Skocz do zawartości

Zdjęcie

Śrutownik AGROPART z Partyni

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pan054

pan054

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 18 styczeń 2014 - 23:08

Śrutownik AGROPART z Partyni Witam
Chciałbym zakupić taki oto śrutownik z mieszalnikiem http://agropart.pl/agregaty_paszowe/ . Interesuje mnie jakieś szczegóły praktyczne a mianowicie czy ktoś ma taki zestaw, jak się sprawuje, jaka jest wydajność, czy jest niezawodny. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Śrutownik AGROPART z Partyni Dzisiaj, 14:48
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 styczeń 2014 - 09:23

Śrutownik AGROPART z Partyni Ehhh czemu taki ? ? ? kup śrutownik ssąco tłoczący wiesz jaka to wygoda a tu będziesz co chwila wsypywał. JA mam ssąco tłoczący z tonowym mieszalnikiem i wagą elektroniczną... bajka co 3 sekundy kilogram przybywa i tylko patrze czy wszystko w porządku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share pan054

pan054

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 19 styczeń 2014 - 09:59

Śrutownik AGROPART z Partyni Tak ale ja ma mieszalnik i żeby zamontować ssąco tłoczący to trzeba by przerobić mieszalnik. Kupić innego tez nie moge bo nie mam gdzie postawić ponieważten stary mięszalnik stoi w miejscu z kąt nie można go wyjąć.
:(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 20:08

Śrutownik AGROPART z Partyni Porozmawiaj z tym panem z firmy AGROPART on Ci dorobi potrzebne wejście do rury tłoczącej i do odpylaczy. Wygoda nieporównywalna. Ja śrutownik ssąco-tłoczący mam z tej firmy już około 5lat. Zero awarii tylko sita i bijaki zmieniam a robi dziennie około 2 tony paszy.