Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt 310 [opinie]

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marian7k

marian7k

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 15:36

Fendt 310 [opinie] Proszę o opinie nt.fedt 310 rocznik 1992.
Myślę nad zakupem takiego a wcale nie znam fendtów i chciałbym coś o nim wiedzieć chodzi mi o awaryjność koszty napraw a głównie o elektronikę bo tego najbardziej się boję.Na nowy brak kasy a używki miałem i mam,już mam dość napraw i dlatego myślę o fendt.Mam na myśli takiego za 58 000 zł na otomoto nr ogłoszenia A388936.
Napiszcie o tym sprzęcie a może i sprzedawcy jak ktoś zna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt 310 [opinie] Dzisiaj, 02:02
  •  

#2 Share JARAS

JARAS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 16:38

Fendt 310 [opinie] Hmmmm?? co by ci tu napisać. Każdy ma jakiś tam swój model wszystko zależy na jaki trafisz. jeden bedzie bezawaryjny drugi gorzej. Ale zawsze mówię jak dbasz tak masz. Co elektronika znam osoby co maja nie narzekają na nie w nowszych co niektórym im przeszkadza jak maja automat pracuja jak ma za cieżko sam obniża biegi i to wkurza troche.

#3 Share fendtfavorit

fendtfavorit

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 18:47

Fendt 310 [opinie] Znajomy ma takiego od trzech lat i go sobie chwali

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share zbozowy

zbozowy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 00:27

Fendt 310 [opinie] elektroniki to tam skomplikowanej nie ma. Jak w miarę zadbany jest to pojeździsz nim jeszcze sporo. zwróć uwagę czy hydraulika dobrze działa i czy skrzynia nie chodzi za głośno, stan silnika jaki jest. sprawdź w miarę możliwości czy nie była rozbierana skrzynia. Ogólnie wytrzymałe i przyjemne ciągniki.

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

#5 Share Zoch

Zoch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja

Napisany 13 styczeń 2014 - 17:33

Fendt 310 [opinie] Posiadam 310 LSA.Ciągnik bardzo komfortowy i przyjemny w robocie.Niskie zużycie paliwa i uciąg na wysokim poziomie.Bardzo mało awaryjny.Jeśli trafisz na zadbany egzemplarz to przez lata do niego nie zajrzysz oprócz wymiany oleju.Cena jest bardzo atrakcyjna i na zdjęciu nie wygląda źle,ale w rzeczywistości różnie to bywa :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share MajsterMarian

MajsterMarian

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 13 styczeń 2014 - 17:43

Fendt 310 [opinie] Wyszykowany, wymalowany jest. Wszystko zależy od stanu technicznego i od przetestowania sprzętu. Jeśli wszystko by było w porządku to ciągnik jest ok.