Zaloguj się, aby obserwować  
krzysio173

Volvo bm800 problem z kosą

Polecane posty

krzysio173    0

Czy jest jakaś regulacja, aby przesunąć kose o 3cm w lewo?

Proszę o pomoc i dziękuje za odpowiedź. kosa zle chodzi miedzy bagnrtami i nie docina zboza zapasowa kosa jest tak samo znitowana jak ta pracujaca na laczeniu targanca niema wielokliana tylko kwadrat

Edytowano przez krzysio173

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Nie znam dokładnie modelu, ale na pewno się da.

Przyjrzyj się targańcowi z przodu hedera, a dokładniej jego końcowi w miejscu mocowania główki łączącej go z kosą. Powinna być tam skręcana i chyba na wieloklinie. Rozkręć i przestaw o ząbek lub ile potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,może być główka kosy wadliwa, w nitowana(w złych miejscach otwory na nitowanie do kosy) i zmieniło się położenie noży z bagnetami i się nie będzie zgrywać :rolleyes: Pozdrawiam.

Edytowano przez wieslaw16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bisio    0

a mi co około 1.5 ha ukręcało wałek hedera w volvo 800, wymieniłem wszystko sztangę, targaniec, wałek hederu ale problem nadal pozostał, a może być przyczyną krzywy heder ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

@Krzysio 173 zwymiaruj kosę i zapodaj zdjęcie bo nie możliwe że oryginalnie kosa jest źle zrobiona ja Ci porównam ze swoją,

@bisio - Ja jak miałem już tępe bagnety i stalki to cały heder wpadał mi w wibrację i pękła kosa. Jeżeli po włożeniu kosy chodzi ona rękami luźno to musisz sprawdzić czy nie masz wytarte te dociskacze i bardzo ważne aby nie było żadnego luzu na kardańcu. Nie masz czasem luzu na tym łożysku od tego wałka co napędza kardaniec ???


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati2812820
      Witam. Mam takie pytanie: Czy można dawać trawę królikom, którą się cięło kosiarką spalinową? Czytałem o tym na różnych forach i jedni mówili, że tak, a inni że nie... Dawał ktoś z Was kiedy swoim zwierzątkom siano po takiej kosiarce i czy one po nim nie zdechną ze względu na zanieczyszczenie spalinami, itp.?
    • Przez Osalek
      Witam . Podczas pracy kombajnem zaczal mi bardzo wyciekac olej z pod kierownicy gorna czesc kolumny ? rozbieral to juz ktos? pilnie o wskazowki prosze
    • Przez lukaszdra
      Witam mam prośbę czy mógł by mi ktoś doradzić kosę spalinowa sthil potrzebna będzie do koszenia badyli i wysokiej starej trawy cena do 1500 zł zainteresował mnie sthil fs 87 proszę o doradzenie mi dzięki wielkie pozdrawiam
    • Przez rollmed
      Witam sprzedam używaną boczną kosę do rzepaku z kombajnu Class Lexion, cena 1500 zł do negocjacji,
      wszelkie pytania na maila 
      lub pod nr telefonu 502769460, 789383099
    • Przez Lenek
      Koledzy! Mam kombajn Volvo s 900. Chciałbym się dowiedzieć, jaki olej najlepiej użyć do hydrauliki Z góry dzięki za odpowiedzi 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj