Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 2266

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share SzymonOrginals

SzymonOrginals

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:You Tube https://www.youtube.com/watch?v=vyV_PPOeP5s&list=UUui-4_eqpAeFiHm9iUt_BpQ

Napisany 16 styczeń 2014 - 22:41

John Deere 2266 Witam. Chciał bym was sie spytać czy jesteście posiadaczami kombajnu lub coś wiecie o nich John Deere 2266. Jestem przed zakupem tego modelu i chciał bym sie poradzić na co zwrócić uwagę oglądając go.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 2266 Dzisiaj, 18:20
  •  

#2 Share gwarancyjny

gwarancyjny

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 11:22

John Deere 2266 Witam. 3 lata temu miałem taki kombajn .Hmmm ciężko powiedzieć zależy który to jest rocznik,popatrz na hydrostat jak wygląda czy nie ma żądnych przecieków, popatrz też również na silnik od strony kół pasowych bo tam często występowały wycieki(taka mała choroba sieroca) już się z kilkoma takimi problemami spotkałem, a tak to chyba już wszystko i wiadomo jeszcze zwróć uwagę na pasy łożyska na wytrząsaczach. Moim zdaniem dobry wybór to są mocne i wytrzymałem kombajny. A i nie zapomnij przepatrzeć dobrze hederu i przekładni szumachera. Pozdrawiam i dobrego zakupu

#3 Share Boss89

Boss89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 14:34

John Deere 2266 Sprawdź również czy jest kompletny wytrząsacz poprzeczny, czy są wszystkie druty(palce), bo niektórzy wyciągają do koszenia, np, konopii? ja kupiłem z czech i niestety musiałem dokupić komplet.
sprawdź stan klepiska, czy jest uniwersalne czy tylko do zbóż
stan zużycia ślimaków, pasów itd.
nie wiem jak w 2266, ale warto zwrócić żeby listwy w podajniku pochyłym były 3, bo były wersje z 2 listwami i użytkownicy mówią ze lubiły się wyginać,

Pozdrawiam.
Paweł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share SzymonOrginals

SzymonOrginals

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:You Tube https://www.youtube.com/watch?v=vyV_PPOeP5s&list=UUui-4_eqpAeFiHm9iUt_BpQ

Napisany 19 styczeń 2014 - 12:57

John Deere 2266 Dzięki wam za rady w poniedziałek już jadę po nowy nabytek. Sami ocenicie. Po tym jak go pierwszy raz zobaczyliśmy odrazu widziałem że to kombajn dla mnie. Stan idealny. Ani razu "nie widział kamienia". Nic nie pogięte żadnych przecieków, próbowałem znaleść coś rdzy..niestety nic :). To że jest plus że nie był picowany na sprzedaż jak gościu skończył żniwa,przedmuchał go wyczyścił i wstawił pod wiatę :)

#5 Share Hiszpi

Hiszpi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 94 postów

Napisany 19 luty 2014 - 18:06

John Deere 2266 To dodaj jakieś zdjęcia chociaż żebyśmy pooglądali ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share jelonek6620

jelonek6620

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 17 marzec 2014 - 20:00

John Deere 2266 Witam.Czy orientuje się ktoś ile może kosztować remont zmiany obrotów młocarni ( cieknie olej) w modelu 2266.Szukam takiego i juz w dwóch były mokre koła.Szymon i jak ten nowy nabytek bo też jestem zainteresowany tym modelem ?

Dodaj odpowiedź