Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adam9125    0

Witam.

Otóż mam taki problem z MF 3690 dynashift

Ciągnik odpala normlanie ale po dopaleniu nie moge przełączyć żółw/zając ani włączyć napędu i blokady. Ale czasami wszytsko działa normalnie tak jak powinno. Treaz odpaleniu słycgać że skrzynia się ząłącza bo szrpnie lekko do przodu i załączy się dynashift a po chwili skrzynia i dynashift się wyłącza i zostaje na wolenj slrzyni biegów.

Co to może byc za przyczyna??

A możę ktoś zna się na elektronice w tym modelu co mógłby podjechać do mnie i zobaczyć o co chodzi? (okolice Nowej Soli, woj, lubuskie)

A tą przyczyną może być zepsuty czujnik cisnienia oleju w skrzyni?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FaRcIaSz    7

Według mnie to mogą by te czujniki rozwalony jak masz wszystko załaczane elektrycznie ale nw dobrze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam9125    0

o którym czyjniku mówisz? o tym od zminaczy skrzyni z szybkiej na wolną?

Bo jak go zgasze to słychać że jakiś przekażnik się załącza i swiecą mi się kontrolki od napędu i wałka. I kontrolka od cisnienia oleju w skrzyniu, ale to mam tylko czujnik walnięty bo wszytsko czasami działa.

Edytowano przez Adam9125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kolo99
      Mój MF 3610 ostatnio ciężko przełącza się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi?
      Jeśli ktoś miał podobny problem w MF'ie to prosiłbym, aby podpowiedział mi co trzeba zrobić, aby łatwo to się przełączało. Jak to naprawić?
      Z góry dziękuję!
      Pozdrawiam!
    • Przez piterq1991
      Orientuje się może ktoś czy przy MF 3690 montowany jest przepływomierz paliwa od datatronic'a tak jak to ma miejsce w serii 30xx, 31xx i 3655, 3645 na przykład?
      Nie mogę znaleźć go w katalogu części od tego modelu...
    • Przez deejaay
      witam czy moze ktos wie jaka moze byc przyczyna tego ze w moim masseyu 3075 nie moge wrzucic zajaca kontrolki wogole nie dzialaja a traktor jedzie tylko na biegach terenowych . a i jeszcze bieg 2 i 4 wchodza z oporem i wyskakuja czasem , mial moze ktos taki problem?
    • Przez PatrykKozieja
      Witam otóz pojawil mi sie problm ze skrzynia biegów a mianowicie z szybkimi biegami. gdy przełączam miedzy złówiem z zajacem to kontorlki sie zmieniaja ale nie zmienia sie skrzynia caly czas sa powolne biegi. Doszlo do tego w taki sposob ze kosilme rokosanem i najechalem na korzen doszlo do zatrzymania rokosanu oraz walka WOM przy okazji wbil mi sie pod spod ciagnika idealnie w czujnik zmiany miedzy zolwiem a zajacem kij. Wtyczke od czujnika wydarlo i pojawil sie probelm z przełaczaniem biegow. od kiedy wlozylem wtyczke z powrotem na miejsce kontrolka zmienia sie z zlowia na zajac i odwrtonie lecz caly czas sa wolne biegi czy ktos wie co to moze byc? boje sie ze to nie wina czujnika tylko stalo sie cos ze skrzynia.
    • Przez jasho
      Witam Panowie mam taki problem Zetorek 12145 po przełączeniu na żółwia i takiej jeździe jakiś czas coś nawaliło mianowicie po przełączeniu z powrotem na Zająca traktor przyśpiesza ale tak jako by tylko o połowę co się mogło stać myślałem że jak padnie mikro pompka albo wzmacniacz momentu to nie będzie żadnej reakcji. a tu jest tylko dalej jedzie wolno da się to jakoś wyregulować albo co sprawdzić 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj