Zaloguj się, aby obserwować  
Arto96

Trac Lift TL220 - tryb pływający

Polecane posty

Arto96    1

Witam. Czy w tym ładowaczy czołowym jest takie coś jak tryb pływający. To znaczy takie coś że po jeździe po dołach tur tak jakby chodził płynnie razem z ciągnikiem a nie na sztywno ? Jeśli jest to jak to się włącza lub w jakim położeniu tura się ustawia ?


Zetor ---- i jest moc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtecc    22

hehe koledze pomyliły się pojęcia...

Żeby ładowacz "chodził płynnie" przy jeździe po dołach stosuje się amortyzatory gazowe. Często stosowane są w parze jeden mocniejszy, drugi słabszy.

Tryb pływający służy do "kopiowania terenu" przez narzędzie zaczepione na ładowaczu... tak jak napisał ~proxima100~musisz joya przepchnąć mocniej do przodu, żeby pozostał w takiej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

W sumie to Ja juz sam nie wiem o co chodzi autorowi tematu, czy o kopiowanie terenu czy o amortyzacje.

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcian1234
      Witam
       
      Kupiłem ostatni tura i nie wiem jak ustawić szybkość podnoszenia i opuszczania i czy jest taka możliwość ???
    • Przez MAti348
      Witam zamierzam kupić ładowacz czołowy do mojego Zetora Forerry 11441 z 2005r. Sprzedawca oferuje mi tura Trac-Lift 220sln stąd moje pytanie, ponieważ większość zakłada 260 a nie 220, czy są jakieś znaczące różnicę pomiędzy tymi dwoma modelami ładowaczy i jaki polecacie do takiego ciągnika, Może ktoś ma na sprzedaż używany ładowacz w rozsądnej cenie do tego ciągnika ?
      Z góry dziękuje za pomoc !
       
      Pozdrawiam Mati34811
    • Przez proximaplus
      Witam przymierzam się do zakupu tura i mam dylemat ktory wziac prosilbym aby posiadacze wypowiedzieli sie na ten temat.
    • Przez dudekk
      Witam
      Ostatnio stałem się posiadaczem takiego siewnika NORDSTEN Lift-o-matic clg 300, wcześniej posiadałem jakiś przerobiony konny siewnik i mam kilka pytań na które szukając nie znalazłem odpowiedzi. Nordsten będzie sial co jedynie owies, pszenżyto, jęczmień i trochę pszenicy. Prosił bym o jakaś tabele z której wy korzystacie bo nie mam bladego pojęcia jak mam go ostawić i jaka będzie odpowiednia dawka zbożna na h.
      W Nordstenie mam taka skrzynie

      oraz taka "wajchę" prawdopodobnie do ustawiania grubości ziarna
      Pozdrawiam
    • Przez kurak
      Witam
      Wybieram się za wielką wodę na "wakacje" i przyszło mi do głowy, aby przy okazji kupić sobie u nich nawigację. Siedzę i czytam o tym wszystkim ale nie mam pewności więc proszę bardziej zorientowanych o sprostowanie pewnych rzeczy.
      1. Bardzo mi się podoba GREENSTAR 3 2630 jednakże koszty są dość wysokie i dla mnie GREENSTAR 2 1800 powinien wystarczyć. Pytanie do znawców tematu - jakie korzyści mogę mieć z 2630 i czy warto się pompować na ten panel?
      2. Antena. No właśnie, antena odgrywa kluczową rolę. StarFire 3000 wydaje się być najrozsądniejszym rozwiązaniem ale nurtuje mnie antena StarFire iTC - czym się różnią te anteny? Dlaczego niektóre anteny StarFire 3000 mają taką małą antenkę a inne nie? Co w ogóle oznacza iTC? Doczytałem, że sygnał SF1 w StarFire 3000 jest uwzględniony w cenie anteny. Jaką mogę uzyskać dokładność u nas, w Polsce, na takiej antenie? Czy rozszerzenie licencji na SF2 (~2") będzie miało sens w naszych realiach i czy wystarczy sama taka antena z wykupioną licencją w naszym kraju na tak dokładną jazdę?
      3. AutoTrac Universal - informacje zamieszczone na stronie producenta mówią, że będzie to fajnie współpracować z zarówno GS 3 2630 jak i z GS 2 1800. Czy potrzebuję jakieś dodatkowe pozycje aby to fajnie pracowało? Rozumiem, że okablowanie jest przy urządzeniu, jeśli nie to jakie kable są potrzebne?
       
      Jeśli się mylę, to proszę o opisanie czego tak naprawdę będę potrzebował abym mógł skompletować cały system jazdy równoległej? Widziałem w internecie gotowe pakiety AutroTrac Uniwersal ale tam chyba jest antena StarFire 300, czyli spada jej dokładność ale za to inny panel. Może ktoś to fajnie opisać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj