Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ktoś ma/miał jakieś narzędzia z firmy MOSKIT ???

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Pawel89pl

Pawel89pl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 11:52

Czy ktoś ma/miał jakieś narzędzia z firmy MOSKIT ??? Mam zamiar nabyć talerzówkę 2m firmy MOSKIT jest w idealnym stanie w dość przystępnej cenie ale nigdzie nie moge znaleść opini na temat czego kolwiek z tej firmy i prosiłbym jeżeli ktoś miał doczynienia z narzedziami z tej firmy niech sie wypowie . Właściciel nie wie ile ona waży bo na tabliczce nic nie ma jednie rok pro 2008. A jednak waga jest kluczowa dla mnie . Tylko prosze bez nie potrzebnego spamu . Z góry dzięki za pomoc ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy ktoś ma/miał jakieś narzędzia z firmy MOSKIT ??? Dzisiaj, 07:50
  •  

#2 Share bluedaver

bluedaver

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:internet, muzyka

Napisany 12 styczeń 2014 - 18:51

Czy ktoś ma/miał jakieś narzędzia z firmy MOSKIT ???

Właściciel nie wie ile ona waży bo na tabliczce nic nie ma jednie rok pro 2008. A jednak waga jest kluczowa dla mnie . Tylko prosze bez nie potrzebnego spamu . Z góry dzięki za pomoc ;p

zadzwoń lub napisz do firmy Moskit i zapytaj - tak chyba bedzie najprosciej... 62 7621040, biuro@moskit.net.pl, Śliwniki ul. Skalmierzycka nr 52 to gdzies koło Kalisza, firma ta kojarzy mis ię z opryskiwaczami...chyba, że to inny Moskit...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Pawel89pl

Pawel89pl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 171 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 19:38

Czy ktoś ma/miał jakieś narzędzia z firmy MOSKIT ??? Akurat to już ustaliłem ale bardziej chodzi mi o opinie użytkowników a nie producenta który zawsze będzie swoje zachwalał ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 13 styczeń 2014 - 11:13

Czy ktoś ma/miał jakieś narzędzia z firmy MOSKIT ??? ja posiadam agregat uprawowo siewny półzawieszany moskita i jestem bardzo zadowolony. Wykonanie jest w pozątku

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Dodaj odpowiedź