Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wsparcie dla gospodarstw nisko towarowych

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 04 lipiec 2008 - 20:24

Wsparcie dla gospodarstw nisko towarowych Ponawiam pytanie kolegi LOPO

Czy miał już ktoś kontrole po 3 roku dopłat niskotowarówki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wsparcie dla gospodarstw nisko towarowych Dzisiaj, 23:22
  •  

#22 Share mapi

mapi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 sierpień 2008 - 08:43

Wsparcie dla gospodarstw nisko towarowych Ja mam kasę na zakup zwierząt i z tego co wiem to mam pół roku po ostatniej racie na to aby dostarczyć do agencji jakieś sprawozdanie z tego co zrobiłem z kasą. Trochę to śmieszne bo przecież agencja ma dane o wszystkich zwierzętach które kupowałem. No i nie wiem jak udowodnić zakup od rolnika który przecież nie wystawi mi faktury.

#23 Share rafalm1978

rafalm1978

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Zainteresowania:Elektronika,Rolnictwo

Napisany 25 sierpień 2008 - 09:43

Wsparcie dla gospodarstw nisko towarowych Ja kupowałem nowy sprzęt to miałem fakturę ,a z tego co wiem można kupować też używany i wystarczy oswiadczenie lub umowa pisemna ze sprzedającym.
Mi już minął 3 rok i dostarczyłem faktury zakupu ale żadnego sprawozdania nie przedstawiałem tylko w agencji wypełniałem druk-potwierdzenie wykonania założeń .

#24 Share mapi

mapi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 sierpień 2008 - 09:58

Ja kupowałem nowy sprzęt to miałem fakturę ,a z tego co wiem można kupować też używany i wystarczy oswiadczenie lub umowa pisemna ze sprzedającym.
Mi już minął 3 rok i dostarczyłem faktury zakupu ale żadnego sprawozdania nie przedstawiałem tylko w agencji wypełniałem druk-potwierdzenie wykonania założeń .

No może to chodzi o ten druk, ja na razie nic nie składałem i tylko coś tam słyszałem. W przypadku sprzętu to normalne że trzeba jakiś dokument mieć ale w przypadku zwierząt to nie wiem po co skoro oni w systemie mają wszystko na ten temat, no ale trudno.

Mam jeszcze pytanie, czy pieniądze które dostałem musze w całości przeznaczyć na zakup zwierząt? Czy wystarczy że w roku kupię 2 , 3 sztuki?

#25 Share pasterz

pasterz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 09:55

Wsparcie dla gospodarstw nisko towarowych A ja mam takie pytanie. Co sie stanie jeżeli otrzymam odfinansowanie a np po 3 latach dojdzie mi pare ha ziemi że będe miał już ponad 4 SU??

#26 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 13:22

Wsparcie dla gospodarstw nisko towarowych Dostał może ktoś decyzje po rozliczeniu trzech lat na dwa następne? Bo ja nie dostałem żadnej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 16:47

A ja mam takie pytanie. Co sie stanie jeżeli otrzymam odfinansowanie a np po 3 latach dojdzie mi pare ha ziemi że będe miał już ponad 4 SU??

Nic się nie stanie, dostaniesz jeszcze na 2 lata.

Słyszalem ze jak skoncza sie niskotowarowki mają byc kolejne na podobnych zasadach tylko pod inna nazwą i tylko dla tych ktorzy wywiązali sie z niskotowarowek, wiecie cos o tym?

#28 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 15 styczeń 2009 - 18:27

Wsparcie dla gospodarstw nisko towarowych A gdzie o tym słyszałeś? Ja słyszałem tylko że ma być kolejna edycja dla tych którzy nie korzystali. A co do decyzji to u nas jeden gość nie wywiązał się z zobowiązań w planie rozwoju gospodarstwa i dostał pismo że na następne 2 lata nie dostanie.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#29 Share Michu7

Michu7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 15 styczeń 2009 - 23:06

Wsparcie dla gospodarstw nisko towarowych A kiedy można spodziewać się nowego naboru na niskotowarówki, czy to w ogóle jest w nowym PROW-ie?

#30 Share pasterz

pasterz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 16 styczeń 2009 - 10:32

Wsparcie dla gospodarstw nisko towarowych no dobra a to żę skorzystałem w zeszłym roku z młodego rolnika to nie koliduje ??

#31 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 09 marzec 2009 - 18:52

Wsparcie dla gospodarstw nisko towarowych Nie wiecie przypadkiem jak napisac odwołanie do ARMIR-u z niskotowarówki? Jakby ktoś mógł niech poda link please :P
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 09 marzec 2009 - 19:23

Wsparcie dla gospodarstw nisko towarowych Dostałem wreście decyzje na lata 4 i 5.