Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agrisem

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mat

Mat

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 12:56

Agrisem Mało znana marka w Polsce. Dlaczego?
Najwyraźniej ciężko się przekonać do żółtych barw przede wszystkim i do marki, która jest popularna na zachodzie.

Wszyscy wybierają Horsch i Vaderstad. A dlaczego jest mniej znana firma Kockerling??

Agrisem i Kockerling przecież robi kapitalną robotę! Bierzcie na próby i testujcie. Na przełomie kilku lat zobaczycie że te dwie marki zaczną częściej sie pojawiać polskich gospodarstwach. Ceny są konkurencyjne a i materiały wysokiej jakości.

Komentujcie, wypowiadajcie się i swoje opinie, poglądy.
Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agrisem Dzisiaj, 06:54
  •  

#2 Share motyl0803

motyl0803

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 00:45

Agrisem Ładnie robi ta maszyna chętnie bym przetestował ja tylko max 2.7 - 3m u mnie;-)Zbyt za małego mam konia by to pocignąć.Lub koplet zakupić;-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Elpaw

Elpaw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 10:15

Agrisem Ja kupiłem te maszyny i jestem nawet zadowolony. Na pługi się już nie oglądam. Zacząłem od września 2012 gospodarzenie w ramach zajęcia dodatkowego, takie "hobby" na razie :-).
Do cultiplow polecam zamówić combimulcha, w skrócie wał z jednym rzędem talerzy. Pole będzie wyglądało jak po orce :-) czyli ładnie wszystko :-). Niewątpliwa zaleta, to szybko i faktycznie dość niskie zużycie ON na /ha.
Do tego cultiplowa albo combimulcha, to mogliby jakiś prosty siewnik domontować ( coś na styl Bety) można wtedy za jednym przejazdem w trakcie upraw pożniwnych nawozy lub wapno granulowane rozsiać. Do pneumatycznego trochę żal mi sypać nawozy, na razie :-).
W pierwszym roku upraw bezorkowych po przejęciu ziemi oranej przez wszystkie lata, plony były wyższe od tych osiąganych do tej pory.
Gleba faktycznie wygląda dużo lepiej. Ale to zasługa zmiany uprawy, nie koniecznie maszyn :-)

Dodaj odpowiedź