Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy Pronar 82A da rade z agregatem uprawno siewnym ???

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 01 luty 2008 - 20:33

Czy Pronar 82A da rade z agregatem uprawno siewnym ??? raczej powinien skoro wiara zakłada agregaty uprawnosiewne do zetora 7245, a gdzie zetor a pronar

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy Pronar 82A da rade z agregatem uprawno siewnym ??? Dzisiaj, 10:35
  •  

#22 Share sasiad

sasiad

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 08 marzec 2008 - 09:27

Czy Pronar 82A da rade z agregatem uprawno siewnym ??? ja mam pronara 82TSA (90KM) i chciałbym kupic do niego jakis agregat uprawowo siewny najlepiej 3m. zeby scieszki do opryskiwacza pasowały, doradzcie coś... myslicie ze z QUICK L ACTIVE z Uni dał by sobie rade?http://www.uniagroup.com/pl/siewniki-nabudowane.htm

#23 Share fobos

fobos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 08 marzec 2008 - 09:46

Czy Pronar 82A da rade z agregatem uprawno siewnym ???

ja mam pronara 82TSA (90KM) i chciałbym kupic do niego jakis agregat uprawowo siewny najlepiej 3m. zeby scieszki do opryskiwacza pasowały, doradzcie coś... myslicie ze z QUICK L ACTIVE z Uni dał by sobie rade?http://www.uniagroup.com/pl/siewniki-nabudowane.htm

Nic nie napisałeś na jakich ziemiach będzie pracował, bo w tym przypadku to bardzo istotna kwestia, po drugie, z uciągiem nie będzie problemu, ale na bank będziesz potrzebował paru dodatkowych kg na przodzie, mimo, że ten agregat ma zwarta budowę to i tak 1300 kilo swoje robi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share sasiad

sasiad

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 08 marzec 2008 - 12:45

Czy Pronar 82A da rade z agregatem uprawno siewnym ??? ziemie na terenie Opolszczyzny kl II i III wiec raczej ciezkie! 1300 wazy sam zestaw +450 zasypu pewnie koło2000kg powinno sie zamknac a Pronar ma 3500 km na pompie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share sasiad

sasiad

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 08 marzec 2008 - 12:49

Czy Pronar 82A da rade z agregatem uprawno siewnym ??? ziemie II i III klasa wiec raczej ciezkie! zgadza sie własnie dla tego zastanawiam sie nad tym agregatem bo ma zwarta budowe i srodek ciezkosci był by blisko ciagnika! 1300 wazy sam zestaw +450 zasypu... :huh: