Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozładowane akumulatory po jeżdzie na światłach

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share grzegorzc360

grzegorzc360

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 18 styczeń 2014 - 14:08

Rozładowane akumulatory po jeżdzie na światłach Witam, tak jak w temacie, kiedy jeżdżę na światłach np teraz jak wycinam stary sad i wracam ciągnikiem (ursusem c 360) już po zmroku i włączam światła dojadę do domu i na drugi dzień jak chce już odpalić ciągnik to bez użycia prostownika z rozruchem to w życiu bym go nie odpalił. Później jak pochodzi i prądnica podładuje to odpala normalnie. Dzieje się już tak od długiego czasu. I jeszcze mam taki problem że przepala mi przerywacz kierunkowskazów, jak się ich zewrze to świeca i kable się nie grzeją a jak podłącze nowy przerywacz to chwile poświeci później tak co chwile puści ale nie ma konkretnej amplitudy świecenia i się strasznie grzeje ze czasami to nawet ciężko go w rękę wziąć i się przepala. Proszę o pomoc i nie usuwanie tematu. Dziękuje z góry
ursus c 360 moc i potega...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozładowane akumulatory po jeżdzie na światłach Dzisiaj, 03:32
  •  

#2 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4474 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 18 styczeń 2014 - 14:13

Rozładowane akumulatory po jeżdzie na światłach Temat w zasadzie od razu kwalifikuje się do usunięcia. Przeczytaj temat z poradami w dziale "Elektryka". Podaj napięcie ładowania na akumulatorach z i bez obciążenia, w przeciwnym razie temat poleci w kosmos.

#3 Share grzegorzc360

grzegorzc360

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 18 styczeń 2014 - 14:22

Rozładowane akumulatory po jeżdzie na światłach ok. mierzyłem to w tygodniu jakoś to na prądnicy miała 13.26V i jak się dodawało gazu to wzrastało napięcie a jak włączyłem światła to spadało do 13.0 - 13.7 trochę skakało w tych granicach. ale żeby poniżej 13 to nie na tych samych obrotach oczywiście mierzone żeby nie było a mierzyłem tak ze dodając gazu zgaśnie lampka od ładowania

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4474 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 18 styczeń 2014 - 16:41

Rozładowane akumulatory po jeżdzie na światłach Prądnica do gruntownego przeglądu. Czyli: sprawdzenie wirnika i stojana na przebicia do masy i zwarcia międzyzwojowe, sprawdzenie stanu szczotek i komutatora oraz łożysk. Jak to będzie perfekt to regulator napięcia do regulacji, czyli ustawienie szczelin magnetycznych i ustawienie napięcia oraz prądu zwrotnego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share grzegorzc360

grzegorzc360

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 18 styczeń 2014 - 18:14

Rozładowane akumulatory po jeżdzie na światłach dziękuje :)