Skocz do zawartości

Zdjęcie

Coraz mniej czasu na dostosowanie do standardów unijnych mają producenci mleka

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 11 luty 2007 - 18:42

Coraz mniej czasu na dostosowanie do standardów unijnych mają producenci mleka to jeden wielki pic na wodę . ja mam baniak to wszystko musiało być jak książka pisze-płytki do sufitu(parę lat temu) gorąca woda atesty na baniak i dojarkę i takie tam, a u moich sąsiadów co oddają do zlewni to tylko trochę pobielili, przyjechali z mleczarni, i w godzinę wystawili atesty dla całej wsi. teraz w pomieszczeniu gdzie miało być przechowywane mleko sąsiad trzyma prosiaki. mleka to wcale nikt nie studzi (z porannego udoju)tylko zasuwa od razu do zlewni .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Coraz mniej czasu na dostosowanie do standardów unijnych mają producenci mleka Dzisiaj, 01:45
  •  

#22 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 11 luty 2007 - 19:20

Coraz mniej czasu na dostosowanie do standardów unijnych mają producenci mleka a wiecie moze jakkie powinny byc wymiary stanowisk dla krow i dla mlodziezy ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Coraz mniej czasu na dostosowanie do standardów unijnych mają producenci mleka Dzisiaj, 01:45
  •  

#23 Share maQ

maQ

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 11 luty 2007 - 21:38

Coraz mniej czasu na dostosowanie do standardów unijnych mają producenci mleka http://www.wir.org.p...bydlowymaga.htm

tu masz wszystko ładnie podane

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 23 luty 2007 - 21:06

Coraz mniej czasu na dostosowanie do standardów unijnych mają producenci mleka Kurczę to może jednak mogłem zostawic te krowy. Trudno teraz i tak nie miałbym gdzie ich trzymac. Chociaż może jeszcze coś wyjdzie, bo mam 3 krowy i 4 jałówki. Mały schładzalnik mam, jakąś umywalkę do mycia rąk i się pobieli. Nasza mleczarnia miała kontrolę, którą przeszła, więc może coś będzie.
Po za tym z kąd mieli by wziąc mleko jak i tak większosc rolników z okolicy tych wymagań nie spełnia.