Skocz do zawartości

Zdjęcie

Świnia a mróz

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kulako

kulako

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 18:35

Świnia a mróz Chcę kupić wieprzka ok. 25kg siedziałby w pomieszczeniu gospodarczym nieogrzewanym na głębokiej ściółce. Pomieszczenie 5 x 3 metry. Byłby jedynym zwierzakiem tam, czy jak przyjdą mrozy to nic mu to nie będzie przeszkadzało?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Świnia a mróz Dzisiaj, 18:52
  •  

#2 Share KijewoTeam1994

KijewoTeam1994

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:https://www.facebook.com/pages/Kijewo-Team/350779978363966?ref=hl

Wszystko Jest O Mnie Tutaj Opisane :D

Napisany 09 styczeń 2014 - 18:55

Świnia a mróz kolego mrozy chyba nie przyjdą, patrzeć tak na to wszystko jak idzie :D

#3 Share robert123farmer

robert123farmer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 968 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, sport

Napisany 09 styczeń 2014 - 19:10

Świnia a mróz zimno to mu będzie, woda mu zamarznie no i słabo będzie rósł. Dostaw jeszcze jednego to będą się grzać wzajemnie

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share kulako

kulako

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 09 styczeń 2014 - 19:37

Świnia a mróz o rośnięciu wiem, o wodzie też chodzi mi o to czy po prostu się utrzyma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 09 styczeń 2014 - 19:47

Świnia a mróz Nie będzie mu zimno tylko słomy musi być dużo żeby się zakopał w niej a później jak będzie wilgotna i się grzała to będzie mu aż za ciepło :) Miałem kiedyś w półotwartym budynku tuczniki przez 10 lat i nawet razu nie był tam weterynarz. Zimą przyrosty trochę słabsze, za to rekompensowała je wyższa cena jaką dostawałem od rzeźni za jakość tusz. Mięso z nich często szło do jednej restauracji "bo nie próbowało uciekać z patelni" :D. Przy 30 stopniowych mrozach na naszej Suwalszczyźnie w pomieszczeniu nocą było nawet -18 ale wszystkie tuczniki spały na jednej kupie że tylko uszy i ryjki było widać :D
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

#6 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 09 styczeń 2014 - 19:47

Świnia a mróz Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć ,podstawowa sprawa żeby miał sucho, zależy jaka będzie zima jak przyjdą mrozy jak teraz w Stanach i Kanadzie to może być kiepsko ,

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#7 Share kulako

kulako

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 11 styczeń 2014 - 23:56

Świnia a mróz A jak bym wziął dwa i razem by siedziały? Do tego pomieszczenie byłoby ocieplone styropianem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share motyl0803

motyl0803

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 styczeń 2014 - 00:57

Świnia a mróz Witam Wszystkich popieram wypowiedz.dareka1972, Hm 2 szt.bedzie dobrze.;)Tylko nie kawalera bo za 6 miesiecy przybedzie ci wjęcej(Rodzinka);-). Znajomy tak trzymał w pomieszczeniu 2.5na 4m. i bylo git nie mówiąc ze okno bylo z foli i stary budynek ;-)