Zaloguj się, aby obserwować  
Blondynka

Szkoly nalezace do programu ALBATROS

Polecane posty

michaldeutz    9

Nie wiem ta wycieczka do Ciechocinka to chyba w celach turystycznych hahhah :lol: o żadnym pokazie chyba nie ma mowy. Miło by był się spotkać z inną szkołą porozmawiać i wymienić się doświadczeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

ten albatros to troche lipa moim zdaniem, no niby dają ciągniki i w ogóle, ale w naszej szkole raczej IV klasie nie dają, a nie wiem dlaczego :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

my z albatrosa mieliśmy kurs kombajnisty na casie, i troche pum, faramllów, jxów poprzywozili, ale to stoi w garażu i co drugi dzień szmatką czyszczą :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

no u nas też jest okres ze ciągniki stoją i nic się nie robi nimi ale nieraz jak trzeba to w pole jadą i ostatnio nawet nauke jazdy mieli zetor się popsuł. A tak poza tym to na dni otwarte wyciągają je i jak ktos jest zainteresowany kupnem.

 

Niby ten program albatros jest ale moim zdaniem nie funkcjonuje to tak jak należy. Dotychczas nie widze jakiś korzyści z tego.


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid3p    364

jak nie widzisz korzyści?? Dla uczniów na pewno niema, ciągniki case przyjeżdżają reklamują że najlepsze, pługi rozsiewacze tylko kvernelanda ;[ itd stała gadka im chodzi tylko o reklamy, bo my młodzi rolnicy po szkole wiadomo że gospodarstwa chcemy podnieść i zakupić nowy sprzęt na dofinansowania mamy największe szanse etc a kto się trochę zna i interesuje potrafi przefiltrować te informacje co ona gadają :ph34r: ja nie mogłem tego słuchać jak to zachwalali kvernelanda że pługi takie świetne, a unia to złom byle jak spawany itd :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

jak nie widzisz korzyści?? Dla uczniów na pewno niema, ciągniki case przyjeżdżają reklamują że najlepsze, pługi rozsiewacze tylko kvernelanda ;[ itd stała gadka im chodzi tylko o reklamy, bo my młodzi rolnicy po szkole wiadomo że gospodarstwa chcemy podnieść i zakupić nowy sprzęt na dofinansowania mamy największe szanse etc a kto się trochę zna i interesuje potrafi przefiltrować te informacje co ona gadają :ph34r: ja nie mogłem tego słuchać jak to zachwalali kvernelanda że pługi takie świetne, a unia to złom byle jak spawany itd :mellow:

 

 

dla uczniów korzyści nie ma bo co z tego ze sprzet wstawiają jak mało która szkoła z niego korzysta. A poza tym jak ktoś będzie chciał kupić traktor pług itp to i tak pojedzie do najbliższego punktu danej firmy i się wszystkiego dowie i zanim odrazu zdecyduje sie na tego casa to posprawdza też inne marki popyta sąsiadów itp. A ich gadka naprawde jest denerwujące ale to norma bo każdy sprzedawca będzie reklamował swój sprzęt a konkurencje będzie chciał zgnoić


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14tija14    8

Moja szkoła też należy do tego projektu. :) Ale też tylko ciągniki Case wymieniają... I raz góra dwa razy w roku jakiś wyjazd zorganizują :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez karpiol
      co trzeba pokazać w ciągniku na egzaminie?? Egzamin mam na Zetorze 3320...
      - rozrusznik
      - alternator
      - wlew oleju
      - wlew płynu hamulcowego
      - wyłącznik prądu
      - filtr powietrza
      - wlew płynu chłodzącego
      - miarka do sprawdzania poziomu oleju
      - wlew płynu do spryskiwaczy
      coś jeszcze??
       
      prezentacja ciągnika jest przed połączeniem z przyczepą czy po??
       
      Proszę o odpowieź
    • Przez Darkos
      Witam. Jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej pt. "Wpływ Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 na rolnictwo w Polsce". W związku z tym bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Informacje z niej uzyskane bardzo mi pomogą. Ankieta jest anonimowa. Jeśli ktoś będzie ją wypełniał w czyimś imieniu, np. taty lub mamy to proszę pamiętać, aby wstawiać ich dane tj. wiek, wykształcenie itp. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i wypełnienie ankiety. Jeśli ktoś miałby możliwość to prosiłbym o przesyłanie ankiety do znajomych. Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1cSBTEl2wGzj-AvKmHrnjmGD7KYtKSNR4044wSnJ6jKc/viewform
    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez Martimer
      Hej, szukam jakiegoś fajnego programu do księgowości. W tej chwili pracuje na Rachmistrzu nexo ale nie jestem z niego zadowolona. Możecie mi coś polecić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj