Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault czy Zetor

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share belarus9204

belarus9204

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 19:47

Renault czy Zetor Witam zastanawiam się nad kupnem jakiegoś ciągnika na myśli mam renault albo zetor cena maksymalna do 35 tyś o mocy od 70 do 85 km. Głównie to chodzi mi też ile te ciągniki spalają w różnych pracach.Traktor miał by pracować przy prasie, do bel pługu 4-skibowym, agregacie 3,2m, kosiarce i siewniku.Proszę o szybkie podanie waszych opinii.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault czy Zetor Dzisiaj, 13:55
  •  

#2 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2721 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 20:09

Renault czy Zetor Renault w tej mocy - dużo mocniejszy podnośnik i ogólnie hydraulika, więcej biegów+rewers, niższe spalanie, orbitrol, ogólnie trwalszy i lepiej wykonany

#3 Share albinkolano

albinkolano

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 20:21

Renault czy Zetor Witam ja mam zetora 7211 .Traktor mial moj ojciec od nowosci i ja go przejolem wraz z gospodarstwem .Nie jestem zadowolony z tego ciagnika gdysz duzo pali pod wzgledem zachodnich .Droga sprawa to ze zetory maja wirtualne konie mechaniczne . Ogolnie mam w planach go sprzedac i zakupic cos innego ekonomicznego.Co do renuwki tyle co wiem to lepsza jest niz zetor .Minusem tego ciagnika to ze jest poskladany z kilku marek .Pozdrawiam wybor nalezy do ciebie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Piotrek96

Piotrek96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 21:14

Renault czy Zetor Jestem posiadaczem reni o mocy 75km. Mam ją od dwóch lat i nie odnotowałem żadnej usterki. Silnik jak zegarek, pali bardzo mało (nawet w orce), chociaż już nie jest pierwszej młodości. No i oczywiście duży plus to rewers, w miarę szybka skrzynia... itp itd :))

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share belarus9204

belarus9204

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 21:51

Renault czy Zetor Dziękuje wszystkim za odpowiedzi jednak zdecyduję się na renię :)

Dodaj odpowiedź