Zaloguj się, aby obserwować  
mus

td 5020 obciążniki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mus    23

Siemka. Posiadam ciągnik NH TD5020 z turem i aktualnie tata postanowił dorzucić mu obciążniki na tylnie koła. I tutaj cały dylemat dealer zaproponował cenę 5 400 zł za tylni komplet lecz to jest za dużo, szukamy jakiejś alternatywy na obciążenie. Tata spróbował i pasują do NH obciążenie z C 360 tylko być może to będzie za mało i pytanko ile ważą obciążniki NH a ile jak ktoś się orientuje c 360 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

W NH są po 3 na jednym kole - a waga jednego to 50 kg.

 

 

Tak wiec na całym tyle jest 300 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja bym proponował z Fortschritta tylne, po 100 zł może trochę drożej się kupi. Fajnie wyglądają , trza pokombinować z mocowaniem. Też myśle je zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszejro    0

Ja na swoim NH TD 5040 mam na tylnich kołach przykręcone do felgi 2x40kg od c 328 i cały komplet od c 385 tj jakieś 170kg, po dorobieniu 25 cm szpilek, wykręceniu co 2giej śruby z koła i w to miejsce wkręcenie szpilek pasuje wszystko jak ta lala. Więć razem wszystkiego jest ponad 0,5t na kołach a do tego przeciw waga z przednich obciążników razem z zaczepem . Razem wszystkiego mam gdzieś 1300kg na tyle i przy ładowaniu obornika na wysokie rozrzutniki jeszcze potrafi majtać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mus    23

Ja na swoim NH TD 5040 mam na tylnich kołach przykręcone do felgi 2x40kg od c 328 i cały komplet od c 385 tj jakieś 170kg, po dorobieniu 25 cm szpilek, wykręceniu co 2giej śruby z koła i w to miejsce wkręcenie szpilek pasuje wszystko jak ta lala. Więć razem wszystkiego jest ponad 0,5t na kołach a do tego przeciw waga z przednich obciążników razem z zaczepem . Razem wszystkiego mam gdzieś 1300kg na tyle i przy ładowaniu obornika na wysokie rozrzutniki jeszcze potrafi majtać.

 

 

A jak było z śrubami pasowały do otworów w feldze czy sam musiałeś je wiercić ? I czy możesz podrzucić kilka fotek jak to wygląda bo jestem ciekaw : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszejro    0

Wszystko pasuje nic nie trzeba przerabiać. O dziwio rozstaw na otwory obciążników ursusowskich jest taki sam. Foty podeśle, wyslij mi swojego email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez casejx80
      Witam mam problem z td 5030 mianowicie od pewnego czasu zaczął opadać hamulec jak wcisnąłem pedał i trzymałem opadł do końca ... 2 dni temu zaczął palić się stop i pali się nieustannie ... a gdy zaciągnę ręczny i później puszczę to napęd piszczy tak jak przy właczonym przednim napędzie dopiero jak zgaszę to to puszcza .... jakieś sugestię prosze pilnie o pomoc bo mam jeszcze robotę w polu. Dodam jeszcze że ciągnik ma 3 lata
    • Przez W0jcik
      Witam chciał bym wiedzieć na jakich obrotach silnik będzie miał najmniejsze spalanie w orce i nie tylko w traktorze Case Jx 95 z silnikiem o mocy 97km.
    • Przez Ranczer007
      Witam. Jesten nowy na forum. Zakładam nowy temat ponieważ nie mogłem znaleźć podobnego. Interesują mnie opinie użytkowników ciągnika rolniczego NH TD5.75. Zamówiłem go w ciemno i potrzebuje informacji na temat 3 cylindrowego silnika i ogólnego wykonania, bo podobno składany jest w Turcji.
      Dziekuje i Pozdrawiam.
    • Przez tn155
      Witam użytkowników,
       
      mam pytanie do osób, które same posiadają, lub znają właścicieli ciągnika NH TD5010. Chodzi mi o połączenie tego modelu wraz z ładowaczem czołowym. Ktoś próbował? A jeśli tak to z jakim efektem?
       
      Z tego co doczytałem na forach to są w tej serii problemy z żywotnością suchego sprzęgła i chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda u Was lub u Waszych znajomych posiadających ten ciągnik wraz z turem?
       
      A nawet jeśli ktoś posiada powyższy model, a nie ma zainstalowanego tura to prosiłbym, żeby się wypowiedział jak to jest z użytkowaniem ciągnika- czy są sprawy na które narzekacie, polecacie ten model czy raczej odradzacie?
      Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez Andrze330
      Jakie opinie uwagi spostrzeżenia  macie na temat tych ciągnikow ?dodaje ze silnik w nich to tylko 3.4 litra. Myślę nad zakupem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj