Zaloguj się, aby obserwować  
bartolinii

Przednie obciążenie C-330 73r

Polecane posty

bartolinii    2

Witam

Przeszukując forum, nie znalazłem odpowiedzi w innych tematach więc pozwoliłem sobie założyć.

Posiadam C-330 z 73r z okrągłą osią z przodu, chciałbym założyć dwa obciążniki, kupione na tej aukcji

 

http://allegro.pl/ob...3822125551.html

 

Foto przodu mojego C330

 

http://pl.tinypic.co...=5#.UtxFQbTdjIU

http://pl.tinypic.co...=5#.UtxGmbTdjIU

 

Zdaje sobie sprawę ze są to obciążniki pasujące do C330 z płaską osią, dlatego nie mam do czego ich przykręcić bo żadnych otworów do ich zamocowania nie mam.

Ktoś podpowie jak najlepiej rozwiązać problem z założeniem tych obciążników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokorskip    0

Witam

 

Chyba najlepiej odkręcić zaczep przedni, przykrecic blache z gwintami przyspawanymi w miejscach takich jak są dziury w obciążniku. Pod zaczep dac jakis sytans i na ta blache go przyzkrecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Poszukuje informacji jak ustawić zbieżność kół w MF 3645, rozmiar opon 16.9 R 28(jeśli to ma znaczenie). Konkretnie chodzi mi o ten jeden magiczny wymiar, jeśli ma ktoś jakieś informacje to proszę aby się podzielił . Może to być wymiar z innych ciągników z kołami o podobnej wielkości(Ursus 1614 itp).
    • Przez BukeR
      Witam.
      Włąsnie ustawiłęm zegarek, instrukcja wprowadzała mnie w błąd, bo dzwignie od długich trzeba było pociągnąć 3 razy nie 2, ale nie o tym mowa. Przyglądając dalej instrukcje wyczytałem, że w górnej części wyświetlacza możę być wyświetlona informacja o obciążeniu silnika. Wie ktoś jak to ustrojstwo włączyć?
    • Przez t-25wladek
      Witam jakie opony do przodu do władimirca t-25? Jakiej firmy polecacie i jaki rozmiar bo teraz mam 6.50-16 i zamierzam tura założyć dlatego chciałbym zmienić na nowe.
    • Przez mrursus95
      Posiadam Valtrę N92 i do niej bronę talerzową Rolmako U693 (2,7m) oraz siewnik Unia Poznaniak 370/2,7 DXL (2,7m).
      Kiedy zepnę bronę i siewnik do valtry to przy opuszczonym hydropaku i podniesionym zestawie na TUZ ciągnika, valtra ledwo "stoi" na przednich kołach. Wystarczy że ktoś się oprze o siewnik to przód Valtry idzie automatycznie do góry.
      Nie chodzi o to żeby dokładać obciążenia ale żeby przesunąć środek ciężkości.
      Jakieś pomysły ?
      Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuję za rady
      Pozdrawiam !

    • Przez prezes3p
      czy ktoś wie dzie można kupić przednie błotniki do mf??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj