pitras

Jałówki hodowlane

Polecane posty

jacek456788    0

chyba żęśćie z tyumi cena zwariowali kupiłem w czwartek jałówkę Hf-ka za 2500 zł na 25 sierpnia ma termin z wydajnośćią się okarze ale niema takich cen a tak wogole jaka cena jest teraz opasa na wage tydzięń temu sprzedawałem 6 opasów to 6zł+vat za kg średnia waga wyszła mi 875 kg sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosferatu    0

a ja kupiłem jałówki 6 sztuk po 5 tys + vat

najniższa wydajność 8900l matka w pierwszej laktacji

wycielenia niestety późne październik listopad:/

 

jak ktoś ma jakieś jałówki chętnie kupie z województwa kuj - pom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

chyba żęśćie z tyumi cena zwariowali kupiłem w czwartek jałówkę Hf-ka za 2500 zł na 25 sierpnia ma termin z wydajnośćią się okarze ale niema takich cen a tak wogole jaka cena jest teraz opasa na wage tydzięń temu sprzedawałem 6 opasów to 6zł+vat za kg średnia waga wyszła mi 875 kg sztuka

Okazję trafiłeś albo bardzo mała ta jałówka. Na skupie jałówki są teraz od 5.50 do 6zł plus vat. Za 3tys ciężko dostać teraz jałowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

Poszukuje do kupienia jałówki lub pierwiastki. Za każdą informacje będę wdzięczny ;) prosił bym na PW lub GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

No kolego wątpie żebyś gdzieś teraz kupił bo przyszły żniwa u niektórych i każdy chowie ile może...Ja sprzedawałem jałówki wraz ze sąsiadem to po 3-5tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio87    8

Witam mam na sprzedanie trzy jałowice cielne, mleczne bez papierow. Termin dwie maja na grudzien a juz maja ładne wymionka polecam chetni pisac na gg lub kom 880 184 428 jestem z okolic Bydgoszczy (kuj-pom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

Poszukuje do kupienia jałówki cielnej lub dwóch woj. wlkp pisać na PRIV lub GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arni251    5

Mam jałówkę HO do zacielenia w wadze ok 400 kg. Za 2500 oddam.


Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gacomen5    4

Witam chciałbym się spytać czy ktoś kupował jałówki simental z tej firmy http://jalowice.pl/ i chciałbym się dowiedzieć jak wygląda z nimi współpraca. Dowiadywałem się trochę o tych jałówkach to matki były sprowadzane z Czech a one już się urodziły w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Witam w jakich cenach chodzą u was jałówki hodowlane HF 88%-96%, wydajności matek od 6 tys-9tys. Bo mam parę sztuk na sprzedaż i zastanawiam sie nad ceną :)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

7tys to by była dość wygórowana cena ale myślę za za około 5 tys nie będzie problemu z sprzedażą :)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonzoo1224    0

wcale nie wygrowana cena.50km odemie jest taki handlarz co kupuje w wielkopolsce ,małopolsce po 5tys a u nas sprzedaje po 7tys i niekiedy to na zapisy bo mu towaru brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnex    1

Naprawdę? to będę miał gdzieś na kwiecień jałówki na sprzedaż to proszę o namiary do tych ludzi co dadzą mi 7 tys. to chętnie sprzedam.Obora 10tys wydajnośc a jałówki czysty HF oraz miesznka z SRB jałówki są rewelacyjne może dają ciut mnie mleka ale zacielenie za pierwszym razem zero zapaleń wymion oraz mocne nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niedawno poszła wysokocielna jałówka za 3900.Wielkopolska

Edytowano przez kamil123472

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnex    1

Artur96 jak chcesz to mogę ci wystawic fakturkę nie ma problemu skoro chcesz,ale teraz nie mam jałówek sprzedałem miesiąc temu 4 sztuki.Kwiecień maj będę coś pchał raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur96    11

bo jak odliczę wat z jałówki 7tyś ok 500zł mi oddadzą

 

Ale nikt ci nie da za polska jałówkę 7tyś

7tyś to Czesike kosztują już z transportem.A Czech mają lepszą genetykę

Edytowano przez Artur96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj