Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt Hipoteczny

39 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 20:53

Kredyt Hipoteczny Mam pytanie odnosnie kredytow hipotecznych jak one sa opracentowane?? na jaki prcent mniej wiecej i jesli ktos takowy posiada prosze powiedziec czy jest on oplcalny i czy taki kredyt mozna wziasc na dowolny cel? I jesli kots wie to w jakim banku jest najlepsza oferta najnizej oprocentowana:) Chcial bym taki kredyt wziasc na ciagnik 6 letni.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kredyt Hipoteczny Dzisiaj, 08:23
  •  

#2 Share JARAS

JARAS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 22:41

Kredyt Hipoteczny Czy na dowolny cel nie odpowiem. A oprocentowanie jest rózne ja brałem taki kredyt na budowe chlewni. Szczerze za duża presja chyba wolałbym zabrac normalny kredyt i część mięc kasy odłożonej. A zobacz sa kredyty typowo pod rolników :) na zakup maszyn itp.

#3 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 22:52

Kredyt Hipoteczny tak wiem ze sa ale maszyny uzywane do 5 lat a cignik jaki znalazlem ma juz 6 lat niestety ;/

Czy na dowolny cel nie odpowiem. A oprocentowanie jest rózne ja brałem taki kredyt na budowe chlewni. Szczerze za duża presja chyba wolałbym zabrac normalny kredyt i część mięc kasy odłożonej. A zobacz sa kredyty typowo pod rolników :) na zakup maszyn itp.

A jakie miałes oprocentowanie?

#4 Share H3ni0

H3ni0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Zainteresowania:Zetor Team

Napisany 11 styczeń 2014 - 23:10

Kredyt Hipoteczny Np w bankach spoldzielczych jes gredyt dla rolnikow ok. 8 % i maszyna nie musi byc max 5. letnia.
KPZ "Zetor Team"

#5 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 00:21

Kredyt Hipoteczny 8% troche duzo

#6 Share kuzaj63

kuzaj63

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 11:03

Kredyt Hipoteczny W PKO BP jest pożyczka hipoteczna .Oprocentowanie ok 6,7 %.Spłata do 20 lat. Raty miesięczne.

#7 Share JARAS

JARAS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 15:04

Kredyt Hipoteczny Teraz nie pamiętam 4,5 lub 5,5%

#8 Share thor1984

thor1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 19:10

Kredyt Hipoteczny Ja ma kredyt odnawialny pod hipotekę na 7,7 % w skali roku w BGŻ co prawda nieduży bo 17 000 Odsetki co miesiąc, ale wiadomo im więcej na koncie tym odsetki mniejsze dla tego jak najwięcej gotówki trzyma się na koncie. Jeśli miałbym co miesiąc na koncie w granicach zera to odsetki w skali roku wyszłyby około 1300 zł.

#9 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 19:19

Kredyt Hipoteczny

Teraz nie pamiętam 4,5 lub 5,5%

W jakim banku kolego , takie oprcentowanie by mnie satysfakcjonowało :D

#10 Share JARAS

JARAS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 20:13

Kredyt Hipoteczny WBK ale oprocentowanie też jest zależne od ilosci jaka pożyczasz kasy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 20:59

Kredyt Hipoteczny

WBK ale oprocentowanie też jest zależne od ilosci jaka pożyczasz kasy :)

Ja potrzebuje 130 tys a Ty ile brales?

#12 Share JARAS

JARAS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 21:06

Kredyt Hipoteczny 200 tys

#13 Share SiemensFinancialService

SiemensFinancialService

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:Finansowanie maszyn rolniczych.

Napisany 14 styczeń 2014 - 23:06

Kredyt Hipoteczny My finansujemy maszyny rolnicze używane, Ciągniki rolnicze max 10letnie. Okres finansowania 5lat.
Siemens Finance
Region: ogólnie to cała Polska :) (głównie Polska Północno-Wschodnia i Centralna)
Finansowanie Fabryczne URSUS, FARMTRAC
Finansowanie Fabryczne Schaffer

#14 Share Krakers16

Krakers16

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 17 styczeń 2014 - 14:35

Kredyt Hipoteczny

My finansujemy maszyny rolnicze używane, Ciągniki rolnicze max 10letnie. Okres finansowania 5lat.

Oprocentowanie 8% 9% procent?:)

#15 Share SiemensFinancialService

SiemensFinancialService

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Zainteresowania:Finansowanie maszyn rolniczych.

Napisany 22 styczeń 2014 - 00:15

Kredyt Hipoteczny

Oprocentowanie 8% 9% procent? :)

To zależy jaki okres, jakie udziały własne, ocena zdolności kredytowej itp. itd.

Około 7% dałoby się zrobić.... Mówimy oczywiście o używce, a nie o nowym sprzęcie.

Edytowany przez SiemensFinancialService, 22 styczeń 2014 - 00:22.

Siemens Finance
Region: ogólnie to cała Polska :) (głównie Polska Północno-Wschodnia i Centralna)
Finansowanie Fabryczne URSUS, FARMTRAC
Finansowanie Fabryczne Schaffer

#16 Share Mgielka

Mgielka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 14:47

Kredyt Hipoteczny A nowy sprzęt jak by to wyglądało? Wątek już zaczełam na innym temecie ale pociągne dalej jeśli pozwolicie:)
Kredyt 200tys same nowe sprzęty wszystko pod modernizacje, lising chyba raczej nie, ale AC mnie zdziebko martwi gdyż nie mam żadnych zniżek. czas około 10lat.
Jakieś sugestie?

#17 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7786 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 17:53

Kredyt Hipoteczny Miałem w Siemensie i nie polecam, Faktyczne oprocentowanie 10 % może i troszkę więcej, Miało być 5%, to był nowy sprzęt, okres 2 lata, suma prawie 250 tyś. Jedyny plus ze załatwiony w 2 tygodnie beż żadnych problemów.

I najważniejsze, to jest totale zdzierstwo UBEZPIECZENIE AC, za to będę i przeklinał, na ciągnik o wartości 150 tyś, dowalili mi 1550 zł w HDI, A ja u regionalnego agenta w HDI, te samo ubezpieczenie, te same warunki, tra sama firma, zapłaciłem 360 zł, Okres ubezpieczenia skończył mi się, AC nie przysłali mi, sam ubezpieczyłem a oni ubezpieczenie przysłali po 2 tygodniach po terminie, i pieniądze w błoto, bo mi nie uznali, musiałem ubezpieczyć przez Siemens za 1550 zł. I miałem 2 ubezpieczenia.

Po roku brałem 470 tyś poszedłem do BGŻ, kredyt załatwiłem w miesiąc, trochę jeździłem i załatwiałem, straciłem dobry tydzień na same papierki, oprocentowanie teraz 4,7% ubezpieczenie na sumę 570 tyś AC to nie całe 3 tyś.

Siemensie za 250 tyś płaciłem miesięcznie więcej odsetek niż w BGŻ za 470 tyś.

#18 Share Mgielka

Mgielka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 21:35

Kredyt Hipoteczny O super informacje dzieki wielkie właśnie zastanawiałam się nad BGŻ I nad BS. 4,7% to już coś podczas rozmowy wstępnej mówili mi coś o 6% to też nie tak źle tylko to przy lizingu ale chyba nie chce się w to bawić, doliczają z tego co mi świta 1,5% prowizji no ale nic zadarmo chociaż mam nadzieję żę coś wynegocjuje. Mam teraz takie troche kretyńskie pytanie ;) AC płacimy tylko za ciągnik za pozostałe sprzety typu przyczepa śleza itp nie?

#19 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7786 postów

Napisany 22 styczeń 2014 - 22:10

Kredyt Hipoteczny AC za wszystko płacisz wartość netto. Bank narzuca ci swojego ubezpieczyciela, możesz się z tym nie zgodzić i innego wziąć, ale to ciężki temat, ja tak zrobiłem, akurat siostra jest agentem i zapłaciłem połowę z tego co chciał bank, bo inny wariant wybrałem, a są 3 warianty ubezpieczenia do wyboru, Bank na najdroszy naciąga. W tej samej firmie co wciskał mi bank, tylko że prowizję skasowała siostra, a nie doradca bankowy, a uwierz , nie jest mała.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Bolek_Malolepszy

Bolek_Malolepszy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:fitness, żeglarstwo, whisky

Napisany 14 luty 2014 - 17:13

Kredyt Hipoteczny Trochę odgrzeję temat. Pytanie do osób zorientowanych w kredytach. Posiadam 12 ha ziemi rolnej jakie są możliwości uzyskania przeze mnie kredytu hipotecznego na zakup ziemi za około 70 tyś? Z góry dziękuję za pomoc.
live fast die young