Skocz do zawartości

Zdjęcie

kverneland pękanie ramy

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share deymonnn

deymonnn

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:35

kverneland pękanie ramy witam
Kupiłem pług obrotowy kverneland 4 skiby 14 cali. Jedna część ramy była wygięta i spawana(drugi element) z tego co widziałem w ogłoszeniach dużo tych pługów ma właśnie taką wadę. Ponieważ chcę kupić inny fragment ramy (bez napraw) chciałbym się dowiedzieć czy pękanie ram to jakaś norma i czy od razu nie wzmocnić elementu zamiast go później naprawiać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kverneland pękanie ramy Dzisiaj, 16:27
  •  

#2 Share Ursus40111

Ursus40111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 20:43

kverneland pękanie ramy

witam
Kupiłem pług obrotowy kverneland 4 skiby 14 cali. Jedna część ramy była wygięta i spawana(drugi element) z tego co widziałem w ogłoszeniach dużo tych pługów ma właśnie taką wadę. Ponieważ chcę kupić inny fragment ramy (bez napraw) chciałbym się dowiedzieć czy pękanie ram to jakaś norma i czy od razu nie wzmocnić elementu zamiast go później naprawiać.

Ja bym ci radził wzmocnić odrazu tą część bo gdy ją założysz a ona pęknie no to bedziesz musiał naprawiać a jak będom wzmocnienia to tasz kybko nie pęknie
pozdro.

Edytowany przez Ursus40111, 06 styczeń 2014 - 20:44.

#3 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:06

kverneland pękanie ramy A mówią że tylko polskie pękają :D

Zrób fazę zaspawaj,daj jeszcze wzmocnienie,będzie lepiej trzymać niż z fabryki wyszło.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7798 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 21:30

kverneland pękanie ramy Nie raz widziałem Lemkena na pół przełamane.
Ja bym nie wzmacniał, bo spawem osłabi się ramę, widziałem Lemkena pospawaego, miał nałożonę blachy, ale spawane tylko w poziomie, w pionie nie było spawane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 styczeń 2014 - 22:04

kverneland pękanie ramy sam osobiście rozerwałem Lemkena... ;) że została tylko wieżyczka przy ciągniku ;)
Ale jak to jest wada to proponowałbym tak jak koledzy mówią , dobrze pospawać i wzmocnić... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)