Skocz do zawartości

Zdjęcie

Volvo Aktiv 800 Problem z wyłączaniem młocarni.

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mateuszek1716

mateuszek1716

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 16:57

Volvo Aktiv 800 Problem z wyłączaniem młocarni. Witam. Gdy zakupiłem kombajn volvo aktiv 800 stwierdziłem że trzeba wymienić pasy. Po wymianie wszystko działało jak trzeba, ale po jakimś czasie pracy zaczeła się dziać rzecz dziwna. Gdy chciałem wyłączyć młocarnie żeby spokojnie zjechać do domu, po wyłączeniu jej dzwignią ona nadal pracowała. Stwierdziłem że trzeba poluzować napinacz, gdy to zrobiłem problem minął na jakiś czas. Lecz od nowa dzieje się to samo. Czy jest możliwe to żeby pas napędu młocarni kurczył się? (wydaje mi się że powinien się naciągać). Czy problem tkwi w czymś innym?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Volvo Aktiv 800 Problem z wyłączaniem młocarni. Dzisiaj, 18:55
  •  

#2 Share slawek2209

slawek2209

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2589 postów

Napisany 06 styczeń 2014 - 18:11

Volvo Aktiv 800 Problem z wyłączaniem młocarni. Pas moze się kurczyć zwłaszcza jeśli ma kontakt z wilgocią

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share mateuszek1716

mateuszek1716

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 07 styczeń 2014 - 21:44

Volvo Aktiv 800 Problem z wyłączaniem młocarni. wątpie żeby to było spowodowane wilgocią, po za tym pas gdy pracuje powinien się naciągać a nie kurczyć. nie wiem co mam teraz zrobić, gdyż napinacz jest popuszczony maksymalnie a młocarnia na wyłączonej dzwigni pracuje cały czas, chyba musze kupić nowy pas bo naprawde dziwne jest to zjawisko dla mnie i niezrozumiałe.

Dodaj odpowiedź