piotr10540

Wozy paszowe seko

Polecane posty

piotr10540    0

Tak, tylko ze mam niską oborę wysokość wozu max. 2.40 i do tego koryta. Wóz by musiał mieć podajnik który by wrzucił TMR do koryt. Najlepiej by odpowiadał z poziomym systemem mieszania. Chciałbym poznać opinie użytkowników wozów paszowych z poziomym mieszaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer1987    2

Zadzwoń i się podpytaj moj znajomy zamawiał "pod wymiar" wóz paszowy w Metaltechu. Myślę że Ci tam najlepiej doradzą

post-109025-0-71911700-1390287389_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr10540    0

Gdyby szło to ja bym dawno zadzwonił. Problem tkwi w mojej oborze ponieważ koryta są cofnięte o około metra względem bram i musze mieć podajnik który będę składał prze wyjazdem z obory. Wykuć bram nie mogę bo szczyt się zawali stwierdził murarz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRGOJ    19

nie wciskajcie mu drugiego, jak chce poziomy. Jaka pojemnosc Cie kolego interesuje? Ja robie na 14m poziomym wozie ale nie Seko tylko Kvernelanv, wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Dokładnie nie ma to jak poziomy z dwoma ślimakami mam BVL starmix -duo maszyna piekielnie szybko miesza do tego stopnia że ładowarką ledwo nadążam dowozić siano i kiszonkę u znajomego widziałem seko i doradził mi żeby nie brać frezu gdyż za wolno pobiera pasze a tak to sprzęt idealny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr10540    0

Ogólnie to jestem za poziomym paszowozem. Potrzebuje woz od 7 do 9m. Był u mnie diler z seko oraz sgariboldi. Do 7m sgariboldi diler zabronił wrzucać całego balota należy go najpierw rozwalić krokodylem a 9m nie mają w sprzedaży. Do seko 7m można śmiało wrzucić całego balota tylko cenowo jest droższy. Zastanawiam się nad 9m z seko. Maja przywieź na próbę i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Jedno powiem na pewno że lepiej wrzucić całego zbitego balota niż rozwalonego turem gdyż całego ślimaki po trochu sobie obracają i tną na bieżąco a rozwalony to się potrafi nawet ugasić ciągnik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRGOJ    19

a moze lepiej wazyc to co masz w wozie a nie wrzucac jak leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Jak żona zacznie ważyć to co kładzie Ci na talerz to i ja będę ważył byczkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj