Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lamborghini champion 135

20 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PiotrM1234

PiotrM1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:37

Lamborghini champion 135 Witam wszystkich.
Szukam ciagnika tak mniej wiecej o mocy od 120 do 150KM. Tylko nie wiem za czym sie rozgladac. Znalazlem lamborghini champion 135 ale nie wiem jak jest z awaryjnoscia, jak chodza te silniki. Prosze o wasze opinie. Z gory dziekuje. Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lamborghini champion 135 Dzisiaj, 16:05
  •  

#2 Share krzysztoftores

krzysztoftores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 09:29

Lamborghini champion 135 Witam nie jestem posiadaczem zadnej z tych marek ale jak szukalem ciagnika to tez chcialem kupic sama,lamborgini,deutz fahr.Niewiem czy tylko ja mialem takiego pecha bo w sumie ogladalem z 6 samuw laser i jednego galaxy i kazdy z nich mial problem z skrzynia bieg ato nieszlo przelaczyc reduktora albo biegi cieszko wchodzily lub zgzytaly. A jeszcze ogladalem lamborgini 150 wczasie orki ktora gosc wykonywal u siebie w trakcie ktorej cos sie rossypalo w skrzyni i mosieli go z ciagac.Co do silnika to niemialem zastrzezen ale potym jak zobaczylem to z twierdzilem ze tzeba sobie dac spokuj i szukac czegos innego.Pozniej sie okazalo jeszcze ze jest problem z dostepem do czesci.Takze wybor ciagnika nalezy do ciebie .

#3 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 11:23

Lamborghini champion 135 Szwagier kupił w ubiegłym roku właśnie Lamborghini Champion 135 DT. W takiej klasie i mocy ciągników nie ma co za bardzo się martwić o silnik, bo trzeba się postarać żeby go zajechać (Tak wiem, Polak potrafi) Bardziej trzeba się przyjrzeć skrzyni biegów i innym podzespołom. U szwagra w Lambo jest skrzynia półautomatyczna i troszkę szarpał podczas zmiany biegów, ale przyjechał człowiek z Rawy Mazowieckiej zrobił kalibrację i jest OK. Trzeba również liczyć się z tym, że to nie nowy i jakieś pierdółki z czasem się pojawiają i trzeba coś poprawić albo i wymienić.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

#4 Share PiotrM1234

PiotrM1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 14:50

Lamborghini champion 135 Tam jest skrzynia powershift 18x18 a slyszalem ze powershift lubi sie popsuc choc nie mam wyrobionego wlasnego zdania.

#5 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 16:49

Lamborghini champion 135 U "nas" jak dotąd nic się nie popsuło. Gość, który robił kalibrację mówił, że skrzynia w nim niebyła kalibrowana od nowości i to jest jej pierwsza kalibracja. Powershift'em to ja bym jej nie określił, bo powershift to raczej bezstopniowa ala Vario w Fendt, a ta jednak jest zestopniowana, tylko ma tryb automatyczny i manualny. Nie ma co się bać takich sprzętów, zwłaszcza jeżeli jest dla nich zastosowanie w gospodarstwie. Prędzej czy później na siebie zarobią.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

#6 Share PiotrM1234

PiotrM1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 19:13

Lamborghini champion 135 A ile moze kosztowac taka kalibracja?

#7 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 21:04

Lamborghini champion 135 My zapłaciliśmy okrągły 1000 zł. tak się umówiliśmy z tym gościem i ni mniej ni więcej. ...ale było warto.

#8 Share PiotrM1234

PiotrM1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 16:04

Lamborghini champion 135 Wielkie dzieki za pomoc :-) . Przyda sie :-) .

#9 Share lukaszherbupolakow

lukaszherbupolakow

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 08 styczeń 2014 - 20:34

Lamborghini champion 135 brzydko podepnę się pod temat ale mam problem z lamborghini formula 135.
Problem polega na tym, że po zagrzaniu się silnika ok 30 min od zapalenia, przestają działać ramiona. W ogóle nic nie działa ani nie drgnie zawory się nie otwierają. Nic nie można podnieść ani opuścić. Ktoś wie, gdzie szukać przyczyny? Spięcie elektrozaworów "na krótko" rozwiązuje częściowo problem, tzn elektrozawory i ramiona działają, lecz nie ma spowolnienia na opuszczanie i nie ma wyłączników granicznych, co powoduje wyrwaniem osłony pompy, co już na własnej skórze przerobiłem. Proszę o pomoc jeśli ktoś się spodkał z takim problemem.

#10 Share mic01

mic01

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 14 styczeń 2014 - 11:18

Lamborghini champion 135 Również podepnę się pod temat. Posiadam od niedawna agrotrona 150 mk3 chcę się dowiedzieć od użytkowników czy pod czas hamowania załącza się przedni napęd i czy jest to sygnalizowane kontrolką. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 14 styczeń 2014 - 20:42

Lamborghini champion 135 Ja myślę, że nie załącza się przedni napęd, tylko masz po prostu hamulce na 4 koła tak jak w wielu innych ciągnikach.

#12 Share mic01

mic01

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 10:52

Lamborghini champion 135 Właśnie dlatego oczekuje informacji od kogoś kto ma podobny ciągnik. W dwóch pozostałych ciągnikach które posiadam przy hamowaniu załącza się przedni napęd i jest to sygnalizowane kontrolką.

#13 Share krzysiek7203

krzysiek7203

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 19:36

Lamborghini champion 135 Od 2002 roku posiadam taki ciągnik ma zrobione ok.7500 mtg. i musze przyznać że sprawuje się dobrze nie było większych problemów ;) Skrzynia biegów działa bez zarzutów, trzeba ją co jakieś 2000 skalibrować i dbać o to aby oleje i filtry były wymienione w czasie. Jest bardzo wygodny i komfortowy przy pracach polowych. Podnośnik ma dobry udźwig i przy tym dobrze pracuje, dokładnie się ustawia. Ciągnik godny polecenia.

#14 Share janus1len

janus1len

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 październik 2014 - 10:51

Lamborghini champion 135

witam

posiadam champion 200  

czy ktoś ma instrukcje obsługi do championa  

#15 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 08 październik 2014 - 21:09

Lamborghini champion 135

Szwagier posiada instrukcję Do Championa, bo sam kupił traktor, a potem potrzebna była instrukcja. Zamówił w firmie ROLSAD z Rawy Mazowieckiej

#16 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 10 październik 2014 - 08:49

Lamborghini champion 135

Właśnie dlatego oczekuje informacji od kogoś kto ma podobny ciągnik. W dwóch pozostałych ciągnikach które posiadam przy hamowaniu załącza się przedni napęd i jest to sygnalizowane kontrolką.

Włącza się napęd ale kontrolka nie zapala się.

#17 Share janus1len

janus1len

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 02 listopad 2014 - 20:48

Lamborghini champion 135 Marcelix dziękuje ci z podpowiedz  pytałem się w firmie euromasz lipka w jastrzębiu - stwierdził że nie da się załatwić  a swagier ile dał za instrukcje???

#18 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 05 listopad 2014 - 09:39

Lamborghini champion 135

O ile dobrze pamiętam to chyba zapłacił 50zł.

#19 Share krzysztof898

krzysztof898

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 18 lipiec 2015 - 20:35

Lamborghini champion 135

Jak  wykonuje się kalibracje skrzyni? Podzielę się instrukcją obsługi za to.

Elektronika  Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Naprawy Sterowników, Liczników, Modułów, czujników itp

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share yudin

yudin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip