Zaloguj się, aby obserwować  
Rolnik2517

piła spalinowa stihl husqvarna makita którą wybrać

Polecane posty

Rolnik2517    387

witam którą piłę wybrać z tych trzech taką żeby miała do max 1400 zł około 3 konie i prowadnice 35 cm proszę o konkretny model . chodzi o taką żeby wytrzymała przynajmniej z 10 lat.

Używał bym ją do przydomowych prac nieraz trochę grubsze drzewo

Miałem stihl ms 180 to silnik się rozsypał i naprawa kosztuje tak około 500 , 600 zł to mi się nie opłaca remontować więc chcę kupić nową piłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez adasiorek
      jakie macie pilarki spalinowe no i elektryczne
       
      sam posiadam pilarkie sthila MS 023 juz (leci jej 10 rok)
      nie miala jeszcze powazniejszych napraw chodzi mi o silnik
       
       
      na marginiesie mam jeszcze myjkie sthila i zamierzam jeszcze kupis kose spalinowa sthila pasuje mi ta firma a i do serwisu mam 1km
    • Przez michal97
      Witam.
      Posiada ktoś może kosę spalinową Florabest o mocy 1,8 km z Lidla?
      Jest to dobra kosa?
      Służyłaby ona do obkaszania traw wokół gospodarstwa czyli zbyt dużo pracy nie będzie miała.
      Jakiej jest ona produkcji? Bo widziałem na innych forach że niektórzy mówią że jest niemiecka jak większość rzeczy w Lidlu a niektórzy mówią że jest to składanka chińskich i japońskich części.
      Polecilibyście mi ją?
      Z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez lancrolny
      Witam
      Jako że jestem tu nowy to troszkę o mnie. Jestem młodym rolnikiem, zajmuję się hodowlą bydła.
      W wolnych chwilach lubię połowić ryby, pochodzić po internecie.
      Mam następujący problem, jestem właścicielem małej działki o dużym nachyleniu. Nie chce tam jeździć traktorem więc pomyślałem o zakupie kosiarki listwowej jakiejś troszkę lepszej. Wiem że są jeszcze takie rotacyjne spalinowe ale nie wiem czy to zda rezultat. Możecie mi polecić jakąś kosiarkę lub inne rozwiązanie.
      Z góry dziękuje ^^
    • Przez Runder
      Witam napewno cześć z was posiada takowe piły więc prosze o opinie na temat tzw. "elektryków" (chodzi o pilarki łańcuchowe)
    • Przez Mati2812820
      Witam. Mam takie pytanie: Czy można dawać trawę królikom, którą się cięło kosiarką spalinową? Czytałem o tym na różnych forach i jedni mówili, że tak, a inni że nie... Dawał ktoś z Was kiedy swoim zwierzątkom siano po takiej kosiarce i czy one po nim nie zdechną ze względu na zanieczyszczenie spalinami, itp.?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj