znalazłem w warsztacie spawarkę transformatorową samoróbkę tylko nie wiem jak podłączyć kable spawalnicze.Bo wychodzą 2 śruby gdzie się podłącza kable spawalnicze tylko że nie wiem gdzie podłączyć masowy a kabel z elektrodą ?
    • Przez grzegorzc360
      Witam, mam zamiar zakupić migomat, oglądałem w leroy Merlin i castoramie, liczę że koledzy z forum coś doradzicie. Spawarka nie będzie używana profesjonalnie, używana do napraw, czasami pospawania jakiś drzwi od czasu do czasu. Czasem jakieś blachy polepic, tłumiki kolegom połapać. Do większego spawania mam dużą transformatorowa spawarke. Nie mogę dodać zdjęć do postu
    • Przez xQba
      Witam.
      Interesuje mnie zakup migomatu jakiegoś migomatu do 2500zł ( max 3000zł). Zainteresował mnie migomat telwin 195/2. Migomat ma głownie służyć do spawania blach, profili do 4mm. Ale chciałbym coś czym dam radę pospawać jakieś grubsze elementy. Jakiej mocy muszę szukać migomatu do spawania np ram przyczep itp rzeczy. Jakiej firmy polecacie sprzęt ?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj