Zaloguj się, aby obserwować  
johndeer2140

Renault 6814s kupic czy nie kupić

Polecane posty

Witam!! mam do kupienia za nieduże pieniądze renault 6814s z silnikiem fenda. czy warto go kupić potrzebuje opinii jakie ma wady i zalety czy ma ktoś taki ciągnik ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Jak za nie duże pieniądze to daj sobie spokój Lepiej poczekaj i dołóż .Znam gościa co dwa lata się męczy i końca nie widać -Kupił inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Ciągniki tej marki uważam za bardzo dobre i jeśli ciągnik o którym piszesz jest w dobrym stanie to moim zdaniem warto go kupić.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W stanie wizualnym nie jest za piekny ale sinik jest zdrowy i skrzynia tez jest sprawna i chciałbym mu tura zarzucic jeszcze bo mam przy c-360-3p

 

Widze ze masz renie jak sie sprawuje jaki to model i ile za nia dałaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Jak masz link tej renówki to wrzuć. A co do mojej Reni to jak na razie nie narzekam, mam ją od wiosny i jak na razie to bez awarii chodziła a model to 85-14TX z 88r. Jak się zechcesz czegoś więcej dowiedzieć to zapraszam na priv.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Coś nie chce mi otworzyć linku, ale domyślam się o jaką chodzi( ma pewnie dzwignie biegów po środku). Kwestia ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

model 681.4 czyli cos takiego

renault-681-4-s.jpg

wiadomo ze wizualnie nie bedzie jak nowy, ale jeski technicznie sprawna pewnie warto

jak juz wspomnial kolea wyzej cena


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja posiadam podobną renówkę tyle że bez napędu, stan wizualny kiepski ale technicznie nic jej nie mogę zarzucić, zrywny silnik mwm 55km, fajna skrzynia 12/12 - biegi wchodzą pięknie, zero zgrzytów itp. Mocny podnośnik i ogólnie hydraulika. Ursus C 360 do pięt nie dorasta pod żadnym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Ta maska jest nawet wygodniejsza w użytkowaniu.Ale jak pisze izydor, jest mechanicznie sprawna i cena przyzwoita to bym się nie zastanawiał. Ja u siebie miałem ,,ryże,, felgi z przodu ; piaskowanie na biało,podkład,farba o nazwie felga na wierzch i wygląda jak nówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Cena dość przystępna. Jeśli naprawdę ma dobry silnik i skrzynie oraz resztę podzespołów to myślę że śmiało możesz kupić bo przecież wygląd nie jest najważniejszy.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałem zdjęcie do swej galeri ale jeszcze nie zostało zatwierdzone poczekajmy chwilkę a co do rocznika to nie wiem i jeszcze nią nie jeździłem tylko odpalałem i chodzi ładnie jest teraz na warsztacie i robią jej kosmetykę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Całkiem przyzwoity (widziałem gorsze za taką kase). Ma mocowanie do tura a to 1do 2 tyś. zł. do przodu. Jeszcze żebyś parę setek stargował to śmiało można brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

nie ma tragedii, opony jeszcze kilka na kilka lat, chyba nawet jakies wieksze zalozone

kolejny plus to adaptacja, na pewno nie malowany

jak z drzwiami i zaczepami tyl ?

mysle ze cena ponizej 23tys. bedzie dobra


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz51195
      Witam, Panowie żaden mechanik nie jest w stanie mi powiedzieć gdzie jest Wlew, wskaźnik oraz spust oleju hydraulicznego w skrzyni w Renault 461. Może ktoś z was posiada taki ciągnik i podeślę mi dokładne zdjęcie gdzie co, jak. Będę baaardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam i miłego weekendu.🙂🤚
    • Przez BartekMaruszewski
      Witam, mam problem z ciągnikiem renault 103.54 16x16 mechaniczna skrzynia. Kupiłem ją 2 lata temu po wymianie wałka z kołem zębatym odpowiadającym za przenoszenie napędu ze skrzyni na przystawkę. Problemem jest to że podczas jazdy z prędkością powyżej 8-9 km/h z włączonym napędem zaczyna głośno wyć (wiem że napęd zazwyczaj słuchać ale moim zdaniem powinno go być słychać przy większych prędkościach) w ciągu tych 2 lat kilka razy odkręcałem przystawkę w celu sprawdzenia tego wałka z kołem zębatym które było wymieniane i wszystko jest w porządku, brak luzów na łożyskach igiełkowych. Czy problemem może być przystawka, a jeśli tak to co może być przyczyną wycia ?
    • Przez Wojtas974
      Czesc,kupiłem 2 lata temu renowczke i po tygodniu zawiesił mi się rozdzielacz bo nie chciał opuścić maszyny. Oczywiście zdemontowalem go wysłałem na regenerację u siebie w mieście( to był błąd) i po zamontowaniu ciągnik ani nie chciał opuszczać ani podnosić..po wielu próbach wkoncu coś się udało że ciągnik zaczął podnosnic ale nie tylko mniej więcej na 3/4 wysokości... podczas opuszczania maszyny nie działalo to płynie tylko, gdy wajchę dałem całkowicie na opuszczanie to gwałtownie rzucał wręcz maszyna na ziemię.. kupiłem wszystkie sprężynki do wymiany, i mam problem w jednym miejscu jak to złożyć żeby było dobrze..
      Po złożeniu według schematu ten zaworek nie chowa się dokonca, tak powinno być?
      Snapchat-1924693670.mp4 Chodzi mi o sprężynki, numery 20 oraz 2

    • Przez Pawel507366
      Renault cergos 340
      Slabo działa wspomaganie
      Na niskich obrotach  miga kontrolka  niskiego cisnienia oleju w skrzyni i po tej akcji czasem samo włącza się przedni napęd 
      Pompa  wymieniona 3 lata temu i nic nie zmieniło  ostatnio wymieniłem cały olej na nowy fusch  wymieniłem orbitrol chciaz stary założyłem do kombajna i działa idealnie  wiec sam nie wiem co jeszcze może być problemem 
       
    • Przez Kaszlak79
      Witam forumowiczów. Szybkie pytanie, od czego jest przewód hydrauliki siłowej który wchodzi z obu strony skrzyni biegów w miejscu gdzie są hamulce w tym ciągniku?? Foto poniżej.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj