Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt Hipoteczny

39 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 16 luty 2014 - 13:27

Kredyt Hipoteczny Polecam bank BGZ kredyt Agro -Ekspres mysle ze spokjnie go dostaniesz , decyzja w jeden dzien :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kredyt Hipoteczny Dzisiaj, 15:38
  •  

#22 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 16 luty 2014 - 15:26

Kredyt Hipoteczny Ale 6,7 % bez prowizji, wpis na hipotekę zastaw na 70 tyś będzie z 5ha i łatwo nie dostaje się go. Z tydzień trzeba pochodzić.
Bank Zachodni 5% prowizja 2,5 % na weksel, praktycznie żadnych papierów.

#23 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 16 luty 2014 - 23:55

Kredyt Hipoteczny Przeraszam, ja mam taki kredyt na 150 tys z tego wykorzystalismy 134 tys ,racja oprcentowanie 6,7 % czyli od tej kwoty odestki misieczne w oklicach 230 zl a pod hipoteka mamy okolo 3,5 ha :) decyzja byla po jednym dniu od przyjazdu pan z banku a pieniadze po 3 :)

Edytowany przez Krakers16, 16 luty 2014 - 23:58.

#24 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 17 luty 2014 - 09:11

Kredyt Hipoteczny A mi na 200 tyś powiedziała 12 ha, ale ona zawsze trochę przesadza.

#25 Share traktorzysta12

traktorzysta12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 17 luty 2014 - 23:19

Kredyt Hipoteczny koledzy korzystaliście z kredytów z bs na zakup środków produkcji rolnej lub w banku bgz kredyt rzeczówka

#26 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 18 luty 2014 - 09:33

Kredyt Hipoteczny

Trochę odgrzeję temat. Pytanie do osób zorientowanych w kredytach. Posiadam 12 ha ziemi rolnej jakie są możliwości uzyskania przeze mnie kredytu hipotecznego na zakup ziemi za około 70 tyś? Z góry dziękuję za pomoc.

Podobna sprawa, chcę kupić ziemię ale nie na mnie tylko na tatę (długa historia bo nie chcę na razie zwiększać powierzchni swego gospodarstwa). Dochody moje są takie że co kwartał bank albo zostawia na e-koncie info że mogą dać mi kredyt albo dzwonią z banku że np przez 2 tygodnie mają dla mnie promocję i 45tys konsupcyjnego mogą dać (trochę oprocentowanie wysokie). Resztę by się znalazło. Koszt zakupu myślę że nie przekroczy 60-65tys. Grunt przy moim.

Polecam bank BGZ kredyt Agro -Ekspres mysle ze spokjnie go dostaniesz , decyzja w jeden dzien :)

Zakup gruntu w moim przypadku w przetargu ale nie ANR, wpłata całości w ciągu 7-14 dni. Więc zależy mi aby szybko były dostępne środki.

Może ktoś wie gdzie można tanio kredyt wykombinować z szybką decyzją i sensownym oprocentowaniem?
Rozważam część kasy wziąć na siebie, część może na tatę.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#27 Share Mgielka

Mgielka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 11 marzec 2014 - 18:27

Kredyt Hipoteczny Hej a wiecie coś na temat banku paribas?
Proponują mi kredyt fabryczny na ciągnik, i osobny na sprzety nawet nie zle towygląda ale oprocentowanie zmienne oparte o wibor i tak się cykam tu mam 5% na ciągnik i 6 na sprzęty natomiast w BS mam stałe oprocentowanie 6% no i sama nie wiem mam jeszcze oferte z WBK aletego banku to już wogóle nie znam macie jakies doświadcznia ztymi bankami? nadmieniam że kredo idzie na 8 lat więc za szybko się z nim nie uporam no i w BS nie mam żadnych kosztów dodatkowych pomijając prowizje 1% w BS i 1,5% w PARIBAS

#28 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 marzec 2014 - 19:08

Kredyt Hipoteczny Cześć,

Pracuję w banku. Nie mamy co prawda typowych kredytów dla rolników na zakup sprzętu czy ziemi, ale udzielamy kredyty rolnikom. Liczymy zolność na podstawie faktur ze sprzedaży. Mam w ofercie gotówkę do 150 tys zł bez zabezpieczenia ( szybka decyzja kredytowa) jak i pożyczki hipoteczne ( tutaj procedura trwa nawet około miesiąca). Mamy również zwykłe hipoteki na budowę domu. Gdyby ktoś był zainteresowany, albo chciałby tak zwyczajnie dopytać o jakieś sprawy związane z kredytami podaję mój prywatny adres mailowy: barbara.kbm@gmail.com

#29 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów

Napisany 11 marzec 2014 - 19:40

Kredyt Hipoteczny Paribas bank chyba ostatnio odkupił BGZ od rabobanku.
pzdrwm Nikita_Bennet
                                                              Sir A C. Clarke

#30 Share Polus0

Polus0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 07:57

Kredyt Hipoteczny Ja miałem kredyty w BNP Paribas. Jestem mega zadowolony. Trafiłem na fajną babkę, która mi pomogła (zamiast całej kwoty kredytu na 13 tyś. zaproponowała kredyt na 10,5 tyś a reszta jako "promocja" bez %). Ja papiery załatwiałem w Warszawie.
BNP nie jest bankiem gdzie masz konto za 0% i inne "darmoszki". Mam u nich ror, kredytówkę i nie narzekam. Mają często fajne promocje na kredyty więc się opłaca. Za obsługę mają u mnie 5 (nie są nachalni przez telefon).
Co do wyboru oferty, to musisz porównać z innymi.
BNP podpisało list intencyjny że chce przejąć BGŻ, także niedługo wiewiórek może już nie być.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6292 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 09:03

Kredyt Hipoteczny wiewiórki raczej będą bo BGZ należąc do Rabobanku utrzymywał wiewiórki. BNP Paribas Bank raczej nie zrezygnuje z marki jaką ma BGZ (i wiewiórek ;) ).
pzdrwm Nikita_Bennet
                                                              Sir A C. Clarke

#32 Share kat181

kat181

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 12 marzec 2014 - 17:26

Kredyt Hipoteczny A ja mam nieco inne pytanie. Chciałem wziąć kredyt preferencyjny na zakup nowej maszyny z linii nMR. Maszyna ok 400 netto i chciałbym żeby tylko ta maszyna była zabezpieczeniem kredytu.
Czy orientuje się ktoś jaką kwotę kredytu może zabezpieczyć taka maszyna? Pytałem oczywiście w regionalnym BS ale babka tak zakreciła że sam już nie wiem. Twierdziła że trzeba zabespieczyć 150% kwoty kredytu, to mówie jej że ok 140k bym był wstanie wyłożyć a ona mi na to że to za mało bo biorą 75% maszyny i musiałbym jeszcze jakąś działkę zastawić. Nie miałem czasu dyskutować ale wyszło że maszyna warta 400 netto może zabespieczyć 2/3 * 75% = 50% wartości czyli połowe a na tyle to mnie w tej chwili nie stać.

Jeszcze bym miał pytanie jaki byłby koszt ubezpieczenia na rok takiej maszyny, napiszcie z doświadczenia.

#33 Share Mgielka

Mgielka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 19 marzec 2014 - 16:31

Kredyt Hipoteczny w BS mam kredo na sprzęty połowe zabespieczenia stanowi jedena maszyna a resztę zabespiecza dwójka poręczycieli.tak że da się ;)

#34 Share slonju77

slonju77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 04 marzec 2015 - 18:09

Kredyt Hipoteczny

Biorę teraz kredyt agro expres w BGŻ i mam takie pytanie do posiadaczy takowego kredytu jak wyglada sytuacja tych co skorzystali z niego ,zadowoleni?

#35 Share aro1975

aro1975

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2010 postów

Napisany 04 marzec 2015 - 20:54

Kredyt Hipoteczny

kredyt jak kredyt nic nadzwyczajnego

#36 Share slonju77

slonju77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 06:04

Kredyt Hipoteczny

Kredyt w BGŻ jest skonstruowany trochę inaczej niż inne kredyty,to raczej taki debet ,jeśli go dostaniesz ma sz 5 lat żeby go spłacić a przez te 5 lat spłacasz same odsetki,jeśli chcesz całą kwote możesz wplacić w dowolnym momencie w 1 roku lub w 5 i to jest fajne bo wiadomo w rolnictwie raz jest dużo kasy w jednym momencie a czasem jest bida

#37 Share ulicafinansowa-pl

ulicafinansowa-pl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:Finanse

Napisany 07 marzec 2015 - 19:41

Kredyt Hipoteczny

Najlepszą ofertą na rynku  jest pożyczka hipoteczna w City handlowy. Jej  Oprocentowanie wynosi 3,33% - 4,84%, marża 1,39% - 2,90% a prowizja 1% - 4%. Kredytobiorca może uzyskać nawet do 70% wartości nieruchomości. Taką pożyczkę można wykorzystać na dowolny cel.

Ulicafinansowa.pl - Nowatorska porównywarka finansowa

#38 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 07 marzec 2015 - 20:40

Kredyt Hipoteczny

Bierze ktoś hipoteczny w BGŻ ? Ja powoli zaczynam myśleć bo za coś budowę trzeba skończyć... Jakie warunki ? Interesuje mnie tylko BGŻ...

#39 Share slonju77

slonju77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 10 marzec 2015 - 20:17

Kredyt Hipoteczny

Przejdż się do oddziału ,wszystko Ci wyjaśnią , w tej chwili jest promocja, nie ma prowizji,oprocentowanie 6 procent ,wazne nie masz równych miesiecznych rat ,kwoty ,dowolne możesz wpłacać kiedy Ci wygodnie ,odsetki płacisz tylko od tego co pobierasz z konta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share iwonaa92

iwonaa92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 25 lipiec 2015 - 10:05

Kredyt Hipoteczny

Oferty największych banków niewiele się od siebie różnią (to możecie przejrzeć trochę ofert http://homebanking.p...y-mieszkaniowe/) - choć oprocentowanie i prowizja są zazwyczaj w innych kwotach, to ostatecznie raty wyglądają podobnie. Decydującym kryterium wyboru w sprawie kredytu powinny być opinie o banku, głoszone zarówno przez profesjonalistów, jak i zwykłych obywateli - czy bank robi problemy gdy spóźniamy się z ratą, jak dużo przeprowadza eksmisji, czy wykazuje chęci do negocjacji z klientami, itp.