karpiol

mobilna mieszalnia pasz

Polecane posty

karpiol    0

Witam

 

Jestem zainteresowany kupnem mobilnej mieszalni pasz do celów usługowych.

Powiedzcie mi koledzy czy korzystacie z takich usług czy dowiadywaliście się kiedykolwiek o takiej usłudze. Jakie według waszego doświadczenia było by zainteresowanie?

 

Czekam na opinie i zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Fajna zabawka ;) Przydałaby mi się taka w wersji stacjonarnej :D . Uważam, że w Polsce zainteresowanie tego typu usługami byłoby niewielkie, przeważnie każdy posiada swój śrutownik i mieszalnik.


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185

Ja korzystam z tego typu usługi i jestem zadowolony. Hodowlę mam niedużą ale z tego co wiem to i te większe też korzystają. Wygodna sprawa - zboże bierze z różnych miejsc i śrutę wysypuje gdzie się chce. U mnie na terenie działają dwie takie mieszalnie. Jeśli chodzi o cenę to 70zł/tona. Podobny temat już istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karpiol    0

ile to kosztuje?

Urzywane urządzenie około 120-150tyś

 

Ja korzystam z tego typu usługi i jestem zadowolony. Hodowlę mam niedużą ale z tego co wiem to i te większe też korzystają. Wygodna sprawa - zboże bierze z różnych miejsc i śrutę wysypuje gdzie się chce. U mnie na terenie działają dwie takie mieszalnie. Jeśli chodzi o cenę to 70zł/tona. Podobny temat już istnieje...

Niestety wyszukiwarka nie dała mi odpowiedzi o podobnym temacie. Mógłbyś podać nazwy firm lub link do strony mieszalni mobilnych które działają na twoim terenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez statham
      jak dodajecie premiks do mieszalnika? czy robice przedmieszki?
    • Przez matias95
      Witam serdecznie.
      Zakupiłem kilka dni temu mieszalnik pasz, a raczej elementy mieszalnika pionowego.  Byłby ktoś chętny do skanu lub zdjęć instrukcji obsługi(napraw) mieszalnika firmy Zuptor? Potrzebuje tego, gdyż przywieźliśmy go w częściach i teraz pasuje to jakoś złożyć w całość i dorobić/dokupić brakujące części.
      Pozdrawiam 
    • Przez piotrek9411
      Witam, kupię mieszalnik pasz ze śrutownikiem oraz najlepiej z wagą
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj