Zaloguj się, aby obserwować  
alvaroalvaro78

NH 4835 montaż pneumatyki

Polecane posty

alvaroalvaro78    141

Zastanawiam się nad zakupem takiego ciągnika ale nie ma on pneumatyki. Montował ktoś z was pneumatykę ? Są gotowe zestawy ? Jakieś namiary na sprawdzonych sprzedawców... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidf30    0

do NH wszystko możesz kupić u Wrońskich ale maja bardzo wyskokie ceny ale są też czasami na allegro lub tablicy takie po spaleniu i duzo częsci jest dobrych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

nowy układ 2 obwodowy zależy czy sprężarka na sprzęgle i czy zawór na olej czy płyn około 5tyś + montaż

 

A dodam że nowy w serwisie do MF-a gotowy tylko przykręcić w odpowiednie miejsca zależy od modelu to około 10tyś

Edytowano przez waldek315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez jacek8441
      witam ,mam taki problem z tym zbiorniczkiem gdzie się leje płyn żeby pneumatyka do przyczep nie zamarzła ;/ ustawiłem na zero i płyn mi bulgocze ;/ jak ustawiłem na zero to nic się nie powinno dziać . słyszałem  ,że jak się tego nie używa to się nic nie stanie ;/   co zrobić żeby ten płyn nie bulgotał ? mam pół zbiorniczka i gdy załącza się sprężarka to dekielek jest mokry i płyn wydostaje się nim 
    • Przez lukasx21
      Pytanie do kapuściarzy. Jak macie zamontowane workownice do wag elektronicznych?  Szukam jakiegoś fajnego estetycznego patentu. Fotki mile widziane.
    • Przez Radek88
      Witam
      Jak w temacie mam problem z zaworem z pneumatyki.
      Po nabiciu powietrza przez sprezarke zawor jakby nie zamyka się do końca, ucieka nim powietrze przez co działa cały czas sprężarka.
      Zawór był oczyszczony, jednak nic to nie dało po rozlożeniu go nie zauważyłem jakiś zużytych części, dzwoniłem do serwisu to powiedzieli że zamówią zestaw naprawczy ale już pół roku zamawiają i nadal nie mają.
      Miał ktoś może podobny przypadek? 
      Wiecie może gdzie można kupić taki zestaw, albo ewentualnie cały zawór? Pytałem u siebie w kilku sklepach i nigdzie nie mogę zamówić.
       Zdjęcie zaworu rzuce jutro.
      Pozdrawiam


    • Przez pedro2
      Witam. 
      Mam w planach montaż zgarniacza płytka ściółka jeden rząd, problem jest z murkami na płycie. Czołowy zaraz za oborą da się jakoś przykleić bo szambo 3,5m od budynku, dając siłownik w oborze zostanie tylko 3m prasy na zewnątrz. Pytanie jak robić czy wycinać płytę do fundamentu pod murek? co jest raczej niemożliwe bo musiał bym przewrac zbrojenie. 
      Czy dac co metr słupy z dwuteownika? Dziurę wykuć, dwa druty przeciąć i na te pół metra kolega by mi świdrem na koparce wybrał otwory, ustoi taki przylep? 
      Największy problem jest z murkiem od strony wjazdu do obory, szambo zachodzi pół metra na wjazd więc jest niemożliwe żeby dac murek obok bo zagrodze wjazd. Jak to ugryźć? O ile na czołowy nie będzie takiego naporu obornika to na boczne już  ciśnie. Bez murka raczej nie da rady bo będzie się rozpływać na wjazd? Czy dac prasę kierunkową z ujściem w lewą stronę? 
      Niemam pomysłu jak przykleić ten murek na szambie, proszę o jakieś podpowiedzi 
    • Przez Adamo90
      Witam mam kilka pytań
      Czy ktoś ma założony monitoring w oborze jak to zrobił?
      Możecie polecić jakiś zestaw od 8-4 kamer.
      U mnie jedna obora jest oddalona od domu o ok 65m wiec kablem ciężko było by pociągnąć. Druga jest obok czy jest jakaś możliwość połączenia wszystkich kamer przez kabel do jakiejś rozdzieli w jednej z obór, a z tej rozdzielni poprowadzić kabel do anteny która by była na dachu a druga gdzieś na ścianie w domu i z niej do rejestratora i pod telewizor lub monitor.
      Da się coś takiego zrobić? Czy lepiej kablem pociągnąć. Widziałem kamery na skrętkę internetową takie miałem kupić na początku pod gniazdo RJ-45
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj