Heniekii

sprzedaz maszyny zakupionej za kredyt preferecyjny przed minieciem 5 lat

Polecane posty

Heniekii    2

Witam

 

jak w temacie orientuje sie ktos czy mozna sprzedac maszyne przed minieciem 5 lat?

potrzebna jest zgoda agencji?jesli tak to co wplywa na ich decyzje za i przeciw?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

poszukaj w umowie kredytowej


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

mi przy podpisaniu umowy w banku powiedziano że już po roku mogę sprzedać ale koniecznie musi to być zgłoszone w banku, a jakie z tego konsekwencje to już nie pamietam, chyba żadne ale musi być uzasadnienie i zgłoszone, tylko nie wiem czy jak do 5 lat się sprzeda to dopłaty do odsetek nie trzeba zwracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

chcem przeczytac umowa ale mi sie gdzies zawieruszyla a po nastepne chcialem sie zapytac ogolnie wszystkich bo chyba kazdy wie jak sa umowy pisane ze na chlopski rozum oznacza to A a jednak nie bo B.

 

No to musze porozmawiac w banku i sie dowiedziec co i jak

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Tom766
      Jak w tytule czy dostane kredyt na gospodarka 40Ha z maszynami i zabudowa na wielkosć 800tys. Mam teraz tylko prace
    • Przez jarekvip99
      Chcialem sie cos dowiedziec. mamy zamiar kupic zimie cala wartosc to 200tys. i teraz czy lepiej wziasc preferencyjny kredyt na 10 lat i 3% odsetek czy CSK i 9% odsetek na 5 lat? No wlasnie babka w banku powiedziala ze 3% procent odsetki w preferencyjnym tak? bank to bank spoldzielczy a jesli chodzi o CSK to przyjalem ze 9% odsetek bo babka cos nie mogla pojac o jaki kredyt mi chodzi;/ Przyjmijmy ze 20% wklad wlasny wiec zostaje 160tys.
      160tys na 10 lat przy 3 % to ololo 24tys odsetek wiec razem splacam 184tys.
      CSK Panstwo splaci 35 procent czyli 56 tys kredytu reszta czyli 104 tys na 5 lat i 9% to 23400 odsetek czyli splace 127400 kredytu dla mnie to oplacalne bo raz ze szybciej splace bo 5 lat a dwa duzo mnie. preferencyjnego na 5 lat bym nie dal rady bo raty by byly duzo wyzsze.
      teraz jeszcze pytanie panstwo splaca to 35 procent ale w dwoch ratach czyli na poczatek 75% to by bylo 56000 x 75% = 42000 a na koniec kredytu 14 tys. to jesli Panstwo na poczatek placi 75% tego co ma zaplacic to czy moj kredyt to bedzie 104 tys czy 118tys bo to 25 % jeszcze co na koniec splaca?
      Czy wszystko mniej wiecej dobrze napisalem? niech wypowie sie ktos co mial z tym kredytem doczynienia? czy na pewno oplaca mi sie brac ten kredyt niz preferencyjny? jakie sa dokladnie odsetki na ktory kredyt?
    • Przez murarzxd
      Witam jestem w trakcie przejmowania gospodarstwa od wujka gospodarstwo około 10 h + zabudowa i dom ale mniejsza o to dokładniej chodzi mi o to czy dostane jakiś kredyt na modernizacje a dokładnie zakup lepszego sprzętu ponieważ mam okazję zgarnąć około 20 h w dzierżawę na dość dogodnych warunkach tylko problem leży w tym że na stanie mam jeden ciągnik (ursus C-30). No a więc pytanko był ktoś z was w takiej sytuacji już czy jest jakaś szansa na wyciągnięcie kasy z uni bądź jakiś kredyt na dogodnych warunkach ? Z góry dzięki i pozdrawiam
    • Przez farmer_89
      Witam, chce za pieniędze otrzymane z programu Mlody rolnik zakupić nowy ciągnik ale by tego dokonać musze wziąć kredyt i do was pytanie jaki ten kredycik mam wziąć ? fabryczny? czy inny, jak to wygląda, na jakich zasadach? ile bym zaplacil odsetek, a potrzebuje zaporzyczyc się na 50 tys zl
    • Przez Krakers16
      Mam pytanie odnosnie kredytow hipotecznych jak one sa opracentowane?? na jaki prcent mniej wiecej i jesli ktos takowy posiada prosze powiedziec czy jest on oplcalny i czy taki kredyt mozna wziasc na dowolny cel? I jesli kots wie to w jakim banku jest najlepsza oferta najnizej oprocentowana:) Chcial bym taki kredyt wziasc na ciagnik 6 letni.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj