Skocz do zawartości

Zdjęcie

zapowietrzanie belarusa 952

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Dariusz19877

Dariusz19877

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 29 styczeń 2014 - 18:34

zapowietrzanie belarusa 952 no wiec problem rozwiazany ;) i o to chodzi:).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zapowietrzanie belarusa 952 Dzisiaj, 11:49
  •  

#22 Share frydek29

frydek29

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 08:28

zapowietrzanie belarusa 952 przepraszam że się podłącze ale mam podobny problem z zapowietrzeniem się ale belarusa820.otóż podczas odśnieżania zaczął"parkotać"i zgasł.zwyczajny objaw gdy braknie paliwa.paliwo oczywiście jest więc nauczony doświadczeniem poluzowałem rurkę od pierwszego wtryskiwacza i pompką zasilającą pompowałem.pompka robiłą się sztywna i z poluzowanej rurki tryskało paliwo ale za chwilę pompka robiła się miękka i sytuacja się powtarzała.tak jakby paliwo dochodziło i za chwilę była przerwa w jego dopływie.w przewodzie paliwowym ropa jest-sprawdziłem.do pompy dochodzi.filter ok.odstojnik przeczyściłem.nawet gdy podłączyłem się bezpośrednio z karnisterka z paliwem do pompy-sytuacja z pompką zasilającą się powtarzała-czuć że nabiera paliwa a po kilku ruchach czuć że nie.czy to ewidentnie mogła paść pompka zasilająca?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7626 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 11:38

zapowietrzanie belarusa 952 Kiepskie to twoje doświadczenie. Przez popuszczoną rurkę wtryskiwacza absolutnie nie ma prawa pompka zasilająca tłoczyć paliwo.
Odpowietrz jak należy popuszczając odpowietrznik. Trudno powiedzieć czy pompka jest winna bo swoją metodą nie odpowietrzasz układu jak należy.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 30 styczeń 2014 - 16:21

zapowietrzanie belarusa 952 dmuchnij kompresorem w przewod paliwowy, mogl wejsc Ci paproch jakis albo lod w kruciec pomiedzy rurka smoka a przewodem gumowym. Jezeli nie pomoze to pompka zasilajaca padla.

Edytowany przez Uziu92, 30 styczeń 2014 - 16:23.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Dodaj odpowiedź