Skocz do zawartości

Zdjęcie

kostka do wc odstrasza gryzonie

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share michu20

michu20

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 95 postów

Napisany 18 styczeń 2014 - 16:34

kostka do wc odstrasza gryzonie wyczytałem w internecie ze zawieszenie paru kostek do wc na maszynie która zimuje odstrasza gryzonie które mogą poprzegryzac kable może ktoś praktykował takie coś;) a jak nie to może podzielcie się swoimi sposobami na pozbycie się tych nieproszonych gości ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kostka do wc odstrasza gryzonie Dzisiaj, 02:25
  •  

#2 Share slawomir23

slawomir23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 18 styczeń 2014 - 18:21

kostka do wc odstrasza gryzonie najlepsza metoda to jest zatrucie ich

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 styczeń 2014 - 18:27

kostka do wc odstrasza gryzonie To są cwane bestie (mam 2 szczurki hodowlane) po jakimś czasie przestają pobierać trutkę zdechną 2 albo 3 i d*pa dalej buszują po stodole i gryząco popadnie ;(

#4 Share Robertkujawy

Robertkujawy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów

Napisany 25 styczeń 2014 - 18:08

kostka do wc odstrasza gryzonie Kupiłem od dziadka z niemiec vw z garażu i nie wiedziałem po co na silniku i wokół są kostki od wc . Autko ma 10 lat i 75 tyś przebiegu więc stało- Wniosek może w tym coś jest .Bał się gryzoni :)

Załączone miniaturki

• P290812_09.37_01.jpg

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 styczeń 2014 - 20:39

kostka do wc odstrasza gryzonie Hehe nieźle ja jeszcze słyszałem że niby smród capa odstrasza szczury także nic tylko budować kojec dla capa :P

#6 Share Robertkujawy

Robertkujawy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 13:40

kostka do wc odstrasza gryzonie N o o i jak strzelasz do nich z fuzji :)

#7 Share konrad004

konrad004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo militaria motoryzacja off-road stare polskie samochody

Napisany 28 styczeń 2014 - 13:50

kostka do wc odstrasza gryzonie ja też to słyszałem i podobno pomaga ostatnio dziadkowi w golfie coś kable przegryzło i gościu w warsztacie mówił żeby kostkę wc zawiesić jak mówili tak zrobił i póki co nic się nie zalęgło
Valtra-Power Partner

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Darkos795

Darkos795

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisany 28 styczeń 2014 - 20:27

kostka do wc odstrasza gryzonie Ja ostatnio słyszałem o gipsie wymieszanym z cukrem+spodek z wodą.Wypróbuje to jak mróz zelży :)

#9 Share kamil_b

kamil_b

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 12 luty 2014 - 15:57

kostka do wc odstrasza gryzonie NIc z tych rzeczy. Też o tym słyszałem, ale to bzdura:)

#10 Share krakowski14

krakowski14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Zainteresowania:pozycjonowanie

Napisany 18 luty 2014 - 17:15

kostka do wc odstrasza gryzonie Mój ojciec kiedyś ostro walczył ze szczurami na swojej działce (zajmował się ogrodnictwem). Dwie bestie były takie, że nic nie pomogło, zarówno klasyczne trutki, jak i jakieś przynęty z cementem.

#11 Share Toru

Toru

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów

Napisany 24 luty 2014 - 21:11

kostka do wc odstrasza gryzonie Dobra klatka i kromka chleba, zaden szczur sie nie opsze.

Posiadam na sprzedaż zbiorniki/mauzery 1000l na RSM, paliwo itp. czyste, płukane, więcej info -> szyna_89@o2.pl lub 797-575-135

#12 Share ka-kr

ka-kr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 marzec 2014 - 13:53

kostka do wc odstrasza gryzonie To zależy ile tych szczurów jest. Tak jak było napisane - dwa zdechną, a reszta się szybko nauczy. O inteligencji tych gryzoni można poczytać chociażby w Wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Szczur No chyba, że dwa to wszystko co buszuje - dwa zjedzą, otrują się i po kłopocie ;).

#13 Share Nene

Nene

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 lipiec 2014 - 13:29

kostka do wc odstrasza gryzonie ja próbowałam różnych niezawodnych sposobów i wszystkie okazywały się mało skuteczne, pozostaje tylko szypać trutkę i liczyć, że wszystkie się skuszą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share bergman31

bergman31

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 21 lipiec 2014 - 18:16

kostka do wc odstrasza gryzonie Prosty sposób: Wymieszać trutkę z masłem. Mieszaniną tą wysmarować od środka kawałki rur PCV. Rury ustawić w miejscach przechodzenia szczurów. Średnicę rur dopasować do wielkości szczurów, tak aby gryzonie przechodząc przez środek dotykały futrem o ścianki. Szczury po przejściu przez rurę pobrudzą sobie futerko i w kryjówce będą sobie je czyścić, zlizując masełko z trutką. Żaden szczur się nie połapie dlaczego się zatruł. Jeść szczur nie musi, ale futro musi sobie wyczyścić.