Zaloguj się, aby obserwować  
kubamako66

jak załozyć zapalniczke w t25

Polecane posty

kubamako66    546

witam jak założyć zapalniczkę w t25 i gdzie się podłączyć + pod bezpieczniki czy pod to skrzyneczkę z przodu po lewej stronie dachu ?

Z góry dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Co będzie nią zasilane? Gdzie będzie zamontowana?

Np pod amperomierz, zaraz za nim na przewodzie zakładasz odpowiedni bezpiecznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    546

będzie nią zasilane na pewno wentylator i jeszcze może lampa robocza na magnes

planuje ją zamontować w dachu bo mam polkę z radiem

 

a może ją podłączyć pod kabel z + od radia bo on leci z pod czarnej skrzynki z przodu dachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

A nie lepiej te nowe odbiorniki podłączyć na stałe z własnymi włącznikami?

Jeśli przekrój przewodu jak i wartość bezpiecznika są wystarczające to możesz, w wielu samochodach osobowych radio i gniazdo maja wspólne zasilanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pati
      Moi rodzice chcieliby taka hodowlę założyć. Chcę wiedzieć jakie są wymagania, ceny itp. Warunki mamy dobre: własny las i nieużytki. Czy trzeba mieć jakieś pozwolenia. Czy są może do kupienia jakieś książki związane z hodowla Jeleni.
       
      Z góry dzięki za wszelkie informacje!!!
    • Przez Eliasz
      Witam
      Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać
      i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował
      Z góry wielkie dzięki
    • Przez TomaszNowak
      Witam Koledzy tak jak w tytule tematu może ktoś wie jak założyć siłowniki w drzwiach w Zetorze 7211. Dziś założyłem siłowniki w tylnej szybie ale jak zrobić w drzwiach nie mam pomysłu może ktoś podpowie albo najlepiej prześle fotkę. Pozdrawiam
    • Przez bydlo123
      Przed chwilchwilą założyłem konto wiec witam wszystkich. Jestem młody (18 lat) i od dłuższego czasu bardzo mnie interesuje gospodarstwo. Jak narazie jest oczywiście szkoła, ale gdy ją tylko skończę chciałbym się zająć gospodarką. Najgorsze jest tylko to, że musiałbym zaczynać wszystko od zera. To znaczy mieszkam na wsi i moi rodzice mają trochę pola oraz wujek który ze mną mieszka ma gospodarkę ale małe, około 10 krów, stare maszyny (traktor itp), stara obora. Ale ja bym chciał się już zająć rolnictwem na poważnie. Jeszcze mam trochę czasu ale juz bym chciał zacząć powoli planować. Chciałbym, żeby mi tu państwo trochę doradzili, coś podpowiedzieli. Jako, że jestem młody to postarałbym się może o jakiejś dofinansowania np o to 100 tysięcy na start dla młodego rolnika. Moim marzeniem jest zbudowanie obory na głębokiej ściółce dla bydła mięsnego (dla około 50 krów mięsnych i około 50 byków), kupienie sobie traktoru z turem, kombajna na zboże oraz belownicy. Oczywiście mi chodzi o kombajn czy traktor jakis tańszy, nie za duży. Ale skąd wziąć na to pieniądze? Jakie by były pańskie propozycje? Co do pola to po już na pewno bym miał 25-30 h a resztę bym wydzierżawił a z tym myślę, że problemu bym nie miał. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam i życzę wszystkim jak najlepiej w rolnictwie oraz dużo zdrowia.
    • Przez Szymon8
      Witam czy da sie zalozyc drugi siłownik do mtz 82 dokladnie chodzi mi zeby ten silwnik byl na podnosniku co by trzeba bylo tam przerabiac i jaki moze byc tego koszt
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj