Skocz do zawartości

Zdjęcie

części zamienne i ich jakość

43 odpowiedzi na ten temat

#41 Share FANIKH

FANIKH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 00:19

części zamienne i ich jakość dobre jakościowo części zamienniki sprowadzane z Finlandii w przystępnych cenach dostępne na stronie

http://sklep-ikh.pl/...pareparts-.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
części zamienne i ich jakość Dzisiaj, 17:38
  •  

#42 Share sygala

sygala

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 21:03

części zamienne i ich jakość A co sądzicie o częściach zamiennych firmy THM u mnie w sklepie oprócz typowych "no name" jest sporo zamienników właśnie tej firmy.
Czytając forum wszyscy jesteśmy jednomyślni, co oryginał to oryginał, ale jakiej firmy zamienniki polecacie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share MojePole

MojePole

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 21:28

części zamienne i ich jakość Witam,

Jeżeli jest taka możliwośc to lepiej zaopatrywac się w oryginalne części, ponieważ jakośc jest identyczna z elementami zamontowanymi w maszynie.

Pozdrowienia

MP
Oryginalne części Unia Grudziądz - mojepole.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share rafff24

rafff24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 27 sierpień 2009 - 21:29

części zamienne i ich jakość

JA wam opwiem swoj przypadek. Musiałem zrobic kapitalke przy 1614.zrobiłem szlif i stanołem przed zakupem kompletu naprawczego. Kupiłem z krotoszyna bo podobno najlepsze i wiecie co sie stało po 1.5 sezonu??? Zaczoł tak brac olej ze na 1 godz. orki to tak 3 litry szło. Po rozebraniu okazalo sie ze piersieni to juz nie ma a na tulejach takie rowy ze hej. Zamuwiłem orginał czeskie komplety załozylismy i smigam juz 5 sezon i jest ok. fakt ze musiałem czekac 7 dni i troszke wiecej zapłacic ale warto było , krotoszyn to jest złom!!!!

Miałem to samo w 330 też z Krotoszyna, po pół roku przedmuchy większe jak przed remontem, kupiłem w andorii chodzą już pewnie 4-5 sezon i nic się nie dzieje

Dodaj odpowiedź