Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telefon/internet na gospodarstwo

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mtz82r96

mtz82r96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 20:22

Telefon/internet na gospodarstwo Czy istnieje możliwość podpisania umowy na internet/telefon na gospodarstwo rolne nie będące na Vacie (ryczałtowiec). Chodzi mi po głowie podpisanie umowy na klienta biznesowego, ponieważ wyczytałem, że mają atrakcyjniejsze warunki niż dla osoby indywidualnej. Ma ktoś z was podpisaną taką umowę? Czy takie coś jest możliwe? Aha chodzi mi o T-Mobile, ale proszę też o uwagi, jak to wygląda w innch sieciach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Telefon/internet na gospodarstwo Dzisiaj, 17:48
  •  

#2 Share JARAS

JARAS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 20:26

Telefon/internet na gospodarstwo Na twoim miejscu bym podjechał do sieci sklepu T-MOBILE czy innych. Oni tam Ci najlepiej do radzą. Ja jestem Watowcem i internet mam radiowy przesyłany z nadajnika z miasta. Przez prywatnego przedsiębiorce co ma sklep komputerowy i poligraficzyny:) A dostęp bez problemu śmiga jak należy. A na zapłate fakturki mam 30 dni od otrzymania jej u mnie w domku:)

#3 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3445 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 09 styczeń 2014 - 20:26

Telefon/internet na gospodarstwo Ja mam w PLAY umowę na gospodarstwo jako firmę , a jestem ryczałtowcem , potrzebny był REGON

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#4 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1531 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 20:58

Telefon/internet na gospodarstwo A jak sie jest na vat to jak to jest . Umowa mi sie kończy w lutym i chcę podpisac nowa jak narazie płacę105zł za tel.internet i tv

#5 Share aro1975

aro1975

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2010 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 21:02

Telefon/internet na gospodarstwo potrzebny jest nip i regon - przenosiłem w grudniu telefon w pley na gospodarstwo i nie było problemu.
jak bedziesz miał gospodarstwo na vat, to vat masz do zwrotu z faktury.

Edytowany przez aro1975, 09 styczeń 2014 - 21:05.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 909 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 21:40

Telefon/internet na gospodarstwo Tylko że oferty biznesowe są z reguły droższe (brutto) od prywatnych więc jaki jest sens przy ryczałcie pchać się w takowe.

#7 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3445 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 10 styczeń 2014 - 07:35

Telefon/internet na gospodarstwo Skad masz takie dane @mikad? Jest wręcz przeciwnie

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#8 Share mikad

mikad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 909 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 08:13

Telefon/internet na gospodarstwo Od kiedy pamiętam oferty biznesowe były zawsze wyższe co najmniej o kwotę podatku vat. Weźmy pierwszą z brzegu obecną ofertę neostrady dla indywidualnego 10Mb - 49zł, dla firm 10Mb - 49zł + vat. Telefon stacjonarny u telekundla bez limitu do wszystkich sieci indywidualny - 69zł, a firmowy - 79 + vat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Polus0

Polus0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 10 styczeń 2014 - 12:20

Telefon/internet na gospodarstwo Bo oferty biznesowe, przynajmniej dla osób prowadzących działalność gospodarczą, nie są brane "bo cena jest niższa". Bierze się ją po to, aby wykazać koszty prowadzenia działalności, obniżając w ten sposób dochód a co za tym idzie obniżenie podatku który trzeba zapłacić od tego dochodu do urzędu skarbowego.
Ot, i cała oferta biznesowa.
Co innego w przypadku telefonu komórkowego. Tutaj różnicą są telefony i ich dostępność (niektóre modele nie są dostępne dla zwykłego szaraka).