piotrp213

pomocy w wyborze kombajnu

Polecane posty

Andrzej2311    0

w ciagniku zmienilem tarcze sprzeglowa. bo ojciec mi przypalil teraz trzymam go z daleka od ciagnika. a w kombajnie pas napedu kosy. pas pierwszego rotora,i pekl przewodod chlodnicy to wymienilem a i lozysko w od rury do wysypu ale godzinowe awarie oby nie przechwalic. to jest narazie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp213    0

ja szukam dobrego kombajny tylko do zboz kukurydzy nie kosze bonie sieja u nas i max 4,5 metra by sie jako tak mozna bylo po drogach poruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp213    0

lodzkie okolice opoczna czyli tego clasa 98 sl polecasz

Edytowano przez piotrp213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp213    0

110000 rocznik 91 stan bardzo dobry takze ten john deere jest z 91roku tez jest stan bardzo dobry przebiegi sa ponizej 3000motogodzin mnie interesuje kombajn w cenie kolo 110000 z przystawka do 4,5 m max

Edytowano przez piotrp213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej2311    0

kurcze sporo za taki rocznik ale teraz to za wszystko cenia jak patrzylem ciagniki z lat 80 cenia po 40tys. ale co do marki to lepiej dac tyle za claas niz za john deera

 

w tym roku troszke kosilem z kolega kuku jestem mysliwym wiec troszke z nim podkaszalem claasem lexion ale to wymiata. kurcze to jest maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp213    0

to cena wstepna cos sie urwie nie wiem tylko co lepsze taki claas 98 sl john deere 1177 Nh tc54 czy masey ferguson rs 32 wszystkie chodza kolo 100000 podobne mniej wiecej parametry tylko jak z awaryjnascia ze spalaiem i czy jest w nich duzo elektroniki i czy latwo je naprawic w razie awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp213    0

jaki komp tam jest czujniki?? on jest na hydrostacie nma naped

Edytowano przez piotrp213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp213    0

w jednych jest wyswietlacz a w innych zegary chodzi ci o ten po prawo taki duzy przy dzwigni od jazdy z zachodu wyjdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej2311    0

no tak z prawej duzy ekran. a nie zegary. a zachodu pewnie ze taniej znajdziesz mialem sobie sciagac 116 dom. koszt prawie z pod francji na podlaskie zaspiewal 15tys brutto. a kombajn znalazlem 86rok za 10tys euro. ale za szeroki heder byl i szykalem cos innego i trafil mi sie w polsce w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej2311    0

agriaffailes ,traktorpool,i ogolnie na allegro na agriaffailes jest duzo innych sprzetow pod sprzedawca cos w tym stylu jak u nas allegro inny sprzet sprzedajacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp213    0

ja narazie sie rozgladam w polsce i te 4 co pisalem mnie interesuja najbardziej nastawiony jestem na 98 sl n hudro ale jeczcze mam troche niepewnosci co do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlach93    6

koledzy nie chce was dołować ale nie raz byłem na zachodzie po maszyny i uwierzcie mi że tam też potrafią liczyć pieniądze. jak coś jest tanie to często już jest wysłużone jak pierwszy raz byłem to rozczarowałem ie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp213    0

okdzieki ja nastawiam sie raczej na polske nie chce mi sie bawic z importem...

Edytowano przez piotrp213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej2311    0

a w polsce w wiekszosci kombajny z zachodu i co handlarze za frii przywoza i jezeli wystawia gosc kombajn z zachodu za 80000zl to ile zaplacil na zachodzie. 20tys euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bel920
      przymierzam się do malowania i moje pytanie jakiej marki polecacie farbe aby dała efekt na lata i dobrze się trzymała i kryła jak pomalować to żeby zaraz nie wyblakło ale i malowanie szło do pomalowania deutz  far
    • Przez lotnik993
      kręcicie vlogi ooo życiu codziennym w gospodarstwie wiec spoko ale do rzeczy :-) Na kanale YouTube jest tylko jeden film jak przygotować kombajn do żniw kukurydzy . Mógł by ktoś nakręcić film jak trwają przygotowywanie np bizona zo56 do kukurydzy .Przypinanie przystawki jak zdejmuje podajnik pochyły także ja jestem ciekawy , a reszta oglądaczy co ooo tym sądzi ...
    • Przez Luki1988
      Witam.
      Chce założyć do kombajnu sygnał cofania, wiadomo musi być dość głośny żeby był słyszalny.
      Wiem co i jak podłączyć ale chodzi o sam sygnał czy ten który chce kupić jest wystarczająco dobry.
      Czy ktoś miał z nim styczność? 
      http://allegro.pl/sygnal-brzeczyk-cofania-12v-24v-bus-tir-beeper-i7182814252.html i drugi http://allegro.pl/sygnal-cofania-beeper-12v-24v-bus-tir-brzeczyk-i7041601627.html
      Waham się miedzy tymi dwoma.
      Piszą że koło 100 db mają ale czy to prawda? Na youtubie są filmiki jak działają ale to nie to samo co na żywo.
      Proszę o pomoc.
       
    • Przez dankuso
      Dzień dobry, mam pytanie, czy ktoś odłączał w kombajnie adblue? Czy po odłączeniu Adblue są jakieś problemy czy nie?
    • Przez szy1993
      Witam, 
      planuję zakup 3 kamer do kombajnu. Budżet to 2000zł Chodzi mi o dobrą jakość obrazu w dzień i w nocy, duży monitor, Czekam na opinie na temat waszych kamer 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj