andrzej125

Carraro Linea Verde 1200

Polecane posty

Michalq66    121

Byłem posiadaczem takiej prasy przez kilka lat. Była bardzo dobra bele wychodziły przyzwoite i całkiem zbite. Części do niej są podobne jak w Sipmie. I pasują od niej. Prasowała u mnie sporo bo swojej ok 35-50ha słomy i do tego zarobek. Służyła do końca i służy jeszcze innemu właścicielowi. U mnie została zamieniona na New Holland Br6090 która także sprawdza się znakomicie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej125    0

Na jeden, czy na dwa sznurki Twoja carraro miała aparat, a jeśli na jeden, to jak długo trzeba było czekać na owinięcie beli?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekvikacz    0

Ja mam Carraro 1500 robi bele 120x150 i też spisuje się dobrze. Kupiłem ją w ubiegłym roku z pospawanym sprzęgłem obok przekładni i tam też jest jakiś mały siłownik hydrauliczny który jest chyba odcięty od tego  i chciałbym się dowiedzieć do czego to sprzęgło, do czego służy siłownik i ile może kosztować naprawa tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daryjusz10    2

witam. Kupilem wlasnie taka prase i mam pytanie... przy otwartej klapie łancuch caly czas chodzi... nie rozlacza go... co moze byc tego przyczyna?? czy ona w ogole posiada sprzeglo klowe??


Jeśli pomogłem klikaj w zieloną strzałkę obok mojego posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez wini
      Witam. Mam taki problem. Zaczęło się od dziwnego hałasu, prawdopodobnie z przedniego mostu. Postanowiłem sprawdzić działanie blokady przedniego mostu. W instrukcji napisane jest, aby podnieść przód do góry, włączyć napęd i bieg. Jedno koło zablokować i trzymając kręcić drugim do tyłu,i spróbować zakręcić nim do przodu.(powinno sie zablokowac). Po podniesieniu ciągnika, jednym kołem mogę nieprzerwanie kręcić do przodu,drugie w tym casie kręci się do tylu, a wal napędowy stoi w miejscu. I tu pytanie co mogło się stać, bo chyba tak nie powinno się dziać?
    • Przez marcin0304
      Jak wyjąć przekładnie główną z prasy rolującej carraro 1200?
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Siemka. proszę o opinie rozsiewacza Unia mx 1200
       
    • Przez kamilo2277
      Witam, zamierzam kupić prasę, myślałem o Carraro lub krone ewentualnie welger rp12 lub pochodne, tylko, że łańcuchowa wydaje mi się prostsza.  Chciałbym wszystko wiedzieć o tych prasach zwłaszcza carraro i krone, na co zwrócić uwagę przy oględzinach ( oglądałem kilka pras, ale zbyt wiele nie stwierdziłem ) . Najważniejsze to jest pytanie czy w prasie łańcuchowej rynienka po której chodzi łańcuch z łożyskami może się przetrzeć ? Jeśli tak to jak sprawdzić tą rynienkę wewnątrz komory ? Bardzo proszę o wszelkiego rodzaju odpowiedzi , nie chcę dać się naciągnąć na koszty przez sprzedawców.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj