Karol136

ładowarka teleskopowa Problem ze skretm

Polecane posty

Karol136    0

Witam.

mam problem ze skrętem w ładowarce Merlo 33.7 mianowicie chodzi o to ze jak jest włączony ten skręt przesuwania znaczy się co kola przednie i tylne skręcają w ta sama stronę to jeśli skręcam w lewo to przednia os skręca sie do końca a tylna do polowy a jak w prawo to przednia do polowy a tylna do końca co to może być za przyczyna może ktoś miał taki problem z góry dziękuje i Pozdrawiam :)

Edytowano przez Karol136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primorac    37

co prawda nie posiadam ładowarki merlo ale posiadam agrovectora i u mnie podobnie się dzieje jak koła przy zmianie skrętów nie są prosto poustawiane. Jak zmieniasz na "psi chód" to koła są prosto ustawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRO-SERWIS    0

Witam

Podstawowe pytanie czy w momencie zmiany trybu koła są ustawione na wprost do jazdy.

mianowicie merlo posiada system dociągania skrętu w momencie jeśli są koła krzywo ustawione siłowniki do skrętu mają zawór przelewowy i w momencie kiedy jedna oś dojdzie do max skrętu jest przelewany olej do drugiej aby wspomóc skręt jeśli ten przelew nie jest drożny może występować taka objaw. Jeśli to nie pomoże zapraszam do kontaktu jesteśmy autoryzowanym serwisem merlo z chęcią pomożemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol136    0

tak koła sa ustawione na wprost i wlaczam przesuw boczny i jak krece w lewo to przednia os skreca do konca a tylna do polowy i w druga strone odwrotnie przud do polowy a tyl do konca. czyli co mam sprawdzic ktusys przewud czy jest drozny zawor? ładowarka jest z 2003r a gdzie miesci sie ten system dociagania skretu? i co mial bym zrobic.

 

bardzo bym byl wdzieczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrnowak    0

koledzy macie problem z czujnikami indukcyjnymi lub z wypionowaniem kol

 

pracoje na podobnym sprzecie 4 lata i wiem co je boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wlazly68
      Planuję zamienić mojego poczciwego zetora7245 z turem na jakąś ładowarkę do 50tyś. W temacie ładowarek teleskopowych jestem raczej zielony. Taka ładowarka musiałaby zwozić okrągłe baloty z pole (chciałbym żeby ona ciągnęła przyczepę), chciałbym podpinać do niej wycinaka do kiszonki stautmann, to byłyby jej najważniejsze zadania . Jaką ładowarkę kupić? Jak wasze ładowarki sprawują się w takich zadaniach? Jaka jest awaryjność używanych ładowarek?
      Z góry dzięki.
    • Przez john56l
      Witam mam pytanie do posiadaczy ładowarek Zettelmeyer 500. Chciał bym się dowiedzieć od czego jest ta dźwignia pod siedzeniem z prawej strony która wychodzi z skrzyni, widać tam ze są 3 położenia lecz nie można jej przesunąć, tak jakby coś blokowało.
    • Przez koyack
      Witam Wszystkich. Moje pytanie kieruje Oczywiście w pierwszej kolejności do użytkowników tej ładowarki. Mianowicie Od niedawna stałem się posiadaczem ładowarki John deere 3420.  Chciał bym poznać wasze opinie na temat tego sprzętu. Na co zwrócić szczególna uwagę. Jakie sa najczęstsze awarie  i gdzie szukać do niej części zarówno silnikowych jak i części kabiny i innych elementów nadwozia. Oraz mam Pytanie czy ktoś z was posiada instrukcje obsługi oraz katalog części do tej maszyny. Z góry dziękuję za zainteresowanie Tematem  
    • Przez rolnik147852
      Witam!

      Interesuje mnie zakup używanej ładowarki manitou. Cena ok 50-60 tyś. Jej głównymi zadaniami byłyby m.in. bele sianokiszonki, transport kukurydzy, załadunek obornika, pomoc przy tartaku itp.

      Chciałbym wiedzieć coś o osprzęcie m.in łyżkokrokodyl,chwytak
    • Przez rafal11195
      Witam wszystkich, mam zamiar zakupić używaną ładowarkę teleskopową. U mnie w gospodarstwie raczej padnie na coś z rodziny Manitou. Jako że ładowarki nie mam, nigdy nią nie pracowałem ani nie jeżdziłem to mam pytanie do wsayzstkich użytkowników.  Powiedzcie mi na co zwrócić uwagę gdy będe ogladał jakieś używki, jakieś częste usterki które można wychwycić okiem, bądź podczas pierwszej krótkiej przejażdzki. Jako operatorzy moze wiecie jak sprawdzić hydrostat i inne układy ( nie mówie o szczelności ukadów). A moze i wiecie o jakichś usterkach które "musza" nastapić przy jakimś poziomie mth.
      Interesują mnie wszystkie informacje, aby później mieć mniejsze koszty napraw, które moge ograniczyć okiem które wie na co zwrócić uwage.
      Pozdrawiam:)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj